Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sjebo sam telefon kolko sam naroda zvao da mi se raspitaju za kartu

    Spoiler
    Izvori
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • I jesi našao šta od tih tvojih izvora ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • E jebiga, cekam i ja jos uvijek da mi jave.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          100 evra pa dal su oni normalni Nego imam neku Arsenal-Serbia majcu razmišljam da je obučem mislim da bi me na kolac nabili
          Cijeli dan bi mogao pricat o fenomenu zvanom Zdravko Mamic. Pusta ti pakete u prodaju zato kaj mu u slobodnoj prodaji nitko ne bi isao na Olympiacos jer na Maksimir vise ne idu navijaci vec pozeri, a Olympiacos za njih nije neko ime. Na Arsenal bi ekipa dosla istina, prodalo bi se, naslikavali bi se i tako, event bi bio. Do trece domace tekme vec bi Dinamo bio istamburan kao sto ce i bit, u medijima bi ih se isprdavalo i zagrebacka elita se ne bi pojavila tako da bi stadion bio poluprazan kao sto je i bio usprkos paketima prosla dva puta..

          Sve u svemu idu paketi da Zdravko vise zaradi, jer u slobodnoj prodaji ne bi tolike pare okrenul

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Cijeli dan bi mogao pricat o fenomenu zvanom Zdravko Mamic. Pusta ti pakete u prodaju zato kaj mu u slobodnoj prodaji nitko ne bi isao na Olympiacos jer na Maksimir vise ne idu navijaci vec pozeri, a Olympiacos za njih nije neko ime. Na Arsenal bi ekipa dosla istina, prodalo bi se, naslikavali bi se i tako, event bi bio. Do trece domace tekme vec bi Dinamo bio istamburan kao sto ce i bit, u medijima bi ih se isprdavalo i zagrebacka elita se ne bi pojavila tako da bi stadion bio poluprazan kao sto je i bio usprkos paketima prosla dva puta..

            Sve u svemu idu paketi da Zdravko vise zaradi, jer u slobodnoj prodaji ne bi tolike pare okrenul
            Dobro razumem ja te pakete to je mnogo dobra stvar za hardcore navijače ali trebao bi i nešto ovako single karata da puste. Mora da bude i nešto za gostujuće navijače tipa barem 500 karata glupo bi bilo i da gostujuće karte stavlja u te pakete
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Dzabe smo se radovali Dinamu ako budu ti paketi karata i ako se ne bude moglo doci do karte...

              Comment


              • Ma doci cu ja do karte. Ako samo pozeri dolaze na tekme, znam ja par zagrebckih 'starletica' ima da ganjaju te svoje frajere da mi nabave kartu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sace Kike da okrene Maminja i obezbedi karte za Akija

                  Comment


                  • Ma kakav Kike, ima da pored Maminja u lozi sjedim
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Dobro razumem ja te pakete to je mnogo dobra stvar za hardcore navijače ali trebao bi i nešto ovako single karata da puste. Mora da bude i nešto za gostujuće navijače tipa barem 500 karata glupo bi bilo i da gostujuće karte stavlja u te pakete
                      Hardcore navijaci godinama ne dolaze na Maksimir zbog bojkota spram Maminja. Nedavno su bili na derbiju Dinamo-Hajduk jer je Mamic bio u pritvoru pa je na Maksimiru bilo 28 000 ljudi. Sad je bojkot opet u punoj snazi.

                      2011/2012 kad je Dinamo izvukao Real, Ajax i Lyon iskljucivo je prodavano u paketima, razloge za pakete sam vec naveo, nema kod Maminja to nikakve veze s navijacima. 2012/2013 je Dinamo izvukao PSG, Porto i Dinamo Kijev pa to zagrebackoj eliti nije bilo toliko primamljivo pa su paketi prdnuli u rosu i morali su pustit u slobodnu prodaju jer je valjda jedva pola stadiona uspio prodat. U slobodnoj prodaji su tekme pustili 80 eura zapad, 70 istok, 55 sjever. Jug je bio iskljucivo za gostujuce navijace..

                      S tim da niti jednu tekmu LP od svih navedenih Dinamov stadion nije bio pun. Na Realu je bilo najvise 26 000 ljudi, a Dinamo Kijev je stadion bio poluprazan.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        100 evra pa dal su oni normalni Nego imam neku Arsenal-Serbia majcu razmišljam da je obučem mislim da bi me na kolac nabili
                        Sumnjam iskreno da bi te iko dirao,ako ne bi provocirao naravno

                        Valja opet gubiti od Bayerna

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Tu utakmicu nismo izgubili
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • U Ars-BiH se pomalo priprema odlazak, došla je prebrzo ova utakmica sa Dinamom, nema se puno vremena za oraganizaciju. Mogao bi na kraju biti fin broj navijača, samo ako nam Arsenal da karata koliko budemo tražili.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja gledam preko HRT-a, 100%!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Vjerovatno nista od pojacanja do kraja prelaznog.

                                Nece klubovi da spuste cijenu ili nece da prodaju uopce.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X