Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Kaze Venger da ce desno igrati Joel ili Iwobi..
    To i ja kontao u startu, nego nas junior opet slagao i obmanuo sa pricama da ce Gibs levo a Sancez desno . Baron Minhauzen<Junior
    Last edited by Lion; 29-10-15, 15:59.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Nadam se da cete imati argumente kada Joel pokida na krilu u subotu. ;) Ja verujem u njega, sigurno ga nisu zadrzali tek tako.
      Mislim da jesu tek tako Mene nije impresirao,bukvalno smo ga zadrzali za ovakve situacije,kad mora neko da igra...Jeste da nije dobio priliku da se prikaze, mislim na par vezanih utakm.,Al i kad je dobio ono malo ne napravi razliku nije iskoristio,bila je prilika i pre 2 dana i nista,i opet ce imati verov.priliku ovih dana,pa cemo videti,mislim da nije kalibar ni blizu arsenala,nadam se da gresim....,Sto se mene tice,ma ja bi brata Gabriela desno a Belarin ispred njega
      Last edited by Jack; 29-10-15, 17:01.
      sigpic

      Comment


      • Kembl nije igrac za Arsenal. Lik uzme da centrira promas stadion.

        Na kraju kad Wengerica stavi Gibbsaru na krilo u subotu, bit ce tebi baron Minhausen.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Haha koji ste vi likovi, ispomeraste citavu odbranu i vezni red zbog jednog igraca. Bice jednostavna rotacija Ox-Kembel i to je to, krilo za krilo i cao. Uostalom red je da mu se da prilika da odigra nekoliko vezanih utakmica pa cemo videti kako ce se pokazati.
          sigpic

          Comment


          • West Brom are interested in a January move for Mathieu Debuchy. [Express]
            Koliko vidim Đenka sledeće sezonu u paru sa Hektorom ..
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Realno dovodjenje Debusija jedno od najveci promaseni investicija u Vengerovoj eri, em ga je pretplatio, em se odma povredio i nije igrao... Samo neka ide sto pre to bolje

              Comment


              • Debuchy uopste nije bio los do one teske povrede,bas pretjerujete covjek bi pomislio da i ne gledate neki utakmice uopste...12 miliona je kostao jbt ko da je 50
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Debuchy je bio u top5 bekova lige dok je igrao u Njuki. Presao kod nas odma pokidao ligamente clanka i od tada njega nema na mapi.

                  Jedina sreca u svemu tome je da je Bellerin postao 10 puta bolji.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Meni je on sasvim solidno igrao do povrede od povrede onako malo je oslabio ali ništa strašno. Njegov najveći problem je to što je Hektor briljirao ove godine dok eto Đenka je takođe u dobroj formi u West Hemu .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Biloc pravi zvjerku od Traktora, ima da ga tjunira da bude bolji od Ferraria
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Debuchy je meni bio odlican u Newcastlu, cak i kod nas je odlicno igrao kad je dosao, dok nije dosla ona povreda koja ga je udaljila od terena na par meseci i tad je Hector eksplodirao. Cak mi je Debuchy bio bolji i sigurniji od Sagne kada je dosao.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment




                        • Barnsley boss Lee Johnson on Crowley: "He's an outstanding player & the most talented 18-year-old I've ever seen."
                          Lee Johnson on Crowley: "As a coach, I'd love to work with him someday in the future as I believe at one point, he will play for England."
                          Ja sam iskreno ovog dečka možda dva puta gledao ni toliko , ne znam da li je opravdan hajp oko njega ili su priče malo naduvane
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Opravdan je hajp. Mali je bolesno talentovan, plus sa loptom zna sve. Ima sut ima dribling i ima pas da te galava zaboli.

                            Velika mana mu je sto nije fizicki razvijen da se suta sa mesarima, al valjda ce i to doci sad kad ga otjeraju da pumpa zeljezo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • Samo se oni zajebaju, ne pobjede li sutra pravo da pojedu ovu ragbi loptu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja sam sinoc malo gledao Adelaidea sinoc protiv Costa Rice, nije los, vidi se da zna, ali ono sto je neko rekao da bi pravio decu ovima iz Wednesdeya, malo sutra. Fino je razvijen za svoje godine, ali ne bi mogao da se nosi sa onim mesarima.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X