Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu Ramzi i Vilser u sredini pored zdrave najjace desetke na svetu, a nisu ni jedan ni drugi materijal za dm. Njih dvojicu zajedno mozes staviti u sredini jedino u dijamant formaciji, iza Koke, ispred Ozil, to bi bilo idealno po meni.

    Comment


    • Ja mislim da mogu ali da im se daju malo defanzivniji zadatci tipa da obojica glume nekog deep pleja i da ne idu previše napred . Remzika će to ispoštovati siguran sam , dečko je disciplinovan i zna svoju poziciju dok na drugu ruku ovaj Rambo je potpuno nepouzdan i ko da gledam da bi glumio Anrija i ostavljao rupe
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Ja mislim da mogu ali da im se daju malo defanzivniji zadatci tipa da obojica glume nekog deep pleja i da ne idu previše napred . Remzika će to ispoštovati siguran sam , dečko je disciplinovan i zna svoju poziciju dok na drugu ruku ovaj Rambo je potpuno nepouzdan i ko da gledam da bi glumio Anrija i ostavljao rupe
        Gangara i ti se opijas nemam drugog objasnjenja

        Remzika ce ispostovati,a Rambo nece
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja sam konto da nisam dobro procitao, al evo izgleda da jesam.

          Arsenal Gangaru otjerao u depresiju, poceo fulat imena igracima
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma mislio sam na Vilšericin stil igre kad ga uhvati ludilo pa glumi Ramba dribla 5 skupljenih igrača . Brat Remzika će ostati Remzika (njemu nadimak Rambo ne priznajem) .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma razumijem ja vas ovdje tema je u zalosti jer je Henryj otisao na produzeni odmor...toliko kukao covjek na mene i prskalica ga s ledja pokupio

              Princara i Junior poceli sumnjati u metode miljenika revolucionara
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • U sve ja sumnjam, nikad ja nisam bio slijepi sljedbenik. Svako zasluzuje da ga se kritikuje i pohvali, sve po zaslugama. Sada Wenger zasluzuje kritike, ali ne zbog stvari koje nije uradio prije 3 mjeseca, nego zbog ne rjesavanja problema sa povredama.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ali zar ti nije malo cudno i smijesno da mi,nekakvi forumasi i smaraci pogodimo da ce imati problema sa povredama i da je ocajan posao sa transferima napravio tako sto se nije osigurao u slucaju povreda?
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Trenutno jedino da je jos 5 igraca doveo, mogao je se pokriti od povreda. Svi smo mi vrhunski menadzeri ovdje igrajuci FM, a niko nikad nije vodio profesionalnu ekipu na ovom nivou.

                    Evo sad ce se vidjet koliko je dobar analiticar ustvari dobar i menadzer. Kada zapravo bude morao da se nosi sa raznoraznim personama i raznoraznim klupskim glupostima. Nevil je fantastican analiticar, ali cisto sumnjam da ce se dobro snaci u ulozi menadzera.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Gangova trenutna situacija sa devojkom/ženom...



                      Malo šale u ovim crnim trenucima...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ubo ga brat Zola u srž problema Mada naučila je Ema kad sam nervozan posle utakmica zna šta mi je ne dira me
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Da li ga nervira što ga Tjeri Anri kritikuje?

                          'Naravno da ne, to mu je posao, komentator mora da radi nešto, ali ja i ne slušam i ne čitam šta pišu komentatori', otkrio je Venger

                          Ala mu Vengerica odgovorio, u fazonu nebitan si

                          Comment


                          • Cazorla vjerovatno do kraja sezone nece nastupiti, nek se nada da ne mora da ide na operaciju, jer ako bude operacije moze fulit i Euro.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ajmo OX tvoje je vreme da se pokazes
                              sigpic

                              Comment


                              • Novo kolo i nova sansa da se vratimo na 1 mesto, samo optimisticno

                                Comment

                                Working...
                                X