Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volkot je dao gol i asistirao.. Odbrana je danas zakazala, ne napad.

    Comment


    • Koliko me iznervirase,Dinamo pa ovi Sramota i od igraca i Wengera!! Da se iskupe pobedom protiv Junajteda,nista drugo me ne zanima
      sigpic

      Comment


      • Prosli put su se iskupili protiv Celsija

        Comment


        • Originally posted by NO1no1 View Post
          Ne moze Volkot da igra napadaca, ne moze nikako. Mnogo je korisniji na krilu.
          Ne može nikako, nije dao gol svaki put kad je igrao špica.

          Comment


          • Ma pristup nekim utakmicama ocajan,ko amateri!!,ovo je strasno,kao igramo sa U21 igracima,Ozil,Santi,i Ramzi kad je usao nista,nista!,vikne li neko na njih na poluv.igramo LS kao da bi cisto ucestvavali
            sigpic

            Comment


            • Ovo je stvarno sramota ne znam šta drugo da kažem. Dinamo sam i mogao da razumem , nikada takva gostovanja nisu bila lagana ma protiv koga da igramo , ali ovo kod kuće ovako se braniti pa ovo je bilo i više nego amaterski . Nemamo šta da tražimo u LŠ više posle ovakve dve partije barem da smo iole pametni pa da se fokusiramo na PL dok smo još u igri .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Svaki njegov gol je na silu, jedva lopta liniju predje, daj covjece sutni tu loptu posranu, zagradi se covjece, jos to nisi naucio? Ne moze, ne moze.

                Comment


                • Ovo je bilo potpuno razocaravajuce, koliko ova ekipa nema muda to je neverovatno... Ozil se danas vukao po terenu kao alkos neki, pravog kapitena nemamo, niko se ne postavlja kao neki lider na terenu sto je najgore od svega. Ne znam kako iko moze da krivi Volkota ovde, gol i asistencija, pa da nista drugo nije uradio ovo mu je dovoljno, Sancez se trudio maksimalno. I ovde se vidi taj lose odradjeni prelazni rok, Velbek povredjen, Ziru suspenzija i onda dodjes do situacije da na klupi imas samo Remzija i Kembela cijim se ulaskom nista nije dobilo, odbranu ne vredi ni komentarisati. Grupu samo nekim cudom ako uspemo da prodjemo, LIGO EVROPE STIZEMO!!!

                  Comment


                  • Ne krivim ja Volkota za poraz, samo kazem da ne moze nikako napadaca da igra. Bez obzira je li dao 3 ili 4 gola na utakmici.

                    Comment


                    • Mislim da je Barton skoro pricao u smuslu kako Arsenal nema kicmu ili tako nesto, to je ovde bas doslo do izrazaja. Da je na primer na mesto Santija bila neka mrcina tipa Vidal, Volkot krilo, Benz napad, razbili bi ih petardom. Bas je jadno bilo koliko su fizicki bili nadmocniji u duelima. Jbg, nije to takav kvalitet igraca kao kod nekadasnje Barse pa da ti ceo vezni i napad cine igraci od metar i zilet, slicne konstitucije i profila.

                      Comment


                      • Ma nije problem ta nazovi kičma , tu je bio Coq za takve stvari problem je motivacija igrača i odbrana prekida , tu smo u rangu Šabačke Mačve ako ne i gori . Stvarno je smešno da mučimo jednu te istu muku godinama ..
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nisam ni hajlatse vidio, ali sto se mene tice on moze sa djecom ovu LP da odradi, mene to takmicenje ove godine ne interesuje.

                            Zna se sta je prioritet, a to je EPL i FA Kup da se uzme tri put za redom.

                            Ova grupa se moze proci. Dobit ce ludak Gvardiolu samo zato sto mu je kurcu cejf, a i ligu ce uzeti samo da se United uzme za vikend.

                            Pozdrav iz hladnog Beca
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pozdrav iz pokisle teme Inace ako ce djeca LS onda moze i drugi menadzer LS , da podmladimo sve onda
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nisam ni hajlatse vidio, ali sto se mene tice on moze sa djecom ovu LP da odradi, mene to takmicenje ove godine ne interesuje.

                                Zna se sta je prioritet, a to je EPL i FA Kup da se uzme tri put za redom.

                                Ova grupa se moze proci. Dobit ce ludak Gvardiolu samo zato sto mu je kurcu cejf, a i ligu ce uzeti samo da se United uzme za vikend.

                                Pozdrav iz hladnog Beca
                                Koga briga za Fa kup nakon dvostrukog osvajanja istog

                                Dajte novu anketu za ili protiv Vengerice

                                Comment

                                Working...
                                X