Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Ja da sam na Wengerovom mestu pustio bih Campbella u spic, pa od Girouda ne moze biti losiji!
    Originally posted by Topdzija View Post
    Setih se da si kačio pre neki dan

    Comment


    • Ja i dalje mislim da nam je Žiru najkompletniji napadač trenutno i ne bih stavljao ni Volkota ni Kambela pre njega. To što se sinoć desilo jbg može da se nazove loš dan . Henryr je sinoć pričao kako Teo mora da igra što je po meni čista glupost zato što je Teo igrač za utakmice u kojima nemamo posed lopte dok je u utakmicama gde vladamo situacijom potpuno beskoristan .

      Nisam stigao da odgledam tekmu sinoć nisam nigde imao prenos i net mi je bio loš ali realno gledajući na situaciju izveo je zadovoljavajuću ekipu imajući u obzir da nas čeka derbi u gostima koliko ovaj vikend i da ključni igrači moraju da se odmore. Jeste bila donekle bitna utakmica ali mi je ova sledeća daleko bitnija .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Promasio je on zestoko sinoci sto je stavio Aretetu da igra i to je jedina zamjerka. Ne moze taj covjek vise i to se zna, ali on je tvrdoglav po tom pitanju.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jeste Aki Arteta je kriv za sve , treba mu zabraniti loptu više da pipne
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Vala ja bi mu i zabranio. On nije kvalitet za Arsenal.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Arteta je sluga sotone i treba ga izudarat penisom po celu.

              Comment


              • Dal ste realni ljudi
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jel me zajebajes i mislis da je Arteta dobar za Arsenal?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Arteta je washed up panic buy koji je ostao dugo i predugo. Covjek nakon 2012/2013 sezone vise ne igra ozbiljan nogomet i jos povrh svega lik imao prosle godine tesku ozljedu i s 35 na ledima nije igrao 9 mjeseci. Nema od njega nista vise.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jel me zajebajes i mislis da je Arteta dobar za Arsenal?
                      Šta ste se nakačili na čoveka kao da je invalid jbt. Normalno da ne mislim da je za prvu postavu ali je sasvim solidan backup , čovek ima 30 kusur godina i ne buni se da sedi na klupi , iskusan je i dosta se koristi oko pomaganja mlađim igračima i sam Wenger je to izjavio xxx puta kako neki mladi igrač vežba svoju pas igru i koncepciju igre sa Artetom . Ne vidim razlog zašto bi se terao igrač koji je godinama igrao PL i može da izgura još nekoliko sezona i koji se ne buni da sedi na klupi. Moraš da razumeš da mora biti i takvih igrača a ne sami Sančezi i Ozili ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Moze on sjedit na klupi, moze pomagat mladima, ali ne moze bit prva zamjena kad zapne ili treba rotirat. Moze on i u penziju pa pomagat koliko god hoce kao namjestenik kluba u strucnom stozeru.

                        Lik ima radijus kretanja ciganke pred vratima pucke kuhinje. Stoji i pilji, tu i tamo se mrdni malo.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Setih se da si kačio pre neki dan
                          To ti je moderni navijac Arsenala, sledeca utakmcia kad Ziru da gol, vratice se sa istom pricom.

                          Comment


                          • Ne znam zasto Wenger ne pokusa sa Volkotom i Ziruom zajedno

                            Ziru
                            Alexis Ozil Volkot(Ox)
                            Kokelan Remzi(kazorla)

                            Comment


                            • Branio sam ja Girouda u mnogo situacija, ali zbog onog sinoc sam bio toliko besan i razocaran da sam bas svasta pisao. Ne znam zasto ste se okomili na Artetu, ja podrzavam Gangrenu u svemu sto kaze u vezi Mikela. Ako je Arteta krivac za sinocni sram, Cazorla nije?

                              Glavni i jedini krivac za poraz sinoc je Arsen Wenger, ne zna da motivise ekipu, nema plan B, momci izasli na teren sa sramotnim potcenjivackim stavom, a mnogi su se ponasali kao da su na terminu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Uprkos porazu, bilo je izvanredno.

                                Violent Gabriel @GabrielKillYou
                                Respect to the people who travelled to Zagreb to watch Arsenal. Especially Arteta Campbell Flamini and Giroud.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X