Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Akane našao si jednu utakmicu u zadnjih 15 godina koju se branio
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Dobro Akane našao si jednu utakmicu u zadnjih 15 godina koju se branio
      Ma to ja na prvu ovako cim sam vidio post,ne sekiraj se nadjem ja jos
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jamacno imas detaljan dosje o Wengeru.

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Jamacno imas detaljan dosje o Wengeru.
          Ima on i o tebi nego neće da se hvali
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sta vam je ljudi Akan je veliki ljubitelj lika i djela Arsene Wengera, cak bi rekao i uzor mu je. Kakav Murinjo kakav Benitez, zna se ko je razvio mnogo igraca u top klubu. Al jebiga tesko mu da se zna da voli lik i djelo jednog od najvecih luzera u fudbalu pa mora da ovako prikriva
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • @Casiraghi
              Ja sam tvoje postove procitao, kako ono sto si napisao, tako i ono sto je stajalo izmedju redova. Vidna je kontradiktornost izmedju tvog prvog posta i pisanju o Vengeru, i drugog posta kada si pisao o Klopu, a sada u ovom trecem si promenio plocu i pokusao da ublazis sve ono sto si prethodno napisao o Vengeru.
              Ne slazem se da svih ovih godina Venger imao ekipu za top 4. Ne znam ni po kom kriterijumu si to odredio. Ja se secam na primer sezone kada je Bejl dominirao i kada je vecina pisala hvalospeve o Sparsima, pa je na kraju Venger zavrsio ispred sa Benajunima, Santosima, Zervinjom, Artetom i slicnim, i onda je wada dobio avatar do kraja sezone
              Ocigledno da termin stvaralastvo ne shvatamo na isti nacin, jer ako je neko u fudbalu od klinaca pravio igracine, to je Venger.
              Klop nije mnogo sezona ni odigrao u LS, tako da je nejasno zasto zanemarujes njegovu prvu sezonu u LS, a Vengerovu prvu sezonu u istoj spominjes u svakom postu.Imao je Venger kikseve u evropi, ja ne bezim od toga, ali tom istom Arsenu se nije dogadjao onakav sunovrat koji je prethodne sezone dozivljavao Klop, dobijao ga je svako ko je stigao u Bundesu, i na kraju nije usao ni u top 5.
              Ne vidim razlog da obmanjujes bilo koga sa pricama da Arsenal gubi sve moguce derbije, posebno ne u ovoj temi gde vecina nas prati redovno utakmice Arsenala i imala je priliku da gleda Arsenal kako u prethodnih godinu dana dobija Siti, Junajted, Celzi, Liverpul, Tot...
              Drago mi je da verujes u trenutni tim Arsenala, pa si vec spremio alibi pricu ukoliko Arsenal uzme titulu ove sezone i da i taj potencijalni uspeh Vengera podvedes pod srecnim faktorom u smislu da liga nije bila nikada slabija, a Venger je to iskoristio jer je imao dobru osnovu koju mu je verovatno neko drugi stvorio ruskim ili arapskim milionima.
              Kada sam pisao o Colu i njegovom pracenju Barse i Reala, mislio sam na nacin na koji ih on prati nakon sto su mu drugi klubovi pokupovali glavne igrace nakon titule koje je zaista bila veliki podvig. Veliki novac nakon totule daje Atletiko, sa tim parama bi verovatno i Venger bio konkurentniji u ligi u sezonama kada su mu drugi pokupovali glavne igrace.
              Arsenal je izbacio galaktikose, a za izbacivanje Murinjovog Reala je glavni krivac pored Leve sam Murinjo i njegova taktika u gostima.
              Ja postujem tudje misljenje, i ostale razlicitosti medju ljudima, ali ne mogu da postujem da neko pise kako su svi Arsenovi uspesi plod srece, a neuspesi odraz neznanja, kako bi Mojes pravio cuda sa budzetom Arsenala, dok zbog oskudnosti to nije mogao ciniti sa budzetima Evertona i Junajteda, kao i to da bi neciji mladji brat bolje vodio klub. Ako neko misli da su ljudi iz Arsenalu tolike budaletine da daju 7 miliona po sezoni nekom koji je sve sto je postigao bila sreca, pa okusajte i vi tu srecu, posaljite klubu na razmatranje vase uspehe stecene znanjem i strucnoscu na menadzeru, pesu i fifi, pa mozda i vas pogleda sreca pa ubodete visemilionski ugovor
              Last edited by Lion; 20-10-15, 14:29.

