Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je prošlo . Ni malo lagana utakmica Žiru ponovo fantastičan u skok igri , gol smo primili na čistu sreću mogli smo laganice završiti sa 2:0 ali šta je tu je . Bitno je da smo izvukli tri boda i preuzeli prvo mesto na tabeli
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Gang stavi u kafic ko bude na preko 25 Arsenalovih tekmi kod tebe, ako Arsenal uzme titulu po flasa Jack Danielsa na kraju sezone
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma ja sam već isplanirao slavlje ako se uzme titula , bićete svi pozvani
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment




        • https://cdn.streamable.com/video/webm/dvq5.webm
          sigpic

          Comment


          • Danas.. ,2 gola iz prekida Ozil klasa Ceh zid Ziru is back Gabriel=Keown Koss the Boss
            sigpic

            Comment


            • Nema ovdje prevelike diskusije kad se dobije. Nema kritikovanja nicega. Danas Ox da je dodao Bellerinu to je tri nula i pjeske gotova tekma, a ustvari smo morali da se oslonimo na velikog Ceharu da nas bravurom izvadi.

              Nastavljamo juris prema tituli. Tri gostovanja sad zaredom. Pustit malo djecu, posebno Willocka protiv Sefilda i onda prekinut losi niz na Libertyu i spremiti se za Minhen. Remi sa Beyernom nas stavlja u odlicnu poziciju, a neka pobjeda u pole poziciju te grupe same, iako dobiti Bayern dva puta u 20 dana zvuci nadrealno.

              Juris na #tripletu se nastavlja
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pribojavao sam se da ce ponovo da standardizuje Pera u prvih 11, ali dobro je sto je Gabrijel prvi izbor. Manje vise ocekivane partije svih, prvo mesto je tu, ajde po tripletu , ajde

                Comment


                • Pa u Gang cafe da zalijemo na racun kuce
                  sigpic

                  Comment


                  • Garant ce Jefferson Montero da exlodira sledece nedelje protiv nas, klasika. Ali treba iskoristiti losu formu Svonsija i pobediti ih rutinski. U utorak 100% gledamo najgori moguci vezni par ikada(Arteta-Flamini), a igrace verovatno i Gibbs, Debuchy, Campbell... Sancheza i Mesuta bi trebalo odmoriti, pa sta se uradi uradi u tom kupu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Igrat ce Coq i Flamini, mora odmoriti malo Cazorla. Desno ce igrati Campbell, spic Theo i lijevo Ox vjerovatno. Gibbs i Debuchy ce igrati i vjerovatno Pero i Gabriel stopere. Moguce da Macy bude na golu, al se ne bi zajebavao ipak se moze uzeti ovaj kup.

                      Sto se tice AMF-a vrlo moguce i Mesut da igra, ali vidjet cemo.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ima li neka statistika u kojoj moze da se vidi kad je Cazorla poslednji put sutirao na gol? Danas bas gledam ima par dobrih prilika da sutne, on radi laznjak i dodaje, isto je radio i protiv Watforda.

                        A nekada je bas bas cesto sutirao iz daljine i pogadjao. No svidja mi se kako igra u poslednje vreme, bas kapitenski.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Ima li neka statistika u kojoj moze da se vidi kad je Cazorla poslednji put sutirao na gol? Danas bas gledam ima par dobrih prilika da sutne, on radi laznjak i dodaje, isto je radio i protiv Watforda.

                          A nekada je bas bas cesto sutirao iz daljine i pogadjao. No svidja mi se kako igra u poslednje vreme, bas kapitenski.
                          Istrenirao mu Pires onu opciju "Pass rather then score" , takva mu je pozicija brate verovatno i ima naređenje da ne šutira nego da prosleđuje loptu Sančezu i Ozilo . Ja sam Santija uvek hvalio i video sam neke stvari što većina tada nije pogotovo Henryr provokator koji ga je pljuvao gotovo svaku utakmicu
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Spremaj separe Gangić, stizu Gojkovići da slave tripletu

                            Comment


                            • Bas me zanima hoce li ona dva sabana u Monday Night Footballu imat kicme pohvalit Mesuta. Igra fenomenalno polovicu prosle sezone i ova dva i pol mjeseca nove. Dosad nisu ni glasa pustili da ga pohvale i istaknu, a prije su srali skoro svako kolo kad se mucio s ozljedama i formom. MOTD ga jos nije proper pohvalio, nista cudno Linaeker je stari jid, di bi taj pohvalio igraca Arsenala.

                              Samo da jos dodam kako mediji imaju duple kriterije. Mesuta se pisalo i sralo svako kolo u novinama, Fabregas se nije pojavio u novoj sezoni, igra kriminalno cijelu 2015. jer je i pola prosle sezone igrao skrivaca, u medijima ni slova da ga poseru.

                              Comment


                              • Isto tako i mi i svi pljujemo Girouda, a drvoseca(Costa),Rooney,Kane sramotno kako igraju ove sezone i kakve plate primaju(prvenstveno mislim na Runija). A Giroud sasvim solidan ove sezone, mnogo se popravio, vise se trudi, trci, mada vise volim kada ulazi sa klupe nego kad igra od pocetka. Mislim da smo opasniji sa Theom u napadu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X