Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 gola su tri gola....mogu biti i sa 10 cm daljine.

    A i nisu ga ljudi hvalili samo zbog danasnje utakmice. On nosi Arsenal cele ove sezone. To je pravi kapiten.

    Comment


    • Jeste primetili da opet igramo pas igru ? Jako sam srecan, neopisivo. Ja sam pre nedelju dana rekao da se bar ponovi na Stamford Bridgu ono sto je City na Old Trafordu i eto desilo se nesto slicno.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Jeste primetili da opet igramo pas igru ? Jako sam srecan, neopisivo. Ja sam pre nedelju dana rekao da se bar ponovi na Stamford Bridgu ono sto je City na Old Trafordu i eto desilo se nesto slicno.
        U prvom poluvremenu nismo igrali davili smo ali zato u drugom kao da smo se preporodili i konačno se vratila ta pas igra xD
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • I to tako odjednom. Ovo kao da nisu ti Ramsey i Arteta koji su igrali pre 2-3 nedelje. Andre Santos mi je mnogo bolji na levom beku od Gibbsa(a pogotovo od prodaje Clichya). Djorou nam se solidno nalazi na desnom beku, ali evo i Jenkinson nam se oporavio.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Evo jedna za današnju pobedu

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Momci cestitam za danasnju pobjedu ;)
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Niste vi ni prestali da igrate pas igru vec ste bili van forme i sa nedostatkom samopouzdanja ali to dolazi na svoje. Ono sto je bitno za vas da ste odigrali 90 minuta vec 5-6 meceva za redom ako racunamo sva takmicenja i da niste popustili. Zadnje 2 runde kupa ste okrenuli, Marsej u 90 minutu, Sanderlend i Stouk strpljivo do kraja resili, danas okrenuli. Ovo nagovestava bolje rezultate mada ipak igracki kadar je vidno slabiji u odnosu na ostale jace timove. Ono sto je za vas bitno je da imate sistem igre koji jos traze svi jaci timovi osim Junajteda i jos usavrsavaju.
                sigpic

                Comment


                • par zanimljivih sa twittera









                  I pobednik ko drugi nego Jack

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Za nadati se da je ova tekma vesnik konačne rezultatske stabilizacije, a ne samo odraz "bljeska u sezoni".

                    Mertsakera pod hitno internirati u penziju.

                    Comment


                    • Ako bude neko nasao kakve linkove cele tekem nek postavi pls

                      Comment


                      • U zadnje vreme ne stizem da gledam PL toliko, sto zbog obaveza, sto zbog retardiranog gazde u novom stanu i drkanja sa njim oko kablovske, ali ovo sto je danas Arsenal prikazao je bilo sjajno.
                        Gledao sam vas i protiv Marseja u LS, ali ovo je bilo jedno 10 puta bolje i pre svega konkretnije u napadu. Mali Ramsey je zver jebena, Song izrasta u nosioca igre, a van Persie iako ga ne volim igra kao zmaj. Theo takodje, pocinje da sazreva i preuzima odgovornost.



                        P.S. Potez Song-a kod treceg gola.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Počelo je ozbiljnije da se piše o Jovetiću šta mislite ima li leba od toga ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Počelo je ozbiljnije da se piše o Jovetiću šta mislite ima li leba od toga ?
                            S obzirom na to da mu u junu istice ugovor i da jos nije produzio, a kao takav igrac bi se odlicno uklopio u sistem Arsenala, moglo bi nesto da bude.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne bi bilo lose, dobar je on, samo mora da ojaca za PL. Ja mislim da ce se dobro uklopiti,brz je,zna da postigne gol kad je u sansi, zna da se izvuce kad treba...
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Jedino sto me plasi, sto je prosle godine imao povredu koja ga je odvojila od terena celu sezonu i to bi trebala da bude jedina stanputica.
                                Produzio je on ugovor do 2016 i to ce biti malo zeznuto, ili transfermarket siri dezinformacije.
                                15 oktobra je potpisao produzenje ugovora.

                                Comment

                                Working...
                                X