Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako cemo pricati i o penalu, moze se i o njemu diskutovati.

    Ono je bio sut Robbena, ne prijem lopte. Woja ga nije omeo u tome, kontakt je uslijedio nakon suta, sto znaci da je ono mrtvo hladno moglo da ne bude penal. Crveni karton nikad u zivotu. Za golmane ne vrijedi pravilo kao za zadnjeg igraca. Golman u ovim situacijama dobiva najvise zuti karton, ali se Talijansko dzubre napravilo pametno pa dalo crveni kao za neki zestok start, koji apsolutno nije postojao. Golman mora da brani go, odnosno da ide na loptu. Isao je rukama na loptu, promasio, pa sklonio. Ko je kriv Robbenu sto je ostao stajati gdje je stajao pa na njega Woja naletio.

    Iskreno meni je i penal diskutabilan al eto. Jebem ti ligu prvaka i sudije, samo znaju da se poseru na uzitak
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • U utakmicu smo usli odlicno, cak smo do crvenog kartona imali i bolje prilike od Bajerna, ali ukopao nas sudija, ukopao!
      Sanogo mi se jako svidja, jako me podseca na Adebayora, nadam se da ce dobiti priliku i sad u subotu.

      Idemo dalje, sta je tu je, ocigledno UEFA ima nesto ozbiljno protiv Engleskih timova. Nadam se da Ozil vise nece sutirati penale bar neko vreme, bas nekako mlitavo to izvodi. Dribling je bio odlican, namagarcio je Boatenga, ali izveden penal. Trebao je to Santiago da opali pa gde ode ode.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Polako sa forsiranjem Sanogo-a, decko je odigrao 2 meca vrhunskog nivoa u zadnja 4 dana, ne moze da se isprati takav ritam nakon povrede i igranja u drugoj ligi Francuske pre manje od godinu dana.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Giroud ide nazad u startnih jedanaest. Sanogo jeste zvijer u izgradnji ali polako..

          Mesut sjebao utakmicu, a onda Rizzoli nas onako supacki ZAKLAO.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jel se to Ox povredio?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Jel se to Ox povredio?
              Da, mali knock.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A znao sam da ce Nojer da odbrani penal. Ozil previse mekano ih izvodi, kao da je na treningu, a ovaj ga samo sacekao i toliko.

                Comment


                • Ako cemo analizirati ovaj mec, onda se treba bazirati na prvih 45 minuta. O drugom poluvremenu je suludo i pricati.

                  Nevjerovatna igra prije svega Dzeka, Mesuta, Sanoga i Oxa. Onda i Kazorla, a naravno i Gibs. I ostatak ekipe je igrao na visokom nivou, kao najlosijeg bih izdvojio Flaminija zbog 1-2 pogresna dodavanja, ali daleko od loseg je to. Pod impresijom vidjenog treba se zapitati zasto nama toliko cesto nedostaje motivacije u PL? Ajde onaj Liverpul, splet nesrecnih okolnosti u startu i onda razbijanje usljed nase zbunjenosti. To nije svakako stvar motivacije. Ali u nekim drugim mecevima, poput onog protiv Mancestera, fali agresivnosti i zelje. Precesto je to. Da ne mogu odigrati ovako, ne bih se cudio. Medjutim, ovo je neuporedivo bolje, drasticno bolje, i mora se raditi na tome da se te "manje bitne" utakmice bar priblizno zustro i energicno igraju. Bice to i za titulu dovoljno. Timski smo na visem nivou od konkurenata. Igraci se znaju. Prednost Celzija i Sitija ja u duzini klupe. Liverpul ce kiksati. Vec dugi niz godina najlosiji period igre Arsenala su decembar-januar- februar, tj. kraj prvog do sredine treceg. Valja nam se sabrati, FA kup i da se desi, bice samo utjeha, bez obzira na ovu pauzu sa trofejima. Pauzu Probaj eru, slijepce - rekoh ja sebi u sebi.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ono je bio sut Robbena, ne prijem lopte.
                    Evo gledam situaciju 100-ti put, covek probao da smiri loptu, to jest' da je "primi". Za ostalo ok, prestrog crveni, ali jbg, i Szczesny je bio neoprezan.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • E vala je primirio u vraziju mater. Otisla lopta 5 metara od njega. Trazio je kontakt.

                      Veci je za mene penal bio na Mulleru u drugom poluvremenu, al to sam samo ja.

                      Komicno sudjenje, sve u svemu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako ono nije penal, ja ne znam sta je. Mogao je i da ne da crveni,ali poslednji igrac, spasao cist gol, ni g od greske.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Ako ono nije penal, ja ne znam sta je. Mogao je i da ne da crveni,ali poslednji igrac, spasao cist gol, ni g od greske.
                          Na golmana se ne odnosi pravilo zadnji igrac obrane u sesnaestercu. Druga stvar lopta je bila otisla od Robbena kada se desio kontakt. Golman je isao na loptu ovaj ga lobovao i sta sad kako se zaustaviti? Da je dohvatio loptu opet bi ga pokupio, da li je to penal?

                          Uglavnom bitna stvar je ta da u zadnje 3 godine imamo zaostatak iz prvog kola, prvo 4 komada, pa tri komada i sada dva komada. Mislim da je vrijeme da se sreca okrene na nasu stranu!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Na golmana se ne odnosi pravilo zadnji igrac obrane u sesnaestercu. Druga stvar lopta je bila otisla od Robbena kada se desio kontakt. Golman je isao na loptu ovaj ga lobovao i sta sad kako se zaustaviti? Da je dohvatio loptu opet bi ga pokupio, da li je to penal?

                            Uglavnom bitna stvar je ta da u zadnje 3 godine imamo zaostatak iz prvog kola, prvo 4 komada, pa tri komada i sada dva komada. Mislim da je vrijeme da se sreca okrene na nasu stranu!
                            Brat si ti moj blizanac i ja te totalno razumem, ali ono je penal da se prilikom istog ne postavi nijedan mogući upitnik. Inače sudije iz Italije uvek u ovakvim situacijama daju crveni, što se meni ne sviđa i kukao sam zbog toga kada je Bufonu Masa dao crveni za blaži kontakt od ovog.


                            Obrati pažnju od 0:10, sad da li je to trend kod njih ili je došlo do neke promene pravila kada golman spreči direktno igrača da postigne gol faulom da se daje crveni nzm.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Na golmana se ne odnosi pravilo zadnji igrac obrane u sesnaestercu. Druga stvar lopta je bila otisla od Robbena kada se desio kontakt. Golman je isao na loptu ovaj ga lobovao i sta sad kako se zaustaviti? Da je dohvatio loptu opet bi ga pokupio, da li je to penal?

                              Uglavnom bitna stvar je ta da u zadnje 3 godine imamo zaostatak iz prvog kola, prvo 4 komada, pa tri komada i sada dva komada. Mislim da je vrijeme da se sreca okrene na nasu stranu!
                              Pa dobro ako vec je tako, kada golman treba da dobije crveni karton ako sada nije trebao?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Onda bi trebalo raditi na tome da se usklade standradni kad se igraju ove evropske utakmice. Englezi igraju jedno, a svi ostali igraju drugo, pa uvijek engleski timovi ispastaju jer su navikli igrati grublje, a sudije navikle da to ne tolerisu.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X