Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad gledam na klupi 4 odbrambena,golman i tek oporavljeni Teo,bas opcije na sve strane:
    sigpic

    Comment


    • Po meni kljucna tekma za borbu za titulu. Iako smo imali samsu da budemo 6 bodova ispred Lestera

      Sad na Oly, pa sta bude.

      Danas ce Gang biti dobre volje, Ema nema puno briga
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ubi me prvo poluvreme u pojam , maneken gluplji autogol nije mogao dati života mi Inače Kembel ga ubaci danas jeste mu Mesutara dao nesmalo na tacnu ali opet fina završnica sa njegove strane .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • 3 boda,samo da su tu .igra malo nesigurna,i napred i nazad,to ce se vratiti na staro vremenom,ili ti kad i igraci neki Stvarno Wenger jeste imao jedan potpis na leto,al kakav,kad odbrani neki zicer kao da je dao gol Cehara majstor,Ramzia sam stavio u fantazi tim,osecam da je vreme on da krene,ovaj gol ce pomoci svakako,Ox za klupu,nista vise....

          Idemo po 3 0,2 0 u Atinu ,nemojte mi cetvrtak vece fudb,zadnje nam to treba u borbi za titulu
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            3 boda,samo da su tu .igra malo nesigurna,i napred i nazad,to ce se vratiti na staro vremenom,ili ti kad i igraci neki Stvarno Wenger jeste imao jedan potpis na leto,al kakav,kad odbrani neki zicer kao da je dao gol Cehara majstor,Ramzia sam stavio u fantazi tim,osecam da je vreme on da krene,ovaj gol ce pomoci svakako,Ox za klupu,nista vise....

            Idemo po 3 0,2 0 u Atinu ,nemojte mi cetvrtak vece fudb,zadnje nam to treba u borbi za titulu
            Ako se bude igralo četvrtkom tu će Ospina igrati u špicu.

            Pre 10 godina Liverpul trebao da dobije Olimpijakos dva razlike. Sve miriši na tripletu.

            Comment


            • Uh..

              http://arsenalist.com/f/2015-16/arse...zil-flick.html
              sigpic

              Comment




              • Kao malo djete se radovao i onda ljudi preispituju njegovu predanost ovom klubu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nisam gledao tekmu danas, radio sam, ali rezultat se pratio! Da cujem izvestaj kakav je bio moj miljenik Remzika i sticenik Campbell?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Nisam gledao tekmu danas, radio sam, ali rezultat se pratio! Da cujem izvestaj kakav je bio moj miljenik Remzika i sticenik Campbell?
                    Ramzika za prvi start posle povrede odlican ,gol i asist.ima ga svugde [po terenu sto zna da bude korisno a i ne nekad Joel i vise nego solidan,gol i vredan na terenu,za sad ispred OXa bez dileme

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Kao malo djete se radovao i onda ljudi preispituju njegovu predanost ovom klubu.
                    Mislim da malo ko preispituje njegovu predanost klubu....cak sta vise ja mu prepisujem i previsoku predanost klubu,sto zna da bude lose nekad
                    Last edited by Jack; 05-12-15, 20:48.
                    sigpic

                    Comment




                    • Samo za mog brata Akana. Mislim da bi sada dao duple pare i Bejla za njega
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja imam neki osecaj da Kembel vodi nas i u nokaut fazu LS.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Ja imam neki osecaj da Kembel vodi nas i u nokaut fazu LS.
                          Nemoj brate tvoj osjecaj, prosli put kad je bio Kembl nije znao ni potrcat
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pun pogodak i realan transfer!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Može može

                                Btw Aki mojne se sprdaš sa Topdžijinim osećajem dok je Remzika bio u kanalu pre par godina jedino je on tvrdio da će ući u formu i gledaj ga sad standardan prvotimac
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X