Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I nije mi toliko krivo zbog poraza koliko mi je zbog povreda , nadam se da nije ništa ozbiljno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Mislim da 99% navijaca zaboli neka stvar i za ovaj kup i za ovu tekmu. Meni je najvaznije sto su Alexis i Mesut odmoreni, kao i Hector, Nacho, Kos i Coqson.

      Pravo mi je krivo zbog onih povreda, apsolutno mogu sjebati sezonu, jer ako nam veliki majstor Joel Campbell bude igrao na krilu mozemo odma da zaboravimo na sezonu.

      Po prvim informacijama obije povrede su bile toliko blage da su izasli da se ne rizikuje previse.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Rekli u prijenosu Ox zadnja loza (to ti je par tjedana sigurno) i Tijo samo istegnuce zbog loseg zagrijavanja. Sad da li je to istina, vidjet cemo sutra.

        Comment




        • Brat, libo njega tuki
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • E al scena kod bese treceg gola.Gibs saginje glavu,i masi loptu,Debusi bar mi se cini,uterava u gol,mislim ono par ovih igraca jos ima sansu nesto da pokaze,dokaze,al nista,bas jadno,,Idemo u Swonsi po 3 boda
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Nisam gledao utakmicu, niti sam mogao bar na telefonu da ispratim. Sta je to sa povredama, ima li kakvih informacija??

                Comment


                • Volkotova je navodno lakša dok se za Oxovu ne zna . Inače Wenger na konferenciji dao izjavu kako su mladi igrači podbacili i kako nisu na levelu za ovo takmičenje . Po meni jako loš potez iako misli tako nije trebao sa tim da izađe pred novinare .

                  Mislim da je tom izjavom uništio samopouzdanje svakog klinca što je igrao sinoć .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment




                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Volkotova je navodno lakša dok se za Oxovu ne zna . Inače Wenger na konferenciji dao izjavu kako su mladi igrači podbacili i kako nisu na levelu za ovo takmičenje . Po meni jako loš potez iako misli tako nije trebao sa tim da izađe pred novinare .

                      Mislim da je tom izjavom uništio samopouzdanje svakog klinca što je igrao sinoć .
                      Ne znam da je ikad novinarima kritikovao igrace, cak mislim ni da mu sinoc nije bila namjera da ih kritikuje. Svi su svjesni da nijedan od njih nije spreman za ovaj nivo, jer da jesu, davno bi oni bili na posudbama kao Chuba, Zalalem i jos onih par igraca sto su otisli.

                      Mislim da on vise kritikuje taj rezervni fudbal jer je previse slab i postoji prevelika razlika izmedju te vrste takmicenja i ovih slabijih takmicenja kao sto je CapOne Kup.

                      Samo se nadam da povrede nisu ozbiljne. Ako nam Kebml bude igrao pisi propalo sve.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Neka kritizira mlade, zasto ne. Tko je picka propast ce pod kritikama i takve ne trebamo, tko je borac probit ce se.

                        Comment


                        • Crowly se vratio sa posudbe iz Barnslya. Ovo ne valja, izgleda da su povrede ozbiljnije nego sto se mislilo
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Crowly se vratio sa posudbe iz Barnslya. Ovo ne valja, izgleda da su povrede ozbiljnije nego sto se mislilo
                            Ocekivano s obzirom da su povredjeni u vezi Ramzi, Vilser, Rosicki.

                            Comment


                            • "The injuries are two muscular injuries, how big the damage is I don't know. We have to make scans and we have to wait 48 hours for the scan. It's was a bad night at the office for us. We lost the two players and after that we were not good enough.
                              Očajno stvarno , a pozicija desnog krila nam je toliko tanka da će najverovatnije Ozil ići na tu stranu kao da gledam .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Oficjelno saopstenje je da za Crowly kao nije spreman za prvi tim trece ligasa, a momak poceo 13 od 14 utakmica i ono sto sam ja pratio do prije pauze za repke ubijao je nogama
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X