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                @Casiraghi
                Ja sam tvoje postove procitao, kako ono sto si napisao, tako i ono sto je stajalo izmedju redova. Vidna je kontradiktornost izmedju tvog prvog posta i pisanju o Vengeru, i drugog posta kada si pisao o Klopu, a sada u ovom trecem si promenio plocu i pokusao da ublazis sve ono sto si prethodno napisao o Vengeru.
                Ne slazem se da svih ovih godina Venger imao ekipu za top 4. Ne znam ni po kom kriterijumu si to odredio. Ja se secam na primer sezone kada je Bejl dominirao i kada je vecina pisala hvalospeve o Sparsima, pa je na kraju Venger zavrsio ispred sa Benajunima, Santosima, Zervinjom, Artetom i slicnim, i onda je wada dobio avatar do kraja sezone
                Ocigledno da termin stvaralastvo ne shvatamo na isti nacin, jer ako je neko u fudbalu od klinaca pravio igracine, to je Venger.
                Klop nije mnogo sezona ni odigrao u LS, tako da je nejasno zasto zanemarujes njegovu prvu sezonu u LS, a Vengerovu prvu sezonu u istoj spominjes u svakom postu.Imao je Venger kikseve u evropi, ja ne bezim od toga, ali tom istom Arsenu se nije dogadjao onakav sunovrat koji je prethodne sezone dozivljavao Klop, dobijao ga je svako ko je stigao u Bundesu, i na kraju nije usao ni u top 5.
                Ne vidim razlog da obmanjujes bilo koga sa pricama da Arsenal gubi sve moguce derbije, posebno ne u ovoj temi gde vecina nas prati redovno utakmice Arsenala i imala je priliku da gleda Arsenal kako u prethodnih godinu dana dobija Siti, Junajted, Celzi, Liverpul, Tot...
                Drago mi je da verujes u trenutni tim Arsenala, pa si vec spremio alibi pricu ukoliko Arsenal uzme titulu ove sezone i da i taj potencijalni uspeh Vengera podvedes pod srecnim faktorom u smislu da liga nije bila nikada slabija, a Venger je to iskoristio jer je imao dobru osnovu koju mu je verovatno neko drugi stvorio ruskim ili arapskim milionima.
                Kada sam pisao o Colu i njegovom pracenju Barse i Reala, mislio sam na nacin na koji ih on prati nakon sto su mu drugi klubovi pokupovali glavne igrace nakon titule koje je zaista bila veliki podvig. Veliki novac nakon totule daje Atletiko, sa tim parama bi verovatno i Venger bio konkurentniji u ligi u sezonama kada su mu drugi pokupovali glavne igrace.
                Arsenal je izbacio galaktikose, a za izbacivanje Murinjovog Reala je glavni krivac pored Leve sam Murinjo i njegova taktika u gostima.
                Ja postujem tudje misljenje, i ostale razlicitosti medju ljudima, ali ne mogu da postujem da neko pise kako su svi Arsenovi uspesi plod srece, a neuspesi odraz neznanja, kako bi Mojes pravio cuda sa budzetom Arsenala, dok zbog oskudnosti to nije mogao ciniti sa budzetima Evertona i Junajteda, kao i to da bi neciji mladji brat bolje vodio klub. Ako neko misli da su ljudi iz Arsenale tolike budaletine da daju 7 miliona po sezoni nekom koji je sve sto je postigao bila sreca, pa okusajte i vi tu srecu, posaljite klubu na razmatranje vase uspehe szecene znanjem i strucnoscu na menadzeru, pesu i fifi, pa mozda i vas pogleda sreca pa ubodete visemilionski ugovor
                Ja ne ublazujem nista. Poenta je da se fudbal promenio a Venger ostao isti. Ja mu priznajem ono sto je uradio. Posle dosli Zoze i Rafa u ligu, on se nije prilagodio i dovidjenja.

                Koje bre galaktikose izbacio. Ronaldov stomak do zuba, Zidan tempira formu pred SP, Bekam ne zna gde udara, Robinjo privatizovao loptu, od odlaska Del Boskea do dolaska Murinja Real nije nista znacio u Evropi.

                Nikakvu alibi pricu nisam spremio. Liga je slabija nego ranije. Los fudbal za gledanje u PL. Build up play nula, takticka nepismenost svih ekipa, sve ide na individualnost i kiks protivnika. Timska odbrana ne postoji, veznjaci i napadaci statiraju u defanzivnoj fazi. 99% veznjaka zaboravi da isprati cuvara koji ide iz drugog plana. Ako Venger osvoji pozdravicu ali Pelegrini to opet cisti sa 100 golova.

                Nikad nije bilo 4 bolje ekipe od Arsenala. Ljudi su hajpovali taj Totenhem zato sto su doveli par dobrih igraca a pijani Ari se kurcio po medijima kako ce da gazi na 4 fronta.
                sigpic

                Comment


                • Ispravka krivog navoda Wenger ima 8m platu godisnje
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Iwobi unistio djecu Bayerna, 2-0 za moju dragu djecurliju
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Večeras Brajkula stavio 1X&GG ako me izda čovek protiv koga se ukrotio ceo svet, sve ove hvalospeve da povučete.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Iwobi unistio djecu Bayerna, 2-0 za moju dragu djecurliju
                        Bajernu 5 igraca nije doslo, poznajem decka koji igra tamo
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Večeras Brajkula stavio 1X&GG ako me izda čovek protiv koga se ukrotio ceo svet, sve ove hvalospeve da povučete.
                          Zajebat ce te to GG samo, Cehara ne dozvoljava da mu se dira mreza, mnogo je osjetljiv po tom pitanju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Veceras koreografija na pocetku tekme, nakon dugo dugo vremena.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja ovde u Rumuniji(grad Iasi), sad dosao iz kladionice i pise tip dana kao njihov predlog 2iGG(kvota 3.50).
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Topdžija brat još vitla medicinsku sestru Gangara je stavio znak u kafiću ako padne Bajern besplatno piće , prvo sam hteo da ponoći al ajde nek bude do 1
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X