Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba prodavati Arshavina i Rosickog, ipak dosta povreda ima u toku sezone, bolje imati nekog da zameni povredjene. Ako bi Nasri ostao to bi bilo vrh, a i to sto kaze D-Wade, Hazard bi igrao levo a Nasri u sredini, sto bi odgovaralo i jednom i drugom
    EDIT: Ponudili su 25M za M'Vilu!
    Last edited by voja92; 21-08-11, 21:39.

    Comment


    • Uzaaaas, ako nikog ne dovedemo ima mi da budimo oko 8.mesta otprilike. 25M za M'Vilu je promasaj totalni.Nama trebaju provereni igraci,citam nesto da ce mozda Real da nam pozajmi Kaku,to bi bilo zanimljivo.Nama trenutno treba jedan vodja,kao sto je nekad Anri bio,da povede ekipu.Trebaju nam na svakoj poziciji iskusni i provereni igraci,jedan stoper kao sto je Lusio ili Pujol,na sredini terena jedan Van Der Vart ili Snajder i u napadu Drogba.Samak doveden prosle godine kao najvece pojacanje,on uopste nije toliko dobar kao sto se pricalo.i Volkota bi ja realno prodao,nista ne uradi tokom utakmice,svaku trecu ili cetvrtu da gol ili asistira, a izgubi 150 lopti.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • M'Vila je jako dobar igrac, a Hazard je prakticno Arsenalov, "samo" da se izbaci Udinese. On ce biti ogromno pojacanje....

        Arsenal, kada bi doveo M'Vila-u, Hazard-a, za pozajmicu Kaka-e sam i ja cuo na Realovim vestima ( ), tome treba dodati da su poslate ponude za Sambu i Jagielka-u....bilo bi jako dobro da dođe jedan od ova dva defanzivca...Samba i Vermaelen bi bili strasan tandem....Jos kada bi M'Vila dosao pre cetvrtka...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Daj bože daj bože samo malo nam je kasno -.-
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ma kakvi kasno, kasnimo pet bodova, nije to nista, pobedimo City i eto nas.

            Pod uslovom, da ne izgubimo od United-a....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Neznam zasto, ali meni se svidja kako Koscielny igra i kako moze da odigra. Pa covek je stavio u dzep Messia u prvoj utakmici.
              EDIT: Pa prvi igrac kog bi ja prodao to je Bentner, pa ponudio bi ga za simbolicnih 1 E samo da ode

              Comment


              • Originally posted by voja92 View Post
                Neznam zasto, ali meni se svidja kako Koscielny igra i kako moze da odigra. Pa covek je stavio u dzep Messia u prvoj utakmici.
                EDIT: Pa prvi igrac kog bi ja prodao to je Bentner, pa ponudio bi ga za simbolicnih 1 E samo da ode
                Problem je što ga neće niko na transfer listi je od kraja sezone ali ga niko neće
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Znam, to je ono sto me brine, niko ga nece. Nego M'Vila bi verovatno umesto Songa? Song je malo bolji u defanzivi ali zato je M'Vila tehnicki dosta bolji, bolji pas, pregled igre...

                  Comment


                  • Za mancester imamo jednog veznog i to je Ramsey

                    Comment


                    • M'Vila ako bude dosao mislim da ce samo u prve dve utakmice da igra na Songovoj poziciji dok Songu ne istekne suspenzija, posle toga ce biti nesto ofanzivniji.
                      Ja njega gledam kao zamenu za Fabregasa.
                      Valjda ovi iz Rena nisu toliko ludi da odbiju toliko visoku ponudu.
                      Ako ne dovedete nekog defanzivca, Mertezaker je jos uvek na stolu.

                      Comment


                      • Majstor suspendovan na jos 2 meca........xD

                        Comment


                        • Nasri ostaje ?

                          Comment


                          • Originally posted by voja92 View Post
                            Nasri ostaje ?
                            Na ništa se ne zna do kraja transfer roka ako talibani budu ponudili prećiće ....

                            Inače
                            Arsène Wenger has been given a touchline ban and a €10,000 fine for passing instructions to Arsenal's bench against Udinese
                            Znači koje sranje ne verujem Murinjo slao čovek papiriće i snimila ga kamera i nikom ništa a nas praktički uništi UEFA govna jedna potplaćena

                            I još ovo

                            Rennes general manager Pierre Dreossi has denied reports that Arsenal have made a bid for midfielder Yann M'Vila.
                            Last edited by Lord Gangarić; 22-08-11, 14:03.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Mamu im jebem samo da neigramo u Ligi sampiona,ima da jebemo mater Udinezeu......

                              Comment


                              • osam-nasri.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X