Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg171754#msg171754 date=1285340856]
    Petko,adebajor nije otisao u siti zbog galasa,nego zbog para.
    [/quote]

    Знам, него када је већ осуо паљбу како да заборави Адебајора који је одма почео да прозива Арсенал и при том се радовао када им је дао гол + што је нагазио једног играча.
    Србија , Београд , Црвена звезда

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      Wengera nije strah trošiti novac!

      Arsene Wenger se danas osvrnuo na kritike upućene na račun njegove politike glede dovođenja novih igrača i potrošnje novca. Francuz smatra da je stvorena pogrešna slika o njemu te da bi ljudi trebali više cijeniti ono što on radi.

      "Stvoreno je pogrešno mišljenje o meni," rekao je Wenger na početku razgovora.

      "Nije me strah trošiti novac. Posao menadžera je ne potrošiti mnogo novca i dovesti nekoga poput Marouane Chamakha bez odštete. Ali umjesto da me cijene zbog toga oni me optužuju što sam doveo igrača bez odštete.

      "Ljudi kažu zašto nisi potrošio 20 milliona funti na njega? Da sam ga kojim slučajem prije dvije godine doveo za 20 milliona funti to bi za njih bilo uredu. Ali kada nekoga dovedete besplatno odmah pričaju onaj Wenger opet ne troši novac na pojačanja
      ."

      "Borim se sa tim pritiskom sa distance, naprimjer vi [novinari] mi stalno prigovarate zašto trošim novac na nove igrače, ali kada bi tako kupovao igrače sada Jack Wilshere ne bi bio među prvotimcima. "

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        Najava Arsenal - WBA

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          Kada profesor bude otisao, pravice ga od blata.
          Zivo me zanima ta PL bez Fergusona i Profesora. Kako li ce igrati MUFC i Arsenal (%fsd%&j

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            O tome ne zelim ni da razmisljam $#^%RT Profa je rekao da ce nas voditi dok god ga zdravlje bude sluzilo.

            Inace odrzan je zdrijeb za 1/8 finala Carling cupa. Gostujemo na St. James Park-u kod Newcastla.
            Ne bas povoljan zdrijeb.

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              ARSENAL: Almunia, Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy, Song, Diaby, Eboue, Nasri, Arshavin, Chamakh. Subs: Fabianski, Rosicky, Vela, Denilson, Wilshere, Djourou, Emmanuel-Thomas ///

              WBA : West Brom: Carson, Jara, Pablo, Olsson, Shorey, Mulumbu, Scharner, Brunt, Morrison, Thomas, Odemwingie. Subs: Myhill, Tchoyi, Reid, Dorrans, Zuiverloon, Fortune, Cox

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                3 lagana smo primili na Emiratima #%d*

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  Inače gotivim Arsenal i poslije Čelsija najviše volim taj klub u Premier ligi. Ali raduje me jučerašnji poraz protiv WBA i činjenica koji su im igrači sve povrijeđeni, jer sve to budi optimizam da bi Partizan mogao izvući bod prekosutra.

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Sve je bilo u pristupu. Igraci su istrcali na teren bezvoljno bez zelje i mislili su da ce pobijediti ,ma ot je WBA uce go nekako... #%d* Wenger je kriv za ovaj poraz.

                    A sto se Partizana tice,pa ovo je jos gore za njih, Arsenal ne smije sebi dozvoliti jos jedan kiks zaredom, AW ce ih natjerati da igraju do besvijesti.

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      [quote author=mr.gold link=topic=2670.msg172166#msg172166 date=1285444401]
                      3 lagana smo primili na Emiratima #%d*
                      [/quote]

                      Одбрана вам је очајна $JS}| &+I}\
                      Србија , Београд , Црвена звезда

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Zasto imam takav los predosecaj da ce nas Celzi demolirati sa 3 razlike?
                        Jos ako mladi zeleni poljski lukac bude branio, bice i petarde!
                        I da se zna, ja sam iskreni dugogodisnji navijac Arsenala(od 1990 godine)!
                        Mada nema veze, video sam u utorak na 50 cm od mene boga na zemlji(in Arsen we trust) kada je dolazio bus sa Arsenalovim igracima i trenerima na stadion JNA!
                        ^&*ST*^#

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          По мени је Челзи у благој предности али ово је дерби и никад се не зна.
                          Србија , Београд , Црвена звезда

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            Ja bas imam neki osecaj da ih dobijamo danas @(*6sd$%

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              I ja sam ubjedjen vise nego ikad, da cemo prekinuti njihovu seriju. '65slif

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Kvota 4.60 za Arsenal je sve rekla -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X