Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto vam Murinjo

    Comment


    • Akana ce srce strefit

      Hoce Wenger Jesea u januaru na pozajmicu sa opcijom otkupa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Akane šta veliš na ovo ?
        Velim da je izvor neozbiljan i da nema nista od toga


        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Dao bi Akan Bejla svog najdrazeg i jos nekih para za Sancheza, al ne moze jebiga
        Ne bi vjeruj mi.Sancheza smatram odlicnim igracem,ali kao sto se nije pored Frode naigrao ne bi ni pored razmazenog egomanijaka tako da je vjerovao ili ne za Real Bale bolja opcija.Sanchez se ne snalazi kao opcija iz pozadine

        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Akana ce srce strefit

        Hoce Wenger Jesea u januaru na pozajmicu sa opcijom otkupa
        Jbt tacno bi mogli postati konkurenti za neke ozbiljne stvari,to jeste zabrinjavajuce
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma Jesea ce poslati na opravku u Juve, a uzeti nazad Moratu sa iste
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment




          • Gabriel bolestan, Ospina povrijedjen
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • 6 asistencija velikog majstora. Jos malo pa pada rekord Rikelmea
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Utakmica kao utakmica cak dosadna u nekim trenucima, no zanemarimo to, bitna su 3 boda! Ramsey je po meni bio najslabiji, a i Mertesacker je imao par kikseva u prvom poluvremenu. Ozila u prvom poluvremenu nigde, ali zato je u drugom pokazao. Bellerin je brutalan igrac! Malo me Cazorla iritirao, par puta ima prostor za sut on bira neke nerealne asistencije. A igrac utakmice za mene Alexis! Sledece nedelje Manchesterski derbi, mozda je bolje po nas da United pobedi, a mi ako dobijemo Everton zasedamo na prvo mesto!

                Da mi neko ponudi eliminaciju iz LS u grupnoj fazi i to kao 4., a zauzvrat osvajanje PL bez razmisljanja bih pristao!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Da mi neko ponudi eliminaciju iz LS u grupnoj fazi i to kao 4., a zauzvrat osvajanje PL bez razmisljanja bih pristao!
                  Svi bi mi pristali

                  Sto se tice tekme kao tekme, odradjena profesionalno tekma.

                  Prvo poluvrijeme sam proveo citajuci onu knjigu o Wengeru, toliko je dosadno bilo, ali onda drugo poluvrijeme kako treba.

                  U Manchesterskom derbiju svejedno sta se desi, samo da City ne pobijedi

                  Sto se tice Bayerna, cisto sumnjam da ce se izvuci neki rezultat, jedino ako fakat ne polude opet ko protiv Uniteda i ne naprave dar mar u prvih 20 minuta.

                  Inace ovo je treca utakmica zaredom u PL da smo dali 3 i vise golova, u cijeloj Arsenalovoj historiji to se desilo 5 puta
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Giroud je fantastican da bude rezervna opcija u napadu i da ulazi sa klupe kada je potrebno, ali da bude prvi napadac ekipe, nije to za njega. Iznenadio sam se danas jer smo postigli 3 gola, ocekivao sam kod 0:1 da cemo stati.

                      Gledao sam utakmicu sa babom(ona inace redovno prati fudbal, jedino ne valja sto navija za Man Utd) i kazem joj na poluvremenu ovo ce Giroud resiti i bice 0:1, kad ono prvo Alexis, pa Giroud, pa Ramsey. I treba ovako da igraju da se ne zadovolje minimalnim rezultatom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Jedva probišmo bunker juče ali zato kad je pao bilo je kbm Kakva dilema oko napadača koga staviti mislim da nikad ovakvu dilemu nismo imali
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pogledah highlights,nista ja ne bi menjao za Bajern,osim Gabriela za Merezakera,ako je ovaj ozdravio,usporen bas Per,

                            Inace pre 10god.
                            Thierry Henry became Arsenal's record goalscorer. And this is how he did it…



                            Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Jedva probišmo bunker juče ali zato kad je pao bilo je kbm Kakva dilema oko napadača koga staviti mislim da nikad ovakvu dilemu nismo imali
                            Tea Kad vec Oliju lepo ide sa klupe
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako Pero bude igrao protiv Bayerna nema ni smisla gledat. Upropastit ce ga Costa i Lewa
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • The Chile international has been linked with a return to Spain and the Gunners will need to act quickly to show how much they value their talismanic forward
                                Ponovo goal.com piše o ovome . Neverovatan početak sezone za Aleksisa , mučio se malo prvih par utakmica ali ovo sada što pruža je što bi Đorđe Čvarkov rekao FANTAZIJA .

                                Baš sinoć kumu pričam dok smo se mučili u prvom poluvremenu gotovo cela ekipa nema ideju,mrtva i Aleksis uzme loptu otvara se šutira . Kao da mu niko nije potreban , sam sebe motiviše prosto čovek mašina
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X