Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DIVNOOOO

    CHUBAAA
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da nece i on da ima 40k platu ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Cim je Klopara njega u Dortmund hteo, ocekujem od njega dosta.

        Comment


        • Chuba podseca malo na Welbecka, ali ovo malo sto sam ga gledao sigurniji je na lopti nego Welbeck. Welbeck mi nekako nestabilan, cesto pada.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Mesutara View Post
            I gol mu je odlican, bas ga dao iz nezgodne pozicije. Kaze Viško juce na pregledu kola da Mesutara hiruski precizan kod gola, a onu asistenciju spomenuo tri puta, verovatno ne prati jelen super ligu.
            Jel se vi zajebavate da je to neka asistencija?

            Pa ja na malom fudbalu udelim tri takva asista na svakih 10 minuta.

            Daj ako ste se dogovorili da me ovde ložite recite da se ne primam više.

            Jbt, ko da vas je Mesut platio da svršavate na svaki njegov potez.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              https://vid.me/e/FzAN?card=1

              Bolesna analiza Bellerina
              Ovo sam bas juce gledao direktno. Zaista je neverovatno kakve sitne detalje Gary zapazi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://i60.tinypic.com/10gefpy.jpg

                Lol lolova

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Jel se vi zajebavate da je to neka asistencija?

                  Pa ja na malom fudbalu udelim tri takva asista na svakih 10 minuta.

                  Daj ako ste se dogovorili da me ovde ložite recite da se ne primam više.

                  Jbt, ko da vas je Mesut platio da svršavate na svaki njegov potez.
                  Pa ti si onda veci majstor od Ozila. Zasto ga toliko ne gotivis? Citam tvoje postove i retko kada ga pohvalis. Imam ja ovde u blizini jos jednu osobu koja govori kako je Ozil nikakav igrac, slab, pa me zanimaju tvoji razlozi.
                  Last edited by Tobdzija; 04-02-15, 00:02.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Opalim i ja tri za redom u precku na terminu u tenama za tenis, pa ne pricam ovdje da sam Ronaldinjo licno

                    Sto se tice Garya, on je onaj touch screen kupio sebi kuci prije nego sto je preuzeo funkciju na sky-u da bi mogao da bude full spreman za taj posao.

                    Henry je isto nenormalno dobar po pitanju tih detalja, to je skill koji menadzer mora imati, ono sto je ovdje bitno, a to je da niko ne daje Wengeru neku cestitku jer je razvio Bellerina ovako i nadam se nastavit ce ga razvijati!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Mesutara View Post
                      Jel faceswap ili mu je neka sestra haha ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ćerka iz drugog braka

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Pa ti si onda veci majstor od Ozila. Zasto ga toliko ne gotivis? Citam tvoje postove i retko kada ga pohvalis. Imam ja ovde u blizini jos jednu osobu koja govori kako je Ozil nikakav igrac, slab, pa me zanimaju tvoji razlozi.
                          Nemam ništa lično protiv njega već protiv takvih tipova igrača. Work Rate mu je nikakav, uporedi njega i Alexsisa. Da bi mogao na takav način da igraš moraš biti bar na nivou Ronalda pravog, Ronaldinja ili Mesija. Razumeš šta hoću da kažem. A on je svetlosnim godinama ispod ovakvih igrača.

                          Takav tip igrača nije za Premijer ligu, a pogotovo ne za jedan od najboljih klubova te lige. Odigraće on tu i tamo neki dobar potez, udeliti po koju asistenciju ili dati gol, ali sve je to tanko i nedovoljno. Mislim u redu bi bilo da igra za West Hem, Everton ili Njukasl, ali za Arsenal je to nedovoljno.

                          Nije pravio nikakvu razliku na većini odigranih utakmicu, a ima najveću platu. To me nervira, a još više kako ga neki ovde uzdižu posle svakog dobrog poteza, a ni jednom se nisu oglasili posle mnogih loših utakmica, već su krivili Vengera i taktiku.

                          Samo bih voleo da vidim malo realnosti i objektivnosti, a ne idolopoklonstva.

                          To za mali fudbal i moje asistencije je zajebancija.
                          Last edited by goku; 04-02-15, 11:16.

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Jel faceswap ili mu je neka sestra haha ?
                            Sestra. Taman prilika za ovog naseg gokaru

                            Comment


                            • Aman, ne mogu docekati vikend! Oce nekad nesto da se desi??

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Nemam ništa lično protiv njega već protiv takvih tipova igrača. Work Rate mu je nikakav, uporedi njega i Alexsisa. Da bi mogao na takav način da igraš moraš biti bar na nivou Ronalda pravog, Ronaldinja ili Mesija. Razumeš šta hoću da kažem. A on je svetlosnim godinama ispod ovakvih igrača.

                                Takav tip igrača nije za Premijer ligu, a pogotovo ne za jedan od najboljih klubova te lige. Odigraće on tu i tamo neki dobar potez, udeliti po koju asistenciju ili dati gol, ali sve je to tanko i nedovoljno. Mislim u redu bi bilo da igra za West Hem, Everton ili Njukasl, ali za Arsenal je to nedovoljno.

                                Nije pravio nikakvu razliku na većini odigranih utakmicu, a ima najveću platu. To me nervira, a još više kako ga neki ovde uzdižu posle svakog dobrog poteza, a ni jednom se nisu oglasili posle mnogih loših utakmica, već su krivili Vengera i taktiku.

                                Samo bih voleo da vidim malo realnosti i objektivnosti, a ne idolopoklonstva.

                                To za mali fudbal i moje asistencije je zajebancija.
                                Evo ti jedan realan odgovor od mene, koji pratim i navijam za Arsenal.
                                Sto se tice work rate-a...slazem se sa tobom. Po meni on na terenu deluje nekako mlitavo. Kao da je na nekom terminu sa drustvom eto tako mi deluje. U poredjenu sa Alexisom nebo i zemlja sto se tice samog zalaganja na terenu. Pogotovo sto ja obozavam takve igrace kao sto je Alexis, koji ginu za svaku ali bas svaku loptu. Mada to je deo njegovog mentaliteta i mentalnog sklopa (tesko odrastanje, borba za zivot bukvalno)...
                                Dok Ozil onako nonsalantno trckara po terenu, ALI on i sa takvom nonsalancijom ume da napravi razliku. E to je meni neki parametar koji mi govori da je on ustvari veliki majstor, neshvaceni genije. Jer vecina igraca nebi mogla nista ama bas nista da uradi kada bi igrali na nacin na koji on igra. A on ipak ume da napravi razliku. Iako ga je Venger branio i govorio da ta "nezainteresovanost" uopste nije prisutna,da se on trudi i da je njegov stil jednostavno takav, i da se to samo tako cini ljudima.
                                Ne znam,ne bih da ga branim niti da ga osudjujem. On je igrac od koga se ocekuje da napravi razliku na terenu. Sada je zdrav i vreme ce pokazati da li je maestro ili prevara kako neki kazu...Mada ja delime nemam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X