Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.theguardian.com/football/...er-united-loan

    Zaradjuje 190k sedmicno ne 360

    Comment


    • Polako se engleska reprezentacija seli u London...

      Comment


      • Dzons je sljedeci
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Welbeck ima osobinu koju cijenim bas,a to je da je veliki radnik i timski igrac mada to tesko anulira (sto se mene tice naravno) njegov nekvalitet,ali vidjecemo i gori od njega su bolje karijere pravili...

          S druge strane vi ste prosle godine gubili derbije sa lakocom jer nema snage u vezi.Ko je gledao sad mec sa Evertonom jasno se vidi kako se protivnik s lakocom prebacuje iz odbrane u napad jer to nema ko da zaustavi,a pri tome Barry i McCarthy isto tako nisu imali nikakvih problema.Gorucu poziciju niste rijesili tako da 4. mjesto je neka realnost ponovo s tim da mislim da ce tu biti borba sa Unitedom jer ce proigrati prije ili kasnije dobri moj ajnstajne,a i ostala vrlo simpaticna ekipo ove teme
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Polako se engleska reprezentacija seli u London...
            Jonhson, Gerrard, Sterling, Henderson, Sturidge, Lallana dislike this.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Akane to otvaranje prostora je zato sto Wenger eksperimentise sa taktikom iga sa 4-1-4-1 i previse odlutaju veznjaci naprijed. Nesto mi je zao ali mislim da Remzika i Wilshere ne mogu zajedno igrati, previse prostora ostaje. Cim se vratimo na 4-2-3-1, sa Mesutom na sredini i Remzikom malo povucenijim odmah ocekujem bolje partije. Gorilo bi iskreno i da je doveden taj jedan destruktivac, jer ne mozes ostati sam pozadi nikako previse prostora bude, a Arteta je barem 6 puta bolji po pitanju pozicio iranja od Flamenog, pa je vecinom zbog toga otvaran prostor, ali kada bi se i doveo jos jaci upgrade na Artetu bilo bi jos puno bolje, al haj jos uvijek nisam uvjeren ni da bi sam taj zadnji vezni uspio da odradi posao koji je potreban, a da nam treba, treba nam vise nego ista.

              Vidjet cemo, nadam se promjeni taktike, jer je ovo zasada mnogo mnogo neizbalansirano.


              Air, niste bukvalno otjerali Welbecka, vec ste mu doveli Falcaoa i rekli mu indirekno go fuck yourself bitch.

              Chofy, Gerrard ne igra za repku vise, Johnson ako ikad ugleda repku vise Hodgson pravo da ostavkju da sto je idiot, bruka boljih desnih bekova od Glenna. Ostali mogu biti nesto, ali vidjet cemo. Henderson iz repke i Henderson u LFC dvije razlicite osobe..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Prosle godine su igrali 4-2-3-1 najvise...

                Meni samo nije jasno kako ovaj covjek ne moze da digne ekipu ni centimetar ko god mu dosao sve isto nekako
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Jonhson, Gerrard, Sterling, Henderson, Sturidge, Lallana dislike this.
                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Chofy, Gerrard ne igra za repku vise, Johnson ako ikad ugleda repku vise Hodgson pravo da ostavkju da sto je idiot, bruka boljih desnih bekova od Glenna. Ostali mogu biti nesto, ali vidjet cemo. Henderson iz repke i Henderson u LFC dvije razlicite osobe..
                  Engleska reprezentacija nije nesto cime se treba ponositi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Za Glena i Stivija sam isto hteo reci.. Dzek, Gibs, Kalum, Ox, Teo i Velbek su buducnost reprezentacije... Bice ih jos, nadam se... I rekao sam polako, ne odmah..
                    Remzi moze da im se pridruzi za olimpijadu..
                    Last edited by Dimitrije; 02-09-14, 17:16.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Engleska reprezentacija nije nesto cime se treba ponositi.
                      Sa onim dinosaurusom na klupi ko bi se i ponosio

                      Sto se tice ekipe, tesko je ove sezone, Mou uradio najbolji posao, pokrio pozicije, relativno rano su mu se igraci vratili sa svjetskog nisu nesto ni pretjerano umorni, a i nema pretezak raspored. Vidjet cemo, Wengerica mora uklopiti sad ovo, pa da show pocne. Ja bi radi je da se ostane u trci za titulu do maja, nego bit na celu do marta i onda ga ispusit do kraja, sve dok si u borbi do kraja, postoji sansa..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Deniju 23, kako sam i pretpostavio:

                        http://arsenaldirect.arsenal.com/pum...mpaign=welbeck
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nije ono čemu smo se nadali, ali može da ispadne dobro, dobrodoša Danny!

                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Koji smor
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X