Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezveze je iskreno pricati sad o bilo cemu. Ono sto je meni jasno jeste, da Arsenal vise nema ni nadmocniji posjed nad protivnikom, a taj problem je nastao otkako nema sredine terena. Coq i Santi igraju centralne vezne, nema tu te stabilnosti. Coquelan nema ono sto Arteta ima i ne vjerujem da ovo govorim ali Mikel Arteta je jedan od najvaznijih igraca Arsenala.

    Arteta ima tu sigurnost uvijek preko 95% pas preciznosti i ne bira suluda rijesenja i ne gubi lopte na gluposti. Covjek radi svoj posao, a to je prebaci loptu do playmakera i drzi poziciju i cuva prostor, ne jurisa naprijed ko muha bez glave. Ono sto je famozno jeste, da zadnji put kada smo imali nadmocniji posjed, a to je preko 60% je bilo protiv Uniteda na Emiratima, kada smo ih strpali u 16m. Ta tekma je izgubljena poslije povrede Wilshera. Jednostavno ne mozemo mi izmisljati neke nove sisteme sa 12 playmakera kuraca palaca. Nemas strukturu jednostavno u veznom redu da drzi loptu i ima disciplinu da ne ostavi 2 kvadradna hektra prostora iza sebe. To sa Cazorlom i Coqom ne postoji. Cazorla ode naprijed, Coq ostane pozadi da cuva 3 igraca.Malianstajn objasnio.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mali Chambo je slozio go, svaka mu cast na tome, nasao se u sansi i slozio ga, ali ako cemo o tom Oxu onda treba reci da je imao 7-8 lopti u nogama i 6 je izgubio najmanje. Od toga jedna je vodila ka golu, druge dvije su otvorile zicere Monacu, tako da je vise uradio apsolutno nista.

      Eto Gang, kad si navro, ko je najbolji po tebi juce bio. Po meni su svi za minus rejting, a ako cemo opcenito, napadac koji se nasao u prilikama i promasio ih pati mu rejting zbog promasaja, jer mu je posao da daje golove, a ne da ih promasuje.

      Cisto govorim da su svi bili kriminalni, ali ako bi nekoga po pitanju zalaganja i pokazivanju zelje na terenu izdvojio to bi bio Olivier. Niko drugi nije pokusavao kao on NIKO.
      Upravo to, Ziru je jedini nesto pokusavao, jbg desi se svakome da promasi 2 sanse. Pored svih ovih igraca od 50+ miliona, navijacima je Ziru kriv jer je promasio dvije sanse, svaki vazdusni duel je dobio, a vidjelo se koliko mu je stalo bilo da da gol.

      Ozila necu komentarisat, nije vrijedan toga.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mali Chambo je slozio go, svaka mu cast na tome, nasao se u sansi i slozio ga, ali ako cemo o tom Oxu onda treba reci da je imao 7-8 lopti u nogama i 6 je izgubio najmanje. Od toga jedna je vodila ka golu, druge dvije su otvorile zicere Monacu, tako da je vise uradio apsolutno nista.

        Eto Gang, kad si navro, ko je najbolji po tebi juce bio. Po meni su svi za minus rejting, a ako cemo opcenito, napadac koji se nasao u prilikama i promasio ih pati mu rejting zbog promasaja, jer mu je posao da daje golove, a ne da ih promasuje.

        Cisto govorim da su svi bili kriminalni, ali ako bi nekoga po pitanju zalaganja i pokazivanju zelje na terenu izdvojio to bi bio Olivier. Niko drugi nije pokusavao kao on NIKO.
        Primarni zadatak napadaca je da postigne gol a ono sto je Giroud radio sinoc je komedija. Da ste imali krstenog napadaca ne bi izgubili. 3 dobre prilike je upropastio, druga je sad stvar sto ti njega gotivis.
        Dzaba njemu skok i presing i sta god kad je omanuo u svom primarnom zadatku.

        To ti je ko kad kazes, e kakvog stopera imamo, kreira igru i deli asistencije ko lud. A zato u odbrani duva promaja.
        Jeste banalno poredjenje ali poenta je da ce vas taj Giroud kostati prolaza dalje, bez obzira koliki ste raspad bili juce ne verujem da bi ponovili onakvu utakmicu da ste u egalu.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Primarni zadatak napadaca je da postigne gol a ono sto je Giroud radio sinoc je komedija. Da ste imali krstenog napadaca ne bi izgubili. 3 dobre prilike je upropastio, druga je sad stvar sto ti njega gotivis.
          Dzaba njemu skok i presing i sta god kad je omanuo u svom primarnom zadatku.

