Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je taj car sto je uleteo?
    sigpic

    Comment



    • Najjaci stoper lige

      Comment


      • Hoce li moci tako Suareza ili Lionela
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Suarez jadnik ucrvao se u njegovom dzepu pa pobjegao u Barcelonu, bilo mu mracno u dzepu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sjecam se ja kod 5:1 rezultata mraka crnog i cuvanja 3S od strane Perice i ovog najboljeg stopera lige
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ja koliko znam Surez u karijeri 2 puta dao go Arsenalu. Kako cudno, oba puta Kos nije igrao.


              Ta 5-1 je izgubljena zbog lose takticke postavke cika Wengera, i sa katastrofalnim prophom na sredini terena.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sto se tice cuvanja Aguera svaka mu cast jer je to drugi ubjedljivo najbolji napadac Argentine

                Kaze Lolkot Mesko nas je previse skroman,on jednostavno vidi sve na terenu,tj samo trebate napraviti trk jer on vas vidi i loptu cete dobiti sigurno...a nas Gojko kaze on dodaje na liniju za tri poena pa ako se pogodi,pogodi



                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pravi greske Kos u poslednje vreme,ispada,isfura se kod ofsajd zamke,bar 4-5 situacija mi prolazi kroz glavu sa MOTD posle kojih je Arsenal primio gol

                  Moli Boga da se Kokelan vrati sto pre
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCARA View Post
                    Najjaci stoper lige
                    Spoiler


                    Comment


                    • Akane, zar nisi krenuo sa pricom kako se Suarez sprdao sa najboljim stoperom lige? Ne znam sto odjednom prebacujes temu na Meska i Gojka

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Spoiler


                        Top3. Kos i Kompani ispred

                        Comment


                        • Nisam,to je vise bila neka vrsta zabrinutosti kako ce se snaci s onim napastima...vec ranije sam se izjasnio kao podrska u tom dvoboju
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nisam,to je vise bila neka vrsta zabrinutosti kako ce se snaci s onim napastima...vec ranije sam se izjasnio kao podrska u tom dvoboju
                            A ja bio ubedjen da sam video kako spominjes nekih 5-1, 3S i Kosa u istoj receni. Verovatno mi se ucinilo

                            Sto se mene tice, Barsa me ne brine. Bolje da ispadnemo pa da se u potpunosti tim koncetrise na osvajanja lige

                            Comment


                            • Dobro vece.

                              E,da: Remzi je idiot!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                A ja bio ubedjen da sam video kako spominjes nekih 5-1, 3S i Kosa u istoj receni. Verovatno mi se ucinilo

                                Sto se mene tice, Barsa me ne brine. Bolje da ispadnemo pa da se u potpunosti tim koncetrise na osvajanja lige
                                Pa sve u duhu straha i zabrinutosti

                                Ramsey je jednostavno ogranicen fudbaler u jednom kontekstu,ali mu je ovaj radnicki kontekst dovoljan da to nadoknadi...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X