Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Meni totalno svejedno.

    Moze Roso
    Mene te opklade obicno ne zanimaju, a posto si pokrenuo trebalo bi da si siguran da ti chileanski friendovi dobro prenose vesti, kazi u sta se kladimo. Msm ti si 100% siguran da on prelazi u Arsenal za 30M eura tj 21M funti.

    Comment


    • Kolko sam ja upratio,Arsen je zainteresovan za Vidala,ovi neće da ga puste ispod 40m evra,Vengerica se sad i to je sve
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Moje misljenje je da za 30m sanse nema da se dovede , 40+ o tome bi se dalo pricati.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Mene te opklade obicno ne zanimaju, a posto si pokrenuo trebalo bi da si siguran da ti chileanski friendovi dobro prenose vesti, kazi u sta se kladimo. Msm ti si 100% siguran da on prelazi u Arsenal za 30M eura tj 21M funti.
          Za cifru nisam siguran, ali za prelazak vjerujem da ce se dogoditi. Ja ocekujem da ce biti prije 30m funti nego 30m eura, ali koga briga meni je najvaznije da dodje u Arsenal.

          Evo s Rosom sam se kladio u avatar, s tobom u potpis na 7 dana?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Za cifru nisam siguran, ali za prelazak vjerujem da ce se dogoditi. Ja ocekujem da ce biti prije 30m funti nego 30m eura, ali koga briga meni je najvaznije da dodje u Arsenal.

            Evo s Rosom sam se kladio u avatar, s tobom u potpis na 7 dana?
            Moze

            Comment


            • Ima da te unistimo avatarom i potpisom.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Ima da te unistimo avatarom i potpisom.
                Dogovorite se da bude uskladjeno, ja znam da ja hocu sa sobom za vas dvojicu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Šnajderlin je tražio platu koju imaju Ozil i Sančez tako da su pregovori tu pukli , a ovo Vidal ludilo prenose samo njihovi mediji i to uglavnom iz Čilea i Akijevi twitter drugari tako da ono malo ste se naložili
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Šnajderlin je tražio platu koju imaju Ozil i Sančez tako da su pregovori tu pukli , a ovo Vidal ludilo prenose samo njihovi mediji i to uglavnom iz Čilea i Akijevi twitter drugari tako da ono malo ste se naložili
                    Kao i obicno

                    Comment


                    • Btw nisam se kladio vise od godinu dana otakako sam prestao posjecivati kladionice, mora da sam jebeno siguran
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • Ipak je brat bio na TV-u, ali ne sinoc, vec u maju. Ko zna Spanski nek prevodi. Od petog minuta
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • i dalje nešto ne verujem da je Arsen baš tolko bio zagrejan za Šnajderlina,ono kontam da je neka doza bila prisutna al da ga je stvarno tražio mogo je po njega lagano,ovako kad vidim šta Šnajderlin nudi nikad mi on ne bi bio kakav prioritet da sad treba da se isprsi tolko za njega

                          jest da bi doneo kvalitet ali Arsen već ima širinu,podebljan je sastav ali sad mu treba malo raznovrsnost a Šnajderlin bi samo pojačao kvalitet,ne bi on doneo neku novu opciju,da nije Kokelina izvadio iz ormana Vengerica pa i ajde,ovako sa Kokelinom u sastavu,treba krenuti više po pravog box to box igrača što sam i naveo ranije u ovoj temi,zato mi se Šnajderlin nikad ne bi bio must buy za Vengericu

                          sa Kokelinom koji je hardkor DM nema potrebe da se tu gura još jedan više defanzivno orijentisan igrač(doduše Šnajderlin nudi mnogo,mnogo više),na kraju krajeva svaka priča se ovde vraća na Ozila jer Arsenal mora njemu igru da podredi,on je sad zvezda tima i to je to,zato bar meni ne bi bilo tolko bitno dal je taj igrač i dobar "paser"
                          Venger sa Remzijem,Vilširom,Flaminijem,Artetom,Rosickim,Kazo rlom ima predebelu klupu što je i više nego dovoljno za veći deo prvenstva u utakmicama kad Arsenal dominira,medjutim kad treba da se pobiju sa nekim onda nastaje problem,iako se dosta toga popravilo sa pojavom Kokelina a kad bi u jednačinu ubacio još jednog destruktivca koji bi špartao gore dole i ubacio se iz drugog plana,jer Kok to ne radi a Remzi,Flamini,Arteta,Rosicki,Kazorla to ne nude onda bi to bilo super

                          Vilšir bi trebalo to da odradi al on je posebna priča i o njemu posebnom prilikom
                          na kraju krajeva,pomenuo sam i ranije al evo i sad,stvarno mi je neverovatno kolko vremena treba Vengeru neke stvari da posloži,njemu ovde ne treba monstrum tipa Vijera,ne mora to da bude neka klasa,al jbt kad si već kupio tog Ozila onda sredi ekipu oko njega,nije da Arsenal nema para kolko ne reaguje i pasivno tapka u mestu

                          Mnogo,mnogo kredita ima taj čovek,nije da nije zaslužio al tebra,sami su krivi
                          što se mene tiče,ima moje poštovanje zbog onog perioda sa 4-4-2 ,ovo sad
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Vidal 30 miliona?Marota ga nikad nece pustiti za tako male pare,50+ ili eventualno 30 miliona + neki igrac
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Vidal 30 miliona?Marota ga nikad nece pustiti za tako male pare,50+ ili eventualno 30 miliona + neki igrac
                              Hocete i vi Oxa ili Walcotta kao i Mou?

                              30 m funti vam sada dodje 42.3 m eura, to uopce nisu male pare, a od sutra, kad zvanicno ECB zatvori cesmu Grcima ima da bude i 45 m eura.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Bellerin je izgleda potpisao novi petogodisnji ugovor.

                                Podolski u Galatasarayu gotovo, kazu Turci.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X