Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falkao se ugledao na Zirua

    http://www.sportske.net/vest/domaci-...ua-220577.html

    ali ova fotka je pobeda


    Last edited by Lion; 10-04-15, 11:12.

    Comment


    • Onaj drugi gol Jović što je dao, Žiru neće ni na igrici.

      A vi onda pljujete Jelen super ligu onda kad sam pričao za ono Mesutovo dodavanje, a vi svršavali sve u 16.

      Comment


      • Nek ste vi okrenuli pricu sa jedne od najvecih menadzerskih perfomansi svih vremena na onog spicu.

        Arsene Wenger je otac menadzerskog posla. Manje vise je zrtvovao svoj uspijeh sa trofejima zarad Arsenala kao fudbalskog kluba. Vecina ljudi, odnosno 90% navijaca kluba ce shvatiti ko i sta je bio Arsene Wenger kada on napusti klub. Deset godina zivota je zrtvovao da izgradi jednu od najvecih ostavstina u fudbalu i vjerovatno i najvecu. Mnogi ga nazivaju nastavnikom is sprdnje, ali covjek je profesor doktor. Ovo sto je uradio je nenormalno.

        Ljudi koji razumiju malo bolje biznis shvataju velicinu ovog poduhvata. Rim nije sagradjen za jedan dan, a ni Arsenal fudbalski klub. Deset godina je trebalo Wengeru da sagradi jedan od najmodernijih stadiona na planeti, bez inostranog finansiranja, bez uliva novca od privatnog investitora, bez ikoga. Lagano u banku i kredit i ko sav normalan svijet napravio kucu od para koje je sam zaradio. Cekao je 10 godina na smjenu sponzorskih ugovora, a u tom periodu odrzao Arsenal na vrhu. U top 4 ekipe lige i konstantno u najelitnijem klupskom takmicenju. Prodavao igrace, jer je morao, a sada je napokon dosao do toga da ne mora i da moze da doda akviziciju od 50 m u klub.

        Prosle sezone je pokazao da mu malo fali, ove sezone nadam se da ce samo da se vidi napredak od prosle sezone iako je to samo 2. mjesto na tabeli, veliki je to napredak. Iduce sezone uz prave dodatke timu moze se ici na 3 fronta, iako FA kup, ako se sada osvoji i postane najtrofejniji klub u najstarijem fudbalskom takmicenju nece biti potreban da se ganja.

        Arsene je mogao da osvoji jos jednu titulu u ovih 10 godina, vjerovatno dok je imao generaciju igraca 'Nepobjedivih' i poslije toga da ode u Real, Barcelonu, Bayern i osvoji sve zivo sto se moze osvojiti, on je ostao i sagradio najvecu ostavstinu u fudbalskoj historiji.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Onaj drugi gol Jović što je dao, Žiru neće ni na igrici.

          A vi onda pljujete Jelen super ligu onda kad sam pričao za ono Mesutovo dodavanje, a vi svršavali sve u 16.
          Daj promeni malo ploču.

          Comment


          • Joj gokaro, sestre mi poceo si opasno da smaras.

            Pod jedan dao Giroud jedno 20 onakvih golova u Francuskoj dok je igrao, a pod dva onako defanzivac u Engleskoj rijetko kad ce da ispadne, skoro pa nikad.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Princara View Post
              Daj promeni malo ploču.
              Izvini, neću više.

              Možda Sterling dođe za Volkota plus 20M

              http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Foo.../Transfer+News

              Comment


              • Možda je ovo već prije postavljeno možda nije ali vrijedi pogledati.




                Comment


                • http://www.sportklub.rs/liverpul-vol...a-za-sterlinga

                  Ja bih ovo prihvatio, ali uz 15-20 miliona, puno 27 za Sterlinga, prosle sezone je kidao u Suareza, ove je slab.
                  Last edited by Tobdzija; 10-04-15, 13:51.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    http://www.sportklub.rs/liverpul-vol...a-za-sterlinga

                    Ja bih ovo prihvatio, ali uz 15-20 miliona, puno 27 za Sterlinga, prosle sezone je kidao u Suareza, ove je slab.
                    Nista to. Samo kljuc za kljuc! U tom slucaju ja sam za!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Sterling je precenjen igrač do zla boga , jedna solidna sezona cena 50 miliona daj molim te
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Arsenal team : Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Giroud

                        subs :Szczesny, Gibbs, Chambers, Flamini, Rosicky, Walcott, Welbeck

                        Nadao sam se Tomasu al dobro sad ,al kako ono bi,pobednicki tim ne treba ni menjati idemoooo
                        sigpic

                        Comment


                        • Isti tim kao protiv Liverpoola, idemo na pobedu! Burnley otkinuo bodove Sitiju i Spursima, dosta im je. Odlicno sto je Koscielny citav i sto igra od starta.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • The last time Arsenal won away at Burnley, they went on to win the League, and beat Liverpool in the FA Cup final.

                            Idemoo

                            Spoiler
                            Rinaka sutra Celzi uzima pjeske 3:0
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Idemooo ovaj tim deluje sve bolje i sigurnije. Ovakvim tekmama se dobijaju titule... Kontrolisali smo loptu nisu smo brijirali ali smo znali sta radimo

                              Comment


                              • Rutinska pobeda, kontrolisali smo mec od pocetka do kraja, mozda i najdosadnija utakmica ove sezone ali nebitno. Coq MOTM.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X