Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sve je pocelo mojim pitanjem ima li neko snimak parade..

    Comment


    • Da, da napad je najbolja odbrana, ja nisam navijačI, već navijaČ, a ono što sam hteo da pokažem je da se ne treba rugati drugome, pogotovo ako se ne znaju činjenice.

      Nikada nisam, niti mi pada na pamet da klubove poredim po nekoj "istoriji" ili trofejima, volim Arsenal pa makar opet devet godina ne osvoji ništa.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment




      • Pocetak najvece dominacije u istoriji fudbalske igre

        Comment


        • Šuška se da je Arsenal aktivirao klauzulu od 20 miliona evra za Vieta iz Viljareala..

          Comment


          • Na suskanju ce i ostati, kao sto neko rece on ce najverovatnije kod Simeonea da ode...

            edit:

            Sto si tice transfera mislim da nece doci ni Snajderlin ni Milner, pa ni golman (citaj Ceh), za sada mi se cini da ona prica oko Vidala ima sanse da se ostvari, iako znam da se mnogi nece sloziti sa time...
            Last edited by Dejan78; 02-06-15, 08:26.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Lakazet
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • o tome sam vam ja pričao kad mi je drug Gangrena il ko već odgovorio da bi to bilo isuviše defanzivno za vas
                  ajd ja sam dao za primer Kondogbiju ali na to sam mislio,jak box to box igrač,dobar defanzivno i ofanzivno,da prenese loptu,eventualno da se ubaci

                  To se videlo odma nakon što je Kokelin zablistao,momak pravi razliku na terenu,zato i nisam za Šnajderlina

                  ps:ne mogu da se setim dal sam postao ovo za Vicela,al sećam se da je Zenit zacepio neku cenu od minimum 40 m evra,što verovatno znači da ni juve ne bi prodao Vidala za manje a za Arsenal su to "smešne" pare
                  Last edited by saburo sakai; 02-06-15, 13:08.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ma, Vidal da nije tako dobar u ofanzivi smatrao bi se jednim od najboljih zadnjih veznih na svetu.. Momak izuva u odbrani

                    Comment




                    • Alexis Sanchez i Fernando Felichevic na Wembley-u. Felichevic je agent Vidala
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako se odustalo od Morgana, onda i nije vise tako nerealna opcija Vidal. Vicel je stara prica bila pre nego sto je resen Kedira, vise se sada Juve usmerio na igraca koji bi igrao iza napadaca, tipa Oskar. Videcemo...

                        Comment


                        • Ako u Juveu ima nečega, onda su to sigurno centralni vezni igrači svih osobenosti i karakteristika.. Ima tu što god i da se proda

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Spoiler


                              Alexis Sanchez i Fernando Felichevic na Wembley-u. Felichevic je agent Vidala

                              Comment


                              • Originally posted by conviction View Post
                                Da i Sancheza, pogledaj i Vidala
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X