Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gojko, ovo je fudbalski deo foruma . Za ostatak posta stvarno nemam volje da repliciram, a i nema svrhe.

    Prema mojim izvorima, postoje indicije da Vengerica zeli da ustupi mesto Pepari, a da on ode u Real

    Comment


    • Koji sam ja krele sad vidim da ti je nick Princara a ne pincara facepalm :eek:

      Comment


      • Sto je najjace ovaj klip je bas dokaz da je za svaku asistenciju bio potreban samo jedan dodir da se zabije go...Gorane,Gorane pravi si mutivoda

        Nece nastavnik u Real prodji mi se toga Princaro slabi su ti izvori i ipak cu ja da cekam Juniora zvanicno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nije lud Wenger da uzme tim onakvih debila, iako bi ga obozavali svi igraci.

          Pep ide u City, 18m funti plata na godisnjem nivou.

          Perez ako uradi ono sto mislim da hoce da uradi to ce mu biti zadnja odluka kao predsjedniku Reala, jer cisto sumnjam da ce biti izabran ponovo, samo nisam siguran jesu li ove godine novi izbori.

          Ako vrati Moua, to ce mu bit najveca glupost ikad, iako isto tako mislim da Mendes pritisce United sa ovom pricom oko Reala.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Koji sam ja krele sad vidim da ti je nick Princara a ne pincara facepalm :eek:
            Da da, pincara pinceta, taj fazon
            Goran mutivoda

            samo nebo je granica
            #tripleta

            Comment


            • Al' sto su se sudarili Williams i Barrow
              Ozil je tata, ali uvek bih pre uzeo Silvu...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • @Aki moguće da Mendes pritiska Junajted,ništa ovde nije isključeno

                Meni se čini da će se Benitezova sudbina rešiti pre N.G. iako mi je taj scenario potpuno neverovatan,da sad "Sinkovani" ponovo preuzme Real ,Junajted mora brzo da reaguje u svakom slučaju

                Druga stvar,slažem se sa Vengerom,može Pelegrini da priča kolko oće da nisu poljuljani zbog Pepa,ponovo padaju zbog stvari van terena,ne izgledaju mi skoncentrisano uopšte
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ove sezone postoji vrlo jasna formula za pobjediti City. Stavi playmakera u prostor iza Yaye i stopera, a ako tu nije Kompany imas sansu i pripazi na 20 minuta kada Yaya proigra u toku tekme i to je to.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Topdzije, ako neko slavi, zelim srecan Badnji dan i Bozic ujedno, ja moram da se pohvalim da sutra slavim Bozic sa Jelenom Karleusom. Kakav poklon za Bozic, mora da sam bio dobar u toku godine.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Bravo, bravo, lijepo se provedi. Bice to jedna neprospavana noc (insomnija) garant hehe

                      Je li i Dule tu ili samo ti i JK? Pozdravi ih sve puno, puno u svakom slucaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma Dule nije bitan.

                        Da ne idemo u off, ovo je po meni prejaka Arsenalova Bozicna cestitka, pazite Lorda, Chamakha i Arshavinov engleski. Ako se ne varam sezona 2010/11.

                        https://www.youtube.com/watch?v=MsmGdZdR5IY
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Zbog gokare treba uvesti opciju autolajk
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Načo terminator , mogu reći jedno od prijatnijih iznenađenja u PL ove godine
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Monreal i Remzi, dva debela mediokriteta! Doduse, i Bane Ivanovic je, pa vidi kakvu je karijeru napravio.

                                S druge strane, nesto su se utisali kriticari Joela?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X