Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos samo Mangala nam fali.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • 3fqxWKF.jpg

      Comment


      • Kvalitetan je stoper, ali reci da je top 5 stopera na svetu je baÅ¡ preterivanje, npr bilo koga od stoperakog tandema Atletika bih uzeo pre njega.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Po vama Koscielny spada u top 5 stopera na svijetu?!?

          Comment


          • Ko ce pretjerati ako moji Topnici nece
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nije top5, ali top10 lagano.

              Comment


              • Kos predje u Real postaje najbolji stoper na svijetu po svima, ovako je samo u top 5 za Tobdzije.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Nije top5, ali top10 lagano.
                  Moze medju 10 to je postenije...

                  Nijedan izvor koji ja pratim u vezi Reala nije spomenuo Francuza tako da opusteno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Princ View Post
                    Nije top5, ali top10 lagano.
                    O tome bi se dalo diskutovati , ali brate top5 sto je previse , previse je..

                    Comment


                    • Generalno o stoperima, ja ne znam jesam ja lud ali mislim da manje-vise svakom stoperu danas mozes naci milion mana. Taj TOP5 ili TOP10 kod stopera se menja iz sezone u sezonu ako mene pitate. Neverovatno je kako se pojedinci raspadnu brzo. Cini mi se da si pre 10 godina u mnogo veci broj stopera mogao da imas poverenja i da je bilo manje kiksara.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dosta je tu i razlika u kriterijima...eto ja pratim najvise Real i Chelsea i mogu reci da je daleko lakse biti Cahill i Terry nego Pepe i Ramos iz hiljadu razloga

                        Real se prije dvije godine jedini put bas branio i to protiv Bayerna i vidjeli smo kako je odigrala odbrana tada

                        Arsenal isto tako cesto igra napadacki i njihovi stoperi cesto ispadaju zbog takvog stila igre,ali sta je tu je
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Generalno o stoperima, ja ne znam jesam ja lud ali mislim da manje-vise svakom stoperu danas mozes naci milion mana. Taj TOP5 ili TOP10 kod stopera se menja iz sezone u sezonu ako mene pitate. Neverovatno je kako se pojedinci raspadnu brzo. Cini mi se da si pre 10 godina u mnogo veci broj stopera mogao da imas poverenja i da je bilo manje kiksara.
                          Prosla su ova vremena.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Sad kad pomenu Terija, seti ga se na sta je licio sa 31 kod AVB-a i Di Matea a sad sa 34 kod Zozea kao da mu je opet 24 u Zozeovom prvom boravku na SB. Stvar uigranosti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Stoperi su dosta relativna stvar kao sto neko pre mene rece a Koselni je sigurno jedan od najstandardnijih, kada igra odbrana je mnogo sigurnija. Sad je u najboljim god, adaptirao se skroz i postao pravi boss pa i prosle god ga zeleo Bayern pa nije otisao a nece ni ove u Real!

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Generalno o stoperima, ja ne znam jesam ja lud ali mislim da manje-vise svakom stoperu danas mozes naci milion mana. Taj TOP5 ili TOP10 kod stopera se menja iz sezone u sezonu ako mene pitate. Neverovatno je kako se pojedinci raspadnu brzo. Cini mi se da si pre 10 godina u mnogo veci broj stopera mogao da imas poverenja i da je bilo manje kiksara.
                                Nogomet se jako ubrzao pa se time povecao i broj gresaka kod stopera. Jebiga ljudi su, a neke kombinacije koje top momcadi danas rade i brojevi utrcavanja i krizanja pozicija su se enormno povecali. Treba to sve ispratit.
                                Stoperi koji su danas legende, tipa Nesta npr. su igrali u doba kad je nogomet bio barem brzinu sporiji. Nesta je vec bio lagano na zalazu karijere kad se nogomet poceo mjenjat. Od 2005. naovamo nogomet se drasticno ubrzao, podloge su se poboljsale, lopte su drugacije, fizicka sprema...

                                Meni zapravo vise stoperi individualno i nisu za usporedbu. Mnogo je vaznije imat dobar stoperski par koji se fino razumije i nadopunjava. Merte kolko god je spor i traljav ipak s Koscem ima fin chemistry i dobro izgledaju na terenu vecinom...
                                Kad se sjetim ranim Koscevih dana u Arsenalu kad je bio u tandemu s kamikazom Vermaelenom, lako je mogao i imat upropastenu karijeru.
                                Last edited by Henryj; 25-06-15, 09:24.

                                Comment

                                Working...
                                X