Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Za Spudse ce biti spremi Welbeck i Ox, mozda i Wilshere.
    Wilshere i ne mora biti spreman, mislim da ce usporiti ovu masineriju trenutnu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ali ljudi zapamtite ovo ime FRANCIS COQUELIN! Kakva igracina, lik me odusevljava iz utakmice u utakmicu. Kakav je ovo poklon sa neba

      Comment


      • Zaista predivno! Tako ih je dobro gledati! Ali, jos bolje je znati da ovo nije nas najbolji tim! Prije svega Sancez prije Tea. Onda Gibs bez obzira na vrlo dobrog Monreala bolji je igrac. Dzek vazda prije Remzija! I Deni prije Zirua, iako su to dva razlicita tipa igraca. Dakle, prakticno u svakoj liniji imamo upgrade na ovo danas! I, na kraju krajeva, ne moramo se mi slagati oko ovih izmjena. Ono sto je cinjenica nepobitna, jeste da mi nakon dugo dugo vremena imamo dubinu u rosteru, kvalitetnu klupu, pa i rezerve, plan b, sastav za kontinuitet!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Wilsherica bi se mogao usuditi i nesto napisati nakon sto godina, ipak je sutra deadline day

          Btw iduci vikend je kljucan za cijelu sezonu. Tekma sezone, mogu reci, pobjeda i imamo potpuni momentum i mozemo krenuti da gradimo na tome, prvi put nakon mnogo godina u februar bi se krenulo sa dobrim rezultatima i skoro cijelom ekipom na raspolaganju, te sa 3-4 igraca u top formi, Santi, Alexis i Giroud.

          Bellerin kakva masina, sjecam se prije dvije godine kad smo Wade, Wilsherica, Ves i Prince i ja pricali o njemu, kakva bolest od igraca ce izaci od njega, bome nas je opravdao iako sam sumnjao da ce dobiti priliku ovako brzo u prvom timu, dobio ju je povredom Debuchya i vala je iskoristio
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dugo se cekala jedna ovakva utakmica. Pravo uzivanje za gledanje. Da ne bi smarao sa hvalospevima, ovaj gif dosta stvari objasnjava


            Mada, nisu se samo njih dvojica istakla, svi su bili na visokom nivou.

            Ono sto me sada najvise zanima za kakav sastav ce se Arsen odluciti protiv pilicara. Svakako da Aleksis mora da igra. Otprilike to su neke ove dve kombinacije na koje ja tipujem:

            A:
            Ospina
            Belerin Per Kos Monreal
            Ramzi Kokelan
            Ozil Santi Sancez
            Ziru

            B:
            Ospina
            Belerin Per Kos Monreal
            Kokelan
            Teo Santi Ozil Sancez
            Ziru

            Ja bih radje ovu b kombinaciju. Odlican je Santi kako u napadu tako i u odbrani, sa malo povucenijom ulogom ne vidim razlog da odbrana trpi nesto ako Ramzi bude na klupi. Ozil bi ostao u sredini i imali bi prava krila gde koliko je taj Sancez opasan sa loptom, toliko je Teo opasan bez lopte, i mislim da bi sve to ukupno odlicno uklopilo.

            Opasna asistencija od nekoga ko je Proslost
            http://gfycat.com/AdmiredBadAlbacoretuna
            Last edited by Lion; 01-02-15, 20:13.

            Comment


            • Sramota da Gokua ni pozdravio nisi,ne razgovaram s tobom vise

              Tacno nevjerica danas kad baci onu asistenciju,otac fudbala
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Propo Mesut, veze nema.

                Samo ono sto jos malo treba da ubaci jest da bude jos, jos cvrsci na lopti, ono da ga ne odnesu tako lagano, gledam danas Cazorla uzima vazdusne duele protiv Delpha, samo to malo da poradi, na balansu da ga ne sutnu tako lako.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Sramota da Gokua ni pozdravio nisi,ne razgovaram s tobom vise

                  Tacno nevjerica danas kad baci onu asistenciju,otac fudbala
                  Polako, tek cu da ga pozdravljam . Sada bi mu verovatno alibi prica bila da je protivnik nejaka Aston Vila .

                  Comment


                  • Realno on nikad ovakvu duzinu povrede nije imao to mora da se uzme u obzir...trebace njemu jedno 3,4 utakmice da dostigne puni takmicarski tempo i da krene da rastura

                    Meni je i dalje lose kad ga vidim skroz uz liniju u nekim momentima,ali eto igra i Santi dobro nece da gubi na kreativnosti Wengerica
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Bellerin kakva masina, sjecam se prije dvije godine kad smo Wade, Wilsherica, Ves i Prince i ja pricali o njemu
                      Gde je taj covek, kad ga vec spomenu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ubio ETF i ono malo strasti za komentarisanjem na forumu sto je bilo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Veliki udarac za ovu temu su odsustvo postova wade, vilsera i gangrene , a to su djavoli iskoristili i preuzeli primat po pitanju najaktivnije teme jednog kluba na forumu . Koliko se secam gang ne pise jer mu vilserica postove brisao, a za ovu dvojicu ne znam.

                            Comment


                            • Mogao bi mozda Rosicky da zaigra protiv Spursa, ako nista umesto Ramseya. Sto se napada tice, Alexis pre Walcotta, a Giroud pre Welbecka da se siba sa Faziom I Verthongenom. :-)
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Mesutara View Post
                                Veliki udarac za ovu temu su odsustvo postova wade, vilsera i gangrene , a to su djavoli iskoristili i preuzeli primat po pitanju najaktivnije teme jednog kluba na forumu . Koliko se secam gang ne pise jer mu vilserica postove brisao, a za ovu dvojicu ne znam.
                                Isklurao sam ja to odavno nego sam slabo za kompom posao,klinac itd a i Aki me malo ubija u pojam sa ovim njegovim twitter dojavama treba mu zabraniti da ulazi tamo A sto se Wade tice on sluzi svoju robiju u Dobojskom zatvoru
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X