Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne palite se, nece ga Real prodati.

    Comment


    • Sad gledam konferenciju i kad je bio upitan za onih 1000% Benzeminog agenta, Vengerica se nasmejao onako gadno, kako samo on ume.. To je to

      Comment


      • EMIRATES CUP:
        Arsenal-Lion 17:20 arenasport1

        Jedva cekam da vidim kako ce se Fekir i Lakazet pokazati pred mozda buducim saigracima

        Comment


        • http://www.sportklub.rs/besiktas-zov...vodi-ljorentea

          Sta mislite o ovome?
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ne hvala. Nema istine u tome, kao ni u roumoru za Benzemu. Welbeck je odlican squad rotation igrac koji moze uskocit na vise pozicija i ne znam zasto bi ga se Wenger rjesavao. Jako zahvalan momak koji mozda nije sami vrh, ali ce odradit svaki zadatak koji se pred njega stavi.

            Comment


            • I ja bih radije zadrzao Welbecka nego dovodio Llorentea, nije sad neka klasa Danny, ali zahvalan igrac.

              17:20h Arena 1!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Za Bezna se muti sasvim sigurno, sad je fazon da li ce ga pustiit Real i kakvi su Benitezovi planovi za ovaj Real

                Pripazite mi ovu djecu danas sto budu igrala, pa mi napisite. Toral me najvise interesuje, za mene nista od Emirates kupa
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Daj blizanče, ne zaluđuj se ljubi te brat tvoj, kakav Vidal, kakav Benz, ljudi osvojili sve što se u Španiji/Italiji osvojiti moglo neće oni u Arsenal da prave paradu zbog FA Kupa, ništa lično, realnost samo.

                  Da je na prodaju Benz cenim da bi ga odmah pokupio jedan PSŽ, tipa to je Francuz, tipa PSŽ ima love, tipa ide im Ibra....logika npr.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    neće oni u Arsenal da prave paradu zbog FA Kupa
                    Op, op, sad znaci ne smijemo slavit osvojen trofej jel? FA kup se ne smije slavit paradom? Lol

                    Comment


                    • Sitnina je to od trofeja, klub koji proslavlja osvajanje nacinalnog kupa je klub koji je u teškom kanalu, to priliči Viganu, Votfordu, Lesteru, Vest Hemu.....reko bih ne i Arsenalu, ali eto....

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Sitnina je to od trofeja, klub koji proslavlja osvajanje nacinalnog kupa je klub koji je u teškom kanalu

                        Comment


                        • Oni to rade jer su kraljevski klub, pa fora "kup kralja"....mada mani me Reala, njima je marketing ispred fudbala, baš onako hajpovano sve oko tog kluba.

                          Comment


                          • Ne provaljuj se Brajkula svi u Engleskoj prave parade povodom osvajanja fa kupa isto sam vidio vise puta i u Spaniji.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Reci ti meni je l bi se ti radovao ovom FA Kupu da ti Arsenal osvaja Premijer ligu ? Znam da ne bi ne treba da ogovoaraš. Tako se ja nisam obradovao Kupu Italije iako ga Juve prvi put osvojio od kada ja navijam za isti, mali to trofej, sitnina, kakve parade kakvi kurci palci. Nemoj se brukati soe, ipak si 1/8 i navijač/simpatizer Stare dame.

                              Comment


                              • Ja bi se radovao i Capital One kupu. Trofej je trofej i drago mi je vidjet da se nesto osvoji. Ako je tebi FA kup malo natjecanje, jebiga stari. Meni je Wembley dogadaj samo takav. Reci da se najstarije natjecanje u svijetu nogometa ne smije slavit mi je fakat idiotski sorry.

                                Comment

                                Working...
                                X