Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki igraci koje se razvikano poveze s Arsenalom i onda nasi navijaci kmece kad ih se ne dovede samo ispare kasnije ili se pokazu totalni promasaju. Gdje je danas npr. M'Villa, Draxler je propao lol....

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      .
      Cujem da postoje i neke indikacije da ce ostati jos koju sezonu nakon ove,svi smo ovdje za to naravno osim licemjernog Princare koji glasa da on ode,a zatim ga podrzi gdje stigne
      Ja to glasao da bi se za tebe napravilo mesto Akane, dosta si se ti dangubio sa petlićima

      Comment


      • Kakav Akan ja bi upario ovaj tandem Ajnstajn Henryr , neka se dogovore ko će bude glavni trener a ko asistent pa da samo padaju #pljeske i #triplete da nas izvuku iz ovog mračnog doba
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
          Ja to glasao da bi se za tebe napravilo mesto Akane, dosta si se ti dangubio sa petlićima
          Pusti Aksona nek se razvije sa djecicom, do tadcu ja postati dovoljno influentalan da ga ubacim u Arsenal. Navijac reala i celzija,sef akademije umjesto Jonkera
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Da sam ja trener Arsenala samarao bi ih po cijele dane, nabrijavao i posvadio sa svim rivalskim klubovima, zabranio selfije, instagrame, twittere. Izlazili bi mi na teren uz temu iz Rockyja, pustao bi im njegove motivacijske govore



            Pljuvali bi krv za Arsenal, a Alexis bi mi bio kapetan i najeo bi ga cokoladom prije meca da mu secer udari u glavu pa popizdi.

            Comment


            • I sta je bilo kad si se probudio?!?

              Comment


              • Upiškio se
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Eh da je samo to ....

                  Comment


                  • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
                    Ja to glasao da bi se za tebe napravilo mesto Akane, dosta si se ti dangubio sa petlićima
                    Mozda bi nesto i osvojili tada

                    Dobili ste pojacanje u liku ovog Henryja i pitam se kako cemo se nositi ovdje sa njegovom kontraverznom licnoscu,ekstreman je mnogo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne mozes reci za Draxlera da je propao, bio je dosta povredjen ove sezone. A za M'Villu se slazem da je propao, a ni Yanga Mbiwa,Belhanda,Remy Cabella,Ettien Capoue sada ne blistaju, a bili su povezivni sa Arsenalom i bili hvaljeni od strane forumasa ovde.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Mozda bi nesto i osvojili tada

                        Dobili ste pojacanje u liku ovog Henryja i pitam se kako cemo se nositi ovdje sa njegovom kontraverznom licnoscu,ekstreman je mnogo
                        Dobro treba vremena ljudima da pofataju ove interne zajebancije tebe, Princike i mene
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Trenutni trener golmana ce da napusti Arsenal i Celzijev trener golmana ce zajedno sa Cehom u Arsenal.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • A Ospina u Fener..

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Trenutni trener golmana ce da napusti Arsenal i Celzijev trener golmana ce zajedno sa Cehom u Arsenal.
                              Ala se osilio Vengerica, jos ce i Murinja da dovede za asistenta

                              Comment


                              • Pa nije se osilio nego je to jedan od zahteva Ceh radi oduvek sa njim jos kad je dolazio u Celzi ga je poveo, očigledno su nerazdvojni

                                Comment

                                Working...
                                X