Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo sam siguran da opet gledamo Remzija na krilu

    Comment


    • Čovek igra pleja klasičnog kako može da usporava igru jebem mu sunce . On je glavni odgovorni kreativac za iznošenje lopte iz odbrane u napad , koliko su nam samo puta njegovi driblinzi napravili višak na sredini a da ne pričam o loptama koje deli . Ne može se svaki napad samo srljati napred kao da se igra beton liga . Čovekov zadatak je da diktira tempo na sredini i da bude taj glavni kreativac , nema on kako da ubrza igru kada imamo samo jedno krilo moraš da razumeš to . Da imamo dva brza krilna igrača i da kažeš ovako imamo jednog koji je markiran non stop kao i napadač koji je dosta sporiji tako da nema puno solucija ,.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Problem je sto se igra sa Coqom i Ozilom, a gore je Giroud puz, plus nema sirine na desnoj strani i onda sve to zajedno izgleda presporo, a najsporiji od njih je Cazorla. Koje je rjesenje ja ne znam, ali jedinu pravu vezu sa Ozilom ima Remzika, bas se onako razumiju kako treba, dok ovi ostali su spori za njega. Ponekad i Sanchez ne moze da se razumije sa njim.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne može da ima on rešenje kada ne širimo napad nego rokamo sve kroz sredinu , koliko puta gledam nema kome da preda loptu . A to da Ozil ima najbolju vezu sa Remzikom se ne slažem , gledaj samo kakve akcije prave po levoj strani Ozil Santi Monreal i sve će ti biti jasno . Taj trio je pravio budale gotovo svaku ekipu od početka sezone i pripremnih utakmica
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Čovek igra pleja klasičnog kako može da usporava igru jebem mu sunce . On je glavni odgovorni kreativac za iznošenje lopte iz odbrane u napad , koliko su nam samo puta njegovi driblinzi napravili višak na sredini a da ne pričam o loptama koje deli . Ne može se svaki napad samo srljati napred kao da se igra beton liga . Čovekov zadatak je da diktira tempo na sredini i da bude taj glavni kreativac , nema on kako da ubrza igru kada imamo samo jedno krilo moraš da razumeš to . Da imamo dva brza krilna igrača i da kažeš ovako imamo jednog koji je markiran non stop kao i napadač koji je dosta sporiji tako da nema puno solucija ,.
            Dje si sad da ti platim pivo?!?
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Brate vecinski Ozilove asistencije su bile za Remziku
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sta je ovo, sunce ti??

                  Comment


                  • Gde je Ozil ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Krecu povrede..

                        Comment


                        • Mislim da je greska sto ne igra Ziru, ali nek me demantuju

                          Comment


                          • Pu sreću ti U suštini ok samo mislim da je Žiru trebao pre Volkota al ajde . I raduje me ovaj tandem Koščelni Gabriel mislim da tu ima potencijala
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Idemo ponovo o živote da li je moguće... ovo sa povredama kao bumerang... samo nam se vraća

                              Comment


                              • Cekao sam ovaj ultra brzi trojac u napadu vec dugo, ali sam se nadao i Ozilu iza da salje lopte u prostor. Videcemo ko ce da zauzme to mesto ovoga puta.

                                Comment

                                Working...
                                X