Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Van Persie igra u zivotnoj formi. Kroz 2 nedelje bi na teren trebali da se vrate i Vermaelen i Diaby. Nisam gledao mec, ali sam citao neke komentare i vidim da su mnogo hvalili Koscielnog(govore da je iz utakmice u utakmicu sve bolji). Drago mi je zbog toga.
    Bicemo mi nezgodni jos kada se vrate Wilshere i Sagna za par meseci i ovaj trenutni sastav uz 1-2 pojacanja u Januaru.
    Nisam ni ja danas gledao ali protiv Marseja je praktički kupio sve što prođe Mertezakeru , dobar je on ali pravi nekad kikseve glupe kao npr protiv Newcastla ali jbg potrefi se
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Danas sam imao neke obaveze i slucajno cujem u vestima da je Mancesteru pogodio zemljotres jacine 6 rihtera i cuo sam da ima dosta zrtava.Da li ste vi nesto culi.Cak se i Ferguson izjasnio kako mu je danasnji dan bio najgori u karijeri.
      Last edited by Arsenal; 23-10-11, 23:37.

      Comment


      • Nazalost mi nemamo prava da ih drukamo posle onih 8:2
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Originally posted by Bendtner View Post
          Nazalost mi nemamo prava da ih drukamo posle onih 8:2
          Brate mi smo igrali sa drugom postavom i sa 2,3 prvotimca dok su oni juče bili u nesmalo najjačem sastavu tako da smemo i možemo

          Inače

          Napadač Verdera i nemačke reprezentacije Marko Marin je već dugo na oku skauta Arsenala, a uskoro bi mogla da stigne i zvanična ponuda kluba iz Londona.

          Dvadesetdvogodišnji fudbaler srpskog porekla je ove sezone odigrao devet mečeva za klub iz Bremena i zabečežio je tri asistencije.

          Marin je u Verder došao 2009. iz Borusije iz Menhengladbaha za sumu od 8.5 miliona evra.

          Inače, menadžer Arsenala Arsen Venger namerava da petoricu mladih igrača pošalje na pozajmicu do kraja sezone, ali to će učiniti posle meča Liga Kupa protiv Boltona, koji je na programu u utorak.

          Iskustvo van "Emirata" će sticati Oguzhan Oziajkup, Ignacio Mikel, Sančez Vot, Čuks Aneke i Danijel Boateng. Arsenal već ima 11 pozajmljenih fudbalera, a pomenuti igrači će otići u klubove engelskih divizija, koji mogu da potpišu igrače do 24. novembra.
          http://www.sportklub.info/arsenal-sa...+Klub+Vesti%29
          Last edited by Lord Gangarić; 24-10-11, 12:26.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sto se tice Marka Marina, racunjte da cete ga imati tek od leta.To vam kazem kao navijac Verdera, bilo bi potpuno neozbiljno od kluba da proda najboljeg igraca uz Pizara u ovoj sezoni kada se vec bore za mesta koja vode u LS.

            Comment


            • I kada kazes nesto navijacu Man Utda za ovih 1:6 oni odmah promene temu na 8:2. Samo jako je velika razlika. Mi nismo igrali na svom terenu i igrali smo bez mnogo prvotimaca.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ако ћемо реално и они су играли без два-три првотимаца.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Ако ћемо реално и они су играли без два-три првотимаца.
                  Bez dva tri a mi smo igrali sa dva tri razlika je jbg
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment




                  • Vermaelen back in the squad for Bolton game

                    http://www.arsenal.com/news/news-arc...or-bolton-game


                    Arsenal squad to face Bolton:


                    Lukasz Fabianski
                    Vito Mannone
                    Sebastien Squillaci
                    Thomas Vermaelen
                    Andrey Arshavin
                    Emmanuel Frimpong
                    Yossi Benayoun
                    Alex Oxlade-Chamberlain
                    Francis Coquelin
                    Ryo
                    Ju Young Park
                    Nico Yennaris
                    Ignasi Miquel
                    Jernade Meade
                    Oguzhan Ozyakup
                    Sanchez Watt
                    Chuks Aneke
                    Daniel Boateng
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Squillaci u timu posle mnogo vremena(ja se ne secam kad sam ga gledao). Drago mi je da ce Chamberlain igrati prvu, verovatno i Park Chu Young.
                      Nadam se prolazu u sledecu rundu. Srecno, Topdzije !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Arsenal: Fabianski, Yennaris, Squillaci, Vermaelen, Miquel, Frimpong, Coquelin, Benayoun, Oxlade-Chamberlain, Arshavin, Park.

                        Substitutes: Mannone, Meade, Boateng, Ozyakup, Aneke, Ryo, Watt.

                        Jedva čekam da gledam Parka
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • A nigde stream-a???

                          Comment


                          • Arsenal Arsenal.com
                            HT: Arsenal 0-0 Bolton. Scoreless at the Emirates but Bolton's keeper has made fine saves on impressive work by Park and Benayoun
                            Jbt ladno ne mogu nađem stream
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ako je Arsenalov poraz protiv Mancestera bio najubedljiviji poraz u Vengerovoj eri pa kakva je razlika u tome samo sto je razlika u golovima.Ja lepo kazem ne treba se smejati tudjoj nesreci jer uvek moze da se obije o glavu.Premijer liga ce biti veoma zanimljiva nego prosle godine.

                              Comment


                              • Bas i ja trazim stream, i ima za druge tekme ali za ovu nema...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X