Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Gabriel je imao u dzepu cijeli napad Celzija i stvarno ovo sto je igrao ove seozne, igrao je nevjerovatno dobro.

    Meni je veci fazon kako Kos kulira Kostu, a ovaj se nervira sto ga kulira, a ubio bi ga nogama da krene na njega, samo jebiga pacifista lik, ne voli se tuci. Nije se trebao Gabriel mjesati, sam Kos bi mu izvukao crveni, iako je trebao bar tri da dobije zbog onoga sto mu je vec uradio. Tri samara i obaranje tjelom na zemlju.

    Nismo mi pretjerano lose usli u ligu. Pet bodova je nista u ovoj ligi, samo da se prezivi sad ovaj pakleni raspored i da Coq zdrav i jebote Murinjo
    Koga bi bolan ubio ovaj se tukao po onim ulicama Brazila da li si ti normalan,Costa je zvijer ovaj je mali fini decko
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Gabriel imao i losije djetinstvo od majmuna, pa opet ga popusio kod sudije.

      Kos je jedan veliki gospodin.

      Najbolji podatak od svih, 6% pobjeda kada je sudio Mike Dean Arsenalu. Predivno.

      Plus bonus da svi pocnemo da jebemo sve Wengeru i placemo. Coq povrijedjen na 4 hefte. Ode sezona u neku stvar vec, ako nam Flamoni ili Arteta budu igrali.

      Najbolje bi Haydena vratiti sa pozajmice..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Naravno da je sudija juce kriv za neke stvari,ali meni se cini da i Wenger,a i navijaci jedva cekaju da imaju za sta da se uhvate...kako se Njukara borila sa igracem manje,a Arsenal jedva pobjedio i nikome nista

        Wenger je kriv za masu,masu stvari,a ovakve stvari mu samo pomazu da se o tome ne prica dovoljno.Pa kakva je matematika dovesti jednog destruktivca kao alternativu,apsolutno nikakva i sam je kriv
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma potpuno druga prica je to sta nije uradio sa transferima.

          Ovo juce je bilo presmijesno. Prvo jebiga ne mozes porediti situaciju sa Njukom. Druga je potpuno situacija ako ti je iskljucen spic, a potpuno druga kad ti je iskljucen stoper.

          Prvi go, klasicna neorganizacija pri slobodnjaku, a drugi odbitak. Jeboga morao je da izvede DM-a, zbog povrede, a morao da ubaci stopera, a cak i da mu nije povrijedjen, mora da izbaci igraca iz veznog reda jer je igrao sa jednim napadacem.

          Juce je postavio tekmu sasvim ok, prostojno. Chelsea nije prisao golu dok nije pao crveni, bas onako kaoo je i trebalo. Idemo na kontre. Fasujes crveni, to nije ni plan b, ni plan c, to je plan x, a svi znamo kakav je Wenger sa razlicitim planovima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Onih golova iz prekida sam se nagledao,pa kilometar

            Jednom je neki trener iz Njemacke izjavio da Wenger ne vjezba uopste branjenje prekida nego da je to tek poceo ovaj Bould da radi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Onih golova iz prekida sam se nagledao,pa kilometar

              Jednom je neki trener iz Njemacke izjavio da Wenger ne vjezba uopste branjenje prekida nego da je to tek poceo ovaj Bould da radi
              Asistent je radio to godinama , Rice je velike muke imao sa tim prosto čoveku nije ležala odbrana bio je više trener za ofanzivne zadatke . Jednom je čak probao zonsku odbranu kornera čini mi se protiv Junajteda pa smo primili 2 komada iz 2 kornera. Mislim da je to bio presudan faktor da njegovim penzionisanjem dođe Bould na mesto asistenta i popravili smo se koliko toliko po tom pitanju .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Venger je kriv zato sto mu ekipa nije igrala bolje sa igracem manje . Onda je Venger kriv i zato sto mu Celzi nije mogao nista sa jednakim brojem igraca. Licemerstvu nikad kraja

                Comment


                • Pa svakako za branjenje gola kod prekida igrac manje nije kriv nego ocajna postavka trenera

                  Naravno i kad ti ekipa igra sa igracem manje da je moguce igrati,ali najlakse se predati odmah
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Stoperski dvojac koji nikad ne igra zajedno, prije bih rekao
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bas cudno da se protivnicki igrac nadje sam kod prekida kada protivnik ima igraca vise

                      Comment


                      • Ma igrali su protiv WHU-a pa sam vidio kako brane prekide...niko Zoumu ne cuva,ko je kriv za to

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa cuvao bi ga Gabriel da nije neosnovano iskljucen npr.

                          Comment


                          • Pa sto bas Gabriel zar nema jos 9 igraca da ga cuvaju ne napada Chelsea prekid sa svim igracima
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • A niko ne prica kako uopce nije postojao faul za taj slobodnjak
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa sto bas Gabriel zar nema jos 9 igraca da ga cuvaju ne napada Chelsea prekid sa svim igracima
                                A sto bas ne Gabriel ?
                                Msm. mozes ti Akane da nam okrivis Vengericu i za kisu u Londonu ili sta god, ali iz ove dve tekme u ovoj sezoni se videlo da Vengerica ima resenje za specijalnog prevodioca kada je jednaki broj igraca na terenu

                                Comment

                                Working...
                                X