Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prevelika nam je gužvara na sredini terena plašim se da će propasti kao što je Lansbury i Frimpong
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Prevelika nam je gužvara na sredini terena plašim se da će propasti kao što je Lansbury i Frimpong
      Frimpong je mentalno propao, i to jos u pubertetu iz kojeg jos uvek nije izasao.

      Comment


      • Lansbury nije bio kvalitet za Arsenal ni prije 5 godina, kad su sve levati igrali, sad brat igra i nista zapazeno. Meni je vise zao Afobea, koji ubija u Vulverhemptonu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Lansbury je imao jednu dobru sezonu kao što mali Toral sada ima davao je neke ludačke golove i onda je prosto nestao , a Frimpong po meni jeste bio lud na jedan način ali je kidao što se defanzive tiče i voleo je klub . Upropastio ga je onaj lom noge kad je bio na pozajmici da nije bilo toga garant bi ga gledali u prvoj ekipi sad.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Toral je prosle godine igrao fenomenalno. Igra i ove godine fenomenalno.

            On je dosao zajedno sa Belerinom u paketu, ali njega je sjebala povreda ligamenata koljena 6 mjeseci nakon sto je dosao.

            Belerin recimo nije nigdje na posudbe isao na cijelu sezonu, vec samo polusezonu prije 2 godine i evo ga u ekipi. Pokazivao je on bolestan potencijal u onim tekmama djece, a Toral vec drugu sezonu briljira u Cempionsipu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mi smo očigledno klub koji iz akademije zna da izvede samo igrače sredine terena Osim Gibbsa ni jednog solidnog defanzivca nismo izveli ali zato na sredini terena ima ih koliko hoćeš
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sve mi se cini da cemo sa Cavaniem zavrsiti
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Sve mi se cini da cemo sa Cavaniem zavrsiti
                  Vrlo moguca situacija. Ocekujem da ce Di Marije na krilu gde je Kavani bio da upadne, i sa ostankom Ibre i Lavecija, Arsenal ima realne sanse po pitanju Kavanija.

                  Comment


                  • Citam maloprije hoce PSG da kupuje ali i da prodaje, kaze Loran Blan

                    Ne bi bio on losa akvizicija, stavise ogroman upgrade na ovo sto imamo, ali eto nesto ga je ne gotivim otkako je u PSG, valjda svaki put kad sam ga gledao, promasio je sve sto se moze promasiti. Cak je u nekim situacijama izgledao kao Welbeck
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Citam maloprije hoce PSG da kupuje ali i da prodaje, kaze Loran Blan

                      Ne bi bio on losa akvizicija, stavise ogroman upgrade na ovo sto imamo, ali eto nesto ga je ne gotivim otkako je u PSG, valjda svaki put kad sam ga gledao, promasio je sve sto se moze promasiti. Cak je u nekim situacijama izgledao kao Welbeck
                      Nije takav bio u Napoliju. Verovatno mu Ibra sjebo samopouzdanje. Sigurno da bi svojom pokretljivoscu i umecem mogao vise da iskoristi Ozilovu magiju u odnosu na Zirua. Ja sam ZA.

                      Comment


                      • I ja sam za, jer imati takvog prekaljenog napadaca je ogromna stvar, plus Giroud na klupi koji moze sigurno 20 golova da uvali u svim takmicenjima i daje novu dimenziju.

                        Sta bi ja volio, jeste taj jos jedan zadnji vezni, dovoljno dobar da predstavlja konkurenciju Coqu.

                        Danas su gledali Bendera skauti, po milioniti put
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sta mislite, hoce li dobiti Volkot sansu protiv Liverpula?

                          Comment


                          • Mozda budu trazili i Zirua u toj nekoj trampi za Kavanija . Secam se pre da je neka glava iz PSZ, ne mogu tacno da se setim ko, pricao da ce se PSZ usmeriti na dovodjenje najboljih francuskih igraca .

                            Kasno je sada za dm-a, a i onu barabu Flaminija ne mozemo nikome da prodamo. Citao skoro da je Besiktas zavrsio Lukasa Leivu, tako da nista o eventualnoj kupovini Flama sa njihove strane.
                            Last edited by Lion; 22-08-15, 00:56.

                            Comment


                            • Valjalo bi i DM ,Kok ce brzo zute da sakupi..Arteta moze lako neku povredu da pokupi..Treba konkurecija bolja svakako Kokelanu,da se ne opusti previse,prosto ne znam dal bi pre Kavanija,Benzemu ili onog DM lika iz Sevilje
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X