          To ti je ko kad kazes, e kakvog stopera imamo, kreira igru i deli asistencije ko lud. A zato u odbrani duva promaja.
          Jeste banalno poredjenje ali poenta je da ce vas taj Giroud kostati prolaza dalje, bez obzira koliki ste raspad bili juce ne verujem da bi ponovili onakvu utakmicu da ste u egalu.
          Znaci potpisujem sve od reci do reci
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • A vise ljudi jel Ziru kriv sto smo primili 3 komada? Sinoc je odbrana najvise podbacila i sredina terena, onaj Cazorla decko se zalece nenormalno i komplikuje treba nam neko ko manje davi loptu tipa Vilser i koji zna odigrat odbranu muski... Pero takodje mora na klupu u revansu ne treba nam tako spor stoper ako mislimo stisnuti od prve min. Ako nista drugo imacemo generalnu probu protiv junajteda u gostima ako tamo prodjemo mozemo i ovde da uvaljamo 3 komada pa kud puklo

            Comment


            • Krele, pa i Wilshere mnogo davi loptu, ali nadam se da ce ga ova povreda malo spustiti na zemlju i da ce igrati muski kako ti kazes.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ne znam stvarno sta neko hoce da kaze da smo imali krstenog napdaca. E pa nemamo ga. Jebote to je isto ko da ja kazem da sam imao prije mjesec dana 20 miliona kad je pala ruska berza da krhnem sve u dionice Gazproma sad bi imao 60 miliona. Jeboga tito ne ide to tako. Da smo imali Remzija sinoc ili Artetu u veznom redu ne bi popili 3 komada u mrezi. Da smo ovo da smo ono. Jebes to. Mene jos uvijek interesuje do kada ce klub odbijati da pomogne navijacima da se rade koreografije i da se uvede taj dio za ljude koji ce da dizu atmosferu. Ne daju picke jer im je se mrsko jebavat sa birokracijom promjene mjesta ljudima sa sezonskim kartama.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Od svih problema, Aki se uhvatio za navijace kao smrt za babu : D

                  Comment


                  • Wilshere ponovo operisan?! Ajde makar Arteta i Ramsey da se oporave, treba nam sveze krvi na sredini terena. Mora Ozil biti glavni organizator a Cazorla malo da odmori protiv Everton-a...

                    Comment


                    • Arsene Wenger has revealed that Jack Wilshere has undergone a minor procedure on his ankle.

                      However, before we all roll our eyes to heaven and groan and the mind-numbing inevitability of it all, the operation won’t keep him out for anything more than a few days apparently.


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Hovedes, Snajderlin, Lakazet/Cavani.

                        Ne treba nista vise od toga.
                        Igrac koji propusti jednu trecinu ili pola sezone nikako ne moze da bude dobro resenje ni za Barnli.Dosta bolje resenje je Toprak iz Bajera, ako nista drugo manje je sklon povredama i takav bi vam vise odgovarao.Vec sada je sigurno bolji od Mertezakera.Znajuci Vengera ako bude dovodio stopera(sto ne vidim da ce se desiti kada ste doveli ovog Brazilca), bice neko kome istice ugovor u poslednjoj godini.Samo jedno ime mi pada na pamet-Subotic koji je Mertezaker 2.0.

                        Comment


                        • Izasli novi finansijski rezultati. Dovoljno je reci kes rezerve za crne dane stoje na 138.8m funti
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Igrac koji propusti jednu trecinu ili pola sezone nikako ne moze da bude dobro resenje ni za Barnli.Dosta bolje resenje je Toprak iz Bajera, ako nista drugo manje je sklon povredama i takav bi vam vise odgovarao.Vec sada je sigurno bolji od Mertezakera.Znajuci Vengera ako bude dovodio stopera(sto ne vidim da ce se desiti kada ste doveli ovog Brazilca), bice nekokome istice ugovor u poslednjoj godini.Samo jedno ime mi pada na pamet-Subotic koji je Mertezaker 2.0.
                            Slabo Maricu pratim bundes, ali ovo sto sam njega ispratio cini mi se kao odlicno resenje. Moze i taj Turcin, ne sumnjam u preporuku i da je bolji od ove kornjace od dva metra, ali ce verovatno da ga goku hejtuje : D.

                            Daj ajnstajne da puknemo stotku od tih crnih rezervi na Pogbaru, intervenisi tamo : D

                            Comment


                            • Originally posted by Princara View Post
                              Slabo Maricu pratim bundes, ali ovo sto sam njega ispratio cini mi se kao odlicno resenje. Moze i taj Turcin, ne sumnjam u preporuku i da je bolji od ove kornjace od dva metra, ali ce verovatno da ga goku hejtuje : D.

                              Daj ajnstajne da puknemo stotku od tih crnih rezervi na Pogbaru, intervenisi tamo : D
                              Taj rad , Aki iscimaj te tvoje vezice kod Primorca (ps i ako ostane nesto meni 200 evra da registrujem auto )
                              Last edited by Lord Gangarić; 27-02-15, 15:53.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Neka neka, to stoji na kamati 1% godisnje, mora da se zaradjuje na parama, jebes igrace
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X