Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu odmah da ti kažem da se svaka greška, hvala Bogu, uvek da ispraviti.. mislim pošto nije već do sada...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imam dobar osećaj za večeras...

      Opalio sam i jedan tiket na Arsenal, čisto da im dam vetar u leđa

      Ali voleo bih da demonstriramo dobar fudbal danas protiv ultra jake ekipe, to mi je najvažnije.

      Još malo...

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Saburo je spomenuo nas trojicu jer se mi zajebajemo u tandemu pa to bude spektakularno. Kako sam ga skontao bezveze je da dodju neki likovi sa 5 postova i nesto lupaju okolo, a ne zna se ni ko su ni sta su, sto je i realno

        Samo zajebancija sa konstruktivizmom


        Popravi mi dan jbt

        Comment


        • Jos malo..,valjalo bi da dobijemo nesto ovako bi bilo idealno napred da bude
          .....Flamini ,,Ramzi,
          ..Teo,,Mesut,,Alexis
          ............Ziru

          zanimljiv podatak
          sigpic

          Comment


          • Aleksis izgleda ne igra a i Flamini je pod znakom pitanja.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Nece da rizikuje Wenger danas, trenirao Sanchez sa ekipom od srijede

              Idemo po pobjeduu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Izgleda da nam je Ox postao poslednja opcija na krilu.

                  Postavio Pele trojku u sredini da spreci Mesuta, ali nema leka protiv oca igre

                  Comment


                  • Mislim ono moramo dobro da otvorimo,klupa nam je ocajna,prosto ne znam koga prvo ne bi ubacio, Jeffu znam da nece dati sansu,a doduse ovakvu utakmicu resava i jedan potez,sto Ox ima kod sebe,samo ocajan je bas,zadnjih par tekmi,ili Gibsinjo sa levog krila da iznenadi,al nesto osecam jednu izmenu kod nas u celom mecu
                    sigpic

                    Comment


                    • Otac ce da rijesi veceras, da pokaze koliko je beznacajna diskusija koju su vodili Cara i Henry o njemu i Silvi
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Drug Gangrena na Fantaziju vidim na golu Hart a u odbrani Kolarov i Sanja hahaha
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Delph!

                          Comment


                          • Fora sa onim mojim prethodnim postom jeste u tome da svako malo procitam tekst kako je Vengeru malo falilo da dovede ovog ili onog igraca. Ne znam je li sve te igrace naveo jednom ili malo po malo pa otkrije da je pregovarao sa nekim. Vec nekoliko godina se forsira ta prica i to me nervira. Navijam za Arsenal preko 15 godina i ako ne pisem na forumu ne znaci da sam manji navijac od vas ovdje. Sto se tice utakmice od nocas sve pohvale i imam samo dvije zamjerke: Remzi je trebao da iskoristi neku od onih sansi i da zakljuca utakmicu mada sam sa Arsenalom navikao na teske zavrsnice i jos zamjerka da trebaju lopte da se ispucavaju oko 16m jer ce ekipe kao sto je Barsa to kazniti...

                            Comment


                            • Mnogo vazna pobeda da se napravi iskorak ka tituli. 4 boda viska u odnosu na city to je ok prednost samo nastaviti ovako. Svi su bili na nivou sto veoma raduje za buduće tekme, sledi tesko gostovanje Sotonu, ako uzemo i tu 3 boda definitivno uzimamo pol poziciju

                              Comment


                              • Ahahaha jel moguce ovo?
                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X