Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh sad party, treba uklopiti ovo sve. Dobra stvar je sto englezi treniraju u Colneyu tako da ce se odma privici na uslove, plus 6 engleza pored njega, divota. Wenger osvaja evropsko za dvije godije sa englezim
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sutra cemo ga gledati protiv Finske, cini mi se... Napravice Venger od njega coveka.. Bitno je da je izuzetno pokretan i vredan, a ostalo se da nauciti..

      Comment


      • Dal je moguce da sam samo ja razocaran Velbekom
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Arsenal London

          Da ;)





          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Nije los Welbeck, meni je sladje to sto smo im oteli djete kluba. To njih boli isto ko sto bi nas bolila prodaja Wilshera. Fergi je popizdio sigurno zbog prodaje. Nisu zadovoljni, ali Drveni ima drugaciju viziju. Malo je pojebo neke koncepcije, al ako ne udju u evropu ove sezone najebali su ga
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam izuzetno zadovoljan Danijem, pogotovo sto ce svi ovi nasi zajedno igrati i za repku...

              Comment


              • Comment


                • Uf, uf, kako ce Deni boy da izdominira u narednim godinama! Samo gledajte ...
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ovih 16m je cisti steal, kako je Gazidis naruzio Drvenog, nenormalno. Prije svega, cak i ako ne bude dobar, uvijek ga mozes prodat za iste pare nekome u sredini tabele, zna se kolko su ludi za britancima, Fletcher, Long, ima ih jos ovi su mi prvi pali na pamet, silne pare za igrace koji veze nemaju u poredjenju sa Welbeckom.

                    Ozil ce da uziva sa njim, stalno trci, ima brzinu, visok je, moze igrati isto sto i Giroud i vrijeme je da Wenger zavrsi ono sto je Fergie poceo..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znaci Welbeck stigao hahahah moj ajnstajne nadao se klasama u napadu i dodje Danny Welbeck
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Znaci Welbeck stigao hahahah moj ajnstajne nadao se klasama u napadu i dodje Danny Welbeck
                        Nije da ga nije htio Wengerica. Sto da ne, Falcao trazio basnoslovnu cifru od nas, mi nismo ludi da placamo 360k funti sedmicno. Mozda iduce ljeto Cavani legne, ako Giroud podbaci, vise je sigurno da ce se vec u januaru poceti raditi na Reusu jer Poldi odlazi 99%. Ja sam se licno vise nadao, zadnjem veznom i stoperu nego napadacu. Ocekivao sam 3 igraca dobio sam jednog mladog, iskusnog igraca kojeg je Ferguson obozavao. Najjace od svega kad Wengