Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Statisticka analiza je najjaca analiza koja moze da se radi. Iako ne volim analizu na bazi prosjecne vrijednosti, al dobro, ovako najlaksa je za prezentovati.

    Meni nije jasno zasto ljudi misle da smo u kurcu sa Giroudom. Taj Welbeck zadnjih 5 sezona nije zbirno dao golova kolko je Giroud dao prosle godine.
    Taj isti Welbeck nije u 5 sezona promaĊĦio prilika koliko je Giroud u godini.
    sigpic

    Comment


    • Jedino pozitivno sto mi pada trenutno na pameti, bar je ostao Kembel i nada da od njega ipak nesto veliko bude

      Comment


      • Originally posted by legolas View Post
        Taj isti Welbeck nije u 5 sezona promaĊĦio prilika koliko je Giroud u godini.




        Izgubili 1:0.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princ View Post
          Jedino pozitivno sto mi pada trenutno na pameti, bar je ostao Kembel i nada da od njega ipak nesto veliko bude
          Tipa ko Kokelan da bljesne,nadam se ,al bas tesko,zenuta je njegova pozicija,mora konstanat da bude,i minuta da dobije dovoljno,sto ne verujem,jer Ramzika pokriva 5 pozicija i nikad se ne umaraal nadam se da gresim za Joela,,al cemu se najvise nadam da nas ebene povrede zaobicu bar jednu ebenu sezonu,valjda nismo toliki pacijenti,
          sigpic

          Comment


          • Meni je Velbek drazi jer je brz, krece se, ima potrebnu visinu, a najvaznije nije treci plej u ekipi kao Ziru. Ne mogu vise samo da se dodaju oko 16. Mora neka da se nabaci, da se opali, da se rizikuje..

            Comment


            • Prosle sezone smo od septembra do novembra igrali bez Girouda, sa Welbeckom naprijed, bili smo 7 na tabeli.

              Olivije preuzima ulogu prvog spica i eto nas hitro na 3. mjesto.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Moze biti, ali kazem, ja se nadam da ce Velbek poceti da daje golove kao za repku..

                Comment


                • Al je se Welbeck nadavao golova u reprezentaciji. Flopirao na svakom takmicenju, a ovo u kvalifikacijama igraju dva puta svako 3 mjeseca i eto da 2 gola. Isti mu je trend u Arsenalu, po 2 gola svaka 3 mjeseca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dok se nije povredio bio je prvi strelac sa 5 golova, cini mi se. U svakom slucaju, odnos utakmica i golova je bio dobar. Tome se nadam..

                    Comment


                    • Welbeck je odigrao od kako je dosao pa do decembra skoro svaku tekmu, od toga je dao jedan hetrik, jedan go za izjednacenje protiv Hulla, jedan go protiv Aston Ville i jedan go protiv WBA, a onda se povrijedio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pricam za golove u reprezentaciji..

                        Comment


                        • Svaka 3 mjeseca golovi, ne pika se to.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Samo nek on nama zaigra, ja se njemu radujem.. Klace se na prvom nestu sa #9 Own Goal.

                            Comment


                            • Olivije Giroud ce da proradi kada Wenger skonta da mu napadacki cetverac treba da budu


                              Giroud
                              Alexis-Ozil-Walcott

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Znaci kad sumiramo statistiku za Welbeka i Tea koja nije obecavajuca i ostavimo Zirua kao jedni resenje u napadu,ne vidim nas kako mozemo da pariramo Citiju,al stvarno ne razumem Wengera,kakav je plan,sve isto svake god.ajd da u L.S pravimo neki rezult.pa trpi P.L ,i sto Aki rece,nema plan B,ni na terenu ni van njega,i to ce nas opet kostati ove sezone,pa opet da sumiramo rezultate u maju,pa ispocetka

                                Al realno kad se sve sabere ocekujem borbu za 2 mesto,posto ce City verov.da obezbedi titulu par kola pre kraja,al sa 2 dobra igraca smo mogli konkurisati do kraja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X