Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Sto ih vise volimo to po nas gore je". Sala mala.
    Jako cekam danasnju utakmicu, mnogo sam se obradovao kada sam procitao da prenose na RTS.
    Potajno prizeljkujem pobedu, ali moja prognoza je da ce biti X.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ja navijam da izvedemo pobednickih 11, jebe mi se kako se zovu......xD

      Comment


      • Zvanično

        Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Andre Santos, Song, Arteta, Rosicky, Walcott, Arshavin, Van Persie.

        Substitutes: Fabianski, Djourou, Ramsey, Benayoun, Coquelin, Gervinho, Chamakh.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ovo mi je omiljeni trojac u napadu sto danas igra.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Do jaja sve u svemu napadali smo više samo ti pokušaji na Van Persija ne idu baš ne može sam u šesnaestercu al ajde leva strana nam je bila mrtva ali bukvalno posle kad se Jenkinson povredio pomalo i desna ali bitno je da smo se probili na prvo mesto

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • To je to, vazno je da pobedjujemo, boli me uvo za lepu igru.
              Sa kim igramo za vikend ?
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Sa Stoke Cityjem. Ja ocekujem pobedu, ovi su igrali sinoc Ligu Evrope.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Andre Ayew

                  ‘There is everything [at Arsenal]. The stadium, the players, the training ground, the budget and the image of the club that makes a lot of players dream.’
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Startnih 11

                    Arsenal: Szczesny, Djourou, Koscielny, Mertesacker, Andre Santos, Song (c), Arteta, Ramsey, Walcott, Gervinho, Chamakh.

                    Stoke: Begovic; Wilkinson, Shawcross (c), Upson, Wilson; Whitehead, Whelan, Delap, Etherington; Walters, Crouch

                    Form:
                    Arsenal: LWLWLW
                    Stoke: WWLDLW

                    Injuries:
                    Arsenal: Sagna, Gibbs, Diaby, Vermaelen, Wilshere, Squillaci
                    Stoke: Fuller
                    Last edited by Lord Gangarić; 23-10-11, 13:17.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment




                    • http://www.goal.com/en-gb/match/6024...ke-city/report

                      Van Persi kapitenski još ga Wenger odmarao
                      Nažalost nisam gledao ali željno čekam reprizu xD
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Krenulo i Arsenala,bas mi je drago,trebaju oni gore pri vrhu jer dole im svakako nije mjesto,sad u januaru par pojacanja i borba za LP
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kolko je do jajajajajajajajajajajajaja!!!

                          Comment


                          • Hvala Bogu pa je i nas krenulo. Jos kad bi Chelsea u subotu prosao kao Man Utd danas, bilo bi sjajno.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Dobro je izašli smo iz krize još kad bi samo doveli 1,2 pojačanja u Januaru i da nas bog vidi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Van Persie igra u zivotnoj formi. Kroz 2 nedelje bi na teren trebali da se vrate i Vermaelen i Diaby. Nisam gledao mec, ali sam citao neke komentare i vidim da su mnogo hvalili Koscielnog(govore da je iz utakmice u utakmicu sve bolji). Drago mi je zbog toga.
                                Bicemo mi nezgodni jos kada se vrate Wilshere i Sagna za par meseci i ovaj trenutni sastav uz 1-2 pojacanja u Januaru.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X