Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jest bolji od Girouda, al ga ja ne volim.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Nemojte da pomislite da imam nesto protiv Kavanija, bio bi strasno pojacanje on. Samo navodim jedan od razloga koji navode neki novinari koji bi mogao da bude odbojnost Vengeru da ga plati. Nista vise..
      Brate u realnom svijetu ne moze mu biti prepreka starost od par dana u odnosu na Benzemu...ti si to naveo kao da je stariji od Benzeme 7 godina,a ne mjeseci
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Opet kazem, nije moje ubedjenje, vec nesto sto sam procitao od mogucih ishoda i razloga. Pogresno sam se izrazio ne navodeci izvore..

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Brate u realnom svijetu ne moze mu biti prepreka starost od par dana u odnosu na Benzemu...ti si to naveo kao da je stariji od Benzeme 7 godina,a ne mjeseci
          Lupio je nevidjenu glupost sto se tice godina Benzeme i Cavanija.

          Originally posted by Rossonero View Post
          Cavani je fudbal izmislio za manekena.

          A ti Dimitrije pises kao da Benzema ima 21 godinu a Cavani 28, ne prosipaj se molim te.
          Last edited by Rossonero; 20-08-15, 00:09.

          Comment


          • Da recimo pricamo o tome kako Wenger hoce Lacazettea koji ima 23,24 dok mu je Cavani star pa ja bi rekao ok ima smisla...ali za dva lika koja su isto godiste fakat nema
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Diskusija oko godina.

              Spoiler
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne verujem da će Wenger gledati u godine više ,ova sezona i sledeće u vrh glave i penzija . Realno sad mu je all in i ne treba da bira ni sredstva niti godine (naravno da nisu neke preterane) ako može da mu pruži preko 2 godine kvalitetnog fudbala treba da kupi .
                Last edited by Lord Gangarić; 20-08-15, 00:26.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ostat ce on da prestigne Fergia, ako napokon krenu ozbiljnije titule ove sezone
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • E jeste manijaci, pa gde ce Kavani ispred Zirua

                    Zna se dobro ko se sprdao sa Monpeljeom i uzeo titulu, a ko u Francuskoj Ibrine gace pere

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Ma boli tebe briga uvjek ima rostilj sa rajom da se ne sikiras.
                      Pozvati ćemo i tebe drugi put, nemoj da ti je krivo. Jbg, nisam znao da ti to toliko znaci

                      Sto se tice godina , niko od tih plaćenika neće godinama ostati u klubu, to su 3-4 godine maksimalno, a kada su u pitanju igraci klase Cavanija i Benzeme onda nije bitno da li ima 24 ili 28 godina.
                      sigpic

                      Comment


                      • Arsenal want Cavani not Benzema

                        Arsenal's No.1 striker target is Edinson Cavani, not Karim Benzema. The Gunners have held talks with the Paris Saint-Germain forward over a move to Emirates Stadium and are also interested in his young PSG team-mate, Adrien Rabiot.

                        Source: talkSPORT

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Arsenal want Cavani not Benzema

                          Arsenal's No.1 striker target is Edinson Cavani, not Karim Benzema. The Gunners have held talks with the Paris Saint-Germain forward over a move to Emirates Stadium and are also interested in his young PSG team-mate, Adrien Rabiot.

                          Source: talkSPORT
                          Pravi igrač za nas, u prvoj utakmici sezone dobio dva žuta za pola sata

                          Inače, ne bi to za Rabiota bilo loše, bio bi solidna zamjena Coquelinu jer može igrati DMF.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kavani ispred Benzeme

                            Comment


                            • Kvota na Benzu prvo bila 5/4 pa 1/1 pa sad opet 11/4..

                              Comment


                              • Koliko ja vidim bolje da mi prihvatamo koga god dovede Venger, jer kako je krenulo od svih tih spekulacija i potencijalnih transfera na kraju možemo izvisiti za svaki...

                                Comment

                                Working...
                                X