Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su bili sjajni, bukvalno sa pola snage smo ih razbili. Lepo sam juce rekao da nama lezi Aston Villa. Ozil je imao brutalnu partiju, fantasticni driblinzi i odlicni pasovi. Moglo je biti komotno 8-0, vadio ih je Given u par situacija.
    Alexis
    U sustini sam zadovoljan ovom sezonu, start nam je bio ocajan, na kraju osvojeno 3. mesto u PL, osvojen FA Cup. Jedino je ogroman zal za eliminacijom od Monaca, cista nesreca!

    Ajmo sada na zasluzeni odmor, pa onda naredne sezone u pohod na svih 5 trofeja!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment




    • Spoiler
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Rutina

          Comment


          • Lepo lepo u zadnje 2 sezone najviše trofeja na ostrvu idemo po tu PL sledeće sezone to mora biti prioritet

            Comment


            • Totalna dominacija danas olešio sam se samo tako Braćela Mesut pokazao ko je gazda



              Takođe da se pohvali Sančez , fantastičan transfer fantastična prva sezona za njega

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sutra parada pocinje u 12 sati po nasem, ali ce glavni dio poceti tek oko 2 sata.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • [VINE]ehz5tuxTgxH[/VINE]
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment



                  • Spoiler

                    ]
                    sigpic

                    Comment


                    • Sky je preneo da je sinoc Vidalov agent vidjen na finalu kupa,navodno su pregovori u toku.

                      Comment


                      • Volkot :

                        ..this the best group of players since i came in, and i'll continue working with them
                        znači ostaje
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Je l' ima neko snimak parade?

                          Comment


                          • Kontam da je FA cup prilicno vazan trofej u engleskom fudbalu, sto se ne moze reci za ostale lige kad je nacionalni kup u pitanju. Ali parada zabog kupa ?

                            Comment


                            • Bila i prosle godine, a bila i danas oko podneva..
                              http://www.arsenal.com/news/news-arc...e-live-updates

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Kontam da je FA cup prilicno vazan trofej u engleskom fudbalu, sto se ne moze reci za ostale lige kad je nacionalni kup u pitanju. Ali parada zabog kupa ?
                                To sam ja hteo da napišem, ali se suzdržah da ne ispadnem hejter. Uvek sam kup doživljavao kao utešni pehar ukoliko ga osvoji top4 klub. Zato i meni parada deluje malo previše za ambiciozan klub, pogotovo kad je to jedini trofej. Kao dodatak na titulu je znak dominacije i jak ukras, ali kao pojedinačni trofej paradiranje više priliči midtejbl klubovima.

                                Svakako, Arsenal ga je najviše zaslužio ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X