Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Giroud

    Ona peta za Welbza, onaj sut glavom
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne sjecam se da sam gledao bolje izdanje Girouda. Definitivno se mora ici na 4-4-2, gdje ce on cistiti prostor, spustati lopte i odigravati duple pasove sa brzim od sebe, bilo da je to Deni ili Sancez. Ima covjek tu dimenziju. Dobar kao dzoker, dobar za promjenu taktike, promjenu ritma. Ajmo na Stoke sad, samo da ne bude lomova!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Da Foster nije mao vece trebala je biti rutinska pobeda od 2 0,odlicno se branio sautemt .a i nekako smo mnogo mlaki u sutevima,mora to jace,,,pogotovu sad u gostima Stokama,ovaj Stouku.... . .Martinez opet Clean sheet i ako nije imao nekih zapazenih intervecija,odlicna konrola.. istrcavanje,ispucavanje...Ziru all-around igrac,tek ce biti od njega magije pred novu god.
        sigpic

        Comment


        • Igra Olivier fantasticno, a tek se vratio poslije povrede
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Comment


            • Kako je ovo bolestan fudbaler, on trci na trening po asfaltu, jos bi samo trebalo da se oklizne i polomi

              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Kako je ovo bolestan fudbaler, on trci na trening po asfaltu, jos bi samo trebalo da se oklizne i polomi

                Spoiler

                Steta za asfalt ako se oklizne
                sigpic

                Comment


                • Jebo im ja mater nesposobnu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nisam gledao utakmicu, radio sam, ako nista drugo barem nam je penal sviran posle mnogo mnogo vremena. Zar smo toliko losi bili? Stoke nam dao 3 komada za poluvreme...
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Nisam ni ja gledao i dobro je sto nisam. Necu gledati ni u srijedu, ni u subotu iducu. Inace draze mi je sto je Chelsea izgubio danas, da prestane ona glupa prica o nepobjedivosti. Nepobjedivi nisu bili blizu poraza do marta i ta je prica gotova sad. Sto se tice mesara, sta se drugo ocekuje od Anthonya Taylora, frajer nije imao jednu mirnu tekmu u zadnje dvije godine, vazda neko sranje napravi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Steta sto niste gledali, da vidite samo kako stoka plete pas igru, kao barsa, Ljiljane mi sestre. Mada ja se tobdzija batice, i ne secam kada si ti ovde dosao i napisao da si gledao tekmu

                        Edit: Zaboravih glavnu stvar da napomenem, sudija kucko!
                        Last edited by Lion; 07-12-14, 01:43.

                        Comment


                        • Evo pregledao sam extended hajlajts i nisam vidio taj ponisteni go, cuo sam da je bio bez razloga. Crveni karton, onaj celo se drogira svaki put, ne znam da je imao jednu tekmu da je posteno odradio u zadnjih 20 sto ih je radio. Katastrofa sudija opcenito i ne govorim samo to za Arsenal.

                          Bit ce mozda bolje, ja odo u Barcu da se upoznam sa Neymarom
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • I posle kazu Vujosevic davitelj, a gde ste sada moralisti? Gde?

                            Comment


                            • NEMA FAULA!!!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • Samo nas ovaj batica moze sa dna izvuci, samo on.

                                Comment

                                Working...
                                X