Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Pa sta ovo bi ljudi moji? Ja sam gledao sa tri drugara i svi pricaju kako ce nas naguziti Bajern. Kako je mec odmicao lagano su presli na nasu stranu
        Ovo je vrhunski podvig! VRHUNSKI!!

        Comment


        • Ziru.

          Comment


          • Poslali Artetu ovi iz uprave da malo izvidi teren kod Pepa

            Comment


            • Ma fanatici su to, mozda su cijelu noc ostali i pricali o fudbalu.

              Comment


              • Uff odakle početi


                Očekivano Bajern pod Pepom kopija Barselone,očekivano su dominirali većinu utakmice imali posed,pasove gotovo sve . Pametno smo se postavili sa tom odbrambenom , neko će sada reći autobus jbg jeste ali nije se moglo drugačije . Formacija nam je bila savršena gotovo celu utakmicu kao da smo igrali neku vrstu staromodne 4411 sa Mesutom i Teom kao isturenim igračima i dobro je prošlo . Bekovi su me oduševili kao i Mertezaker i Koščelni i naravno Kokelan koji je pokrivao sve što se moglo i popunjavao te rupe . Takođe moram da spomenem da je ovakav stil igre Mertezakerova specijalnost sa tom dubokom linijom gde ne mogu da zloupotrebe njegovu brzinu i gde jedino možemo da iskoristimo njegove fizičke kvalitete .

                Moram da priznam da me je taktički pristup Wengera iznenadio , dobili smo gotovo svaki derbi ove godine , nismo pravili glupe greške koje su se ponavljale godinama čovek se konačno opametio . Jeste da smo zaglibili sa ova dva poraza i da je zaista teška situacija u Evropi ali ova pobeda nad jednom od najboljih ekipa trenutno znači mnogo pre svega po sam moral ekipe . Fizički smo toliko potkovani da ne može više , stvarno retki igrači mogu da urade ono što je Belerin uradio pogotovo na njegovoj poziciji koja trči najviše na terenu , onako pretrčati odbranu u 90 i nekom minutu je jebeni dominejšn. Aleksis takođe kakav je to borac i radnik prosto me oduševljava iz utakmice u utakmicu . Žiru nam je postao ono što je Teo bio džoker sa klupe , jeste da je gol bio uglavnom Nojerova krivica ali treba pohvaliti manekena zapretio je za 20 miuta više nego Teo za 70 .

                I za kraj , Aki je već ovo napisao ali nećete zameriti

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Ozil otac

                    Comment


                    • Genije, od svih klubova u PL najvise gotivim Asenal - iskljucivo zbog njega.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Moram dse priznati i svima nama koji smo ovdje pratili Belerina otkako je dosao 2011. u klub i konstantno navijali za to da ga stavi u ekipu. Takav talenat se na vrijeme prepoznao i vjerujem da je dosta ljudi mislilo da smo budale sto navijamo za momka od 15 godina da se probije u klub, e pa probio se i na putu je da postane jedan od najboljih.
                          Svi koji volimo fudbal smo to prizivali kad god je igrao Dzenkinson.

                          Moram Vengerici da cestitam, njegova pobeda.

                          Prestao je da izmislja toplu vodu, stavio klasicnog zadnjeg veznog u ekipu i oca fudbala na 10-ku i onda sve moze. Moze da se sakrije i Remzi na krilu i Volkot u spicu, da se sakrije izmena koja kasni 15 minuta... Uz to imas golmana a ne poljskog selfi klovna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Szczesny je kurac od ovce. Lik je ove sezone upisao 8 nastupa za Romu, skrpao je samo 1 cleen sheet protiv maleckih Frosinea. Pratim podosta njegove izvedbe na youtubeu u kompama tekmi. Dosad je primio 4 gola direktno svojom krivicom, odnosno krivim ispucavanjima, krivim postavljanjem i svojim karakteristicnim zutim minutama.

                            Comment


                            • Samo da dodam Aki ovo sto je istrcao sprint u 90tom ne zelim da umanjim ali je sasvim normalno pogotovo za ljude koje treniraju. I koji dosta trce. Da znam da ces reci posle 9km normlano, ali veruj mi jeste.

                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Svi koji volimo fudbal smo to prizivali kad god je igrao Dzenkinson.

                                Moram Vengerici da cestitam, njegova pobeda.

                                Prestao je da izmislja toplu vodu, stavio klasicnog zadnjeg veznog u ekipu i oca fudbala na 10-ku i onda sve moze. Moze da se sakrije i Remzi na krilu i Volkot u spicu, da se sakrije izmena koja kasni 15 minuta... Uz to imas golmana a ne poljskog selfi klovna.
                                Kako brzo menjas misljenje

                                Comment

                                Working...
                                X