Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8 cleen sheetova Cecha u 14 utakmica. Tenkista

    Comment


    • Ceh ce biti pojacanje sezone kako je krenuo. Bas se osjeti sigurnost u odbrani kako je on medju stativama.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Neverovatno ali istinito

        Spoiler
        sigpic

        Comment


        • Ja uzivam gledat lika, nevjerojatno je da ga ljudi proglasavali flopom, genije Arsenala.

          Comment


          • Slijedeci Tottenham doma pa onda nazovimo ga slabiji raspored protiv WBA, Norwicha, Sunderlanda i Aston Ville. Ocekujem 10-12 bodova iz ovih pet utakmica, sumanuto bi bilo ocekivat sve pobjede. Negdje cemo se poskliznut kod ovih manjih sigurno.

            Tottenham doma moramo dobit, bila bi sramota u ovakvoj formi spusit od Tottenhama na domacem terenu.

            Comment


            • Ne znam da li je do drugačijeg rečnika ili dijalekta , ali smešno mi je (na dobar način) kad čitam kako se ložiš u postovima

              Do energije, verovatno...

              Henry ludak

              Comment


              • Vidim ja da niko nije ovde prokomentarisao Ziru-ov gol kad naprosto Peru ukrao gol povlaceci ga za dres

                Comment


                • Ono je uigrano danas bilo. Nevjerovatno kolika je razlika u izvodjenju prekida kod nas u zadnjih par sedmica.

                  Ono povlacenje Pere je bilo nevjerovatno. Nije brat stao vec prmjenio smjer, odvukao dvojicu i ostao maneken sam. Nesto sto nisam vidio vjerovatno nikad od Arsenala. U zadnjih 5 tekmi mislim 4 gola iz prekida data, sto je fenomenalno.

                  Idemo sad na Bayern i pruziti dobru tekmu prije svega, a ako budemo dobro igrali mogao bi se i neki povoljan rezultat sa Alianza odnijeti.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma i bod u Minhenu ce bit odlican rez,stim da smo poslednje 2 tekme u gostima protiv bavaraca odigrali fenomenalno,pogotovo ona prva kad je malo falilo da prodjemo dalje
                    P.s ne pisem mnogo u poslednje vreme,ali samo da dodam da me Belerin odusevljava u poslednje vreme.Gde vise Wenger nalazi ovake igrace ja nzm
                    Last edited by ledeni 80; 31-10-15, 23:32.

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment




                      • Vojčeko Ščežnjikijo kaco

                        Comment


                        • Ona situacija kad je Gomis obisao Ceha, ubjedjen sam da bi klaun napravio penal i crveni. I cao tri boda, a veliki Cehara iskusno da stigne Hektor da ocisti situaciju
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...me-242530.html

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ona situacija kad je Gomis obisao Ceha, ubjedjen sam da bi klaun napravio penal i crveni. I cao tri boda, a veliki Cehara iskusno da stigne Hektor da ocisti situaciju
                              Vojčeko bi ko brzi vlak istrcao na Gomisa, ne bi doticni ni stigao do kaznenog, polomio bi ga, pobrao crveni i cao tekma

                              Comment


                              • Sad pogledah reprizu,lose malo 1pol.drugo sjajno,Ozil ubacuje igrace u forme,kakav igrac Belarinova intervencija kod onog ofsajda kad se zakucao stativu,momak ne prestaje odusevljava,Joel odlican u defanzivi i napred ,vracao se,dao gol,sve suprotno sto bi Ox uradio.. Jesam ga prozivao priznajem,samo da nastavi ovako,Ziru,i Ceh dobri,naravno i Flappianski
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X