Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barcelona icon Xavi believes Jack Wilshere has what it takes to make the difference for both Arsenal and England.
    He played a fantastic game against Barcelona in 2011," Xavi told Sport magazine.

    "Let’s not forget he was just 20 or 21 years old [Wilshere was 19]. It’s just a shame he got injured so many times over the past two years.
    "If he gets going and finds a bit of continuity as well, he may make the difference for both Arsenal and the English national team.

    "He is a different kind of English player. Even though he has been nourished in a physical type of football, he is really talented, gifted for passing and he does not give the ball away. He does not seem to be English."
    http://www.goal.com/en/news/1862/pre...enal-says-xavi
    Spoiler


    Ne mogu da docekam da nam se vrati Jack,kako bi nam sad znacio
    ..Bem ti i povrede i sve
    Last edited by Jack; 31-10-15, 11:42.
    sigpic

    Comment


    • Ja mislim da od njega nece biti nista, nazalost povrede upropastile mogucu veliku karijeru.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Ja mislim da od njega nece biti nista, nazalost povrede upropastile mogucu veliku karijeru.
        Ja jos verujem,ipak su mu 23 god.samo,Ne verujem da moze da se ponovi Dijabi,pa nismo toliki baksuzi valjda,a Jack je bas veliki borac,i zeljan uspeha itd,uvek se vracao posle povreda i pruzio dobre igre,imao je i on pad forme naravno,al mislim da moze jos dosta da nam pruzi,i mislim da ce ostati u klubu do kraja karijere
        sigpic

        Comment


        • Đekica sam sebe sjebe masu puta, pola tih ozljeda je sam kriv. Lik prekasno predaje loptu i ide bez kompromisa te zato stradava glezanj stalno. Mora mjenjat nacin igre, barem ranije predavat loptu, a ne cekat zadnji milisekund za predat je pa te igraci stalno pice po nogama...

          Comment


          • Comment


            • Ebo ga Per

              Comment


              • Ipak igra Kembel
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Idemo Joele, da pokidas. Klupa nam bas lose deluje.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment




                  • Theo Walcott could be out until December with calf injury. [Guardian]
                    Mogao bi da propusti i do 6 utakmica uključujući Bajern i Totenhem
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Nadam se da cete imati argumente kada Joel pokida na krilu u subotu. ;) Ja verujem u njega, sigurno ga nisu zadrzali tek tako.
                      Slusam Vas.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Slusam Vas.
                        Ja mogu samo ponovit ono sto sam rekao i prije. Bio je odlican u defanzivi, sad je i zabio drago mi je zbog toga.

                        Mislim da sam bio vrlo jasan, trebamo ga vidjet u LP i Premu jer nije isto igrat ta natjecanja i Liga kup. U Liga kupu nitko nije bio nesto posebno motiviran. Danas je pokazao par dobrih stvar i jako mi je drago zbog momka.

                        Comment


                        • Nije baš pokidao ali je bio solidan Mesut definitivno igrač utakmice , kakva forma
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Imao je Joel par nepromisljenih poteza, no dobro, postigao je gol, dobar u defanzivi. Ozil igrac utakmice definitivno!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Inace 5 pobjeda zaredom, odlicna forma u ligi

                              Comment


                              • Steta sto je Norwich prodao na kraju, al nema veze samo nek igraju momci.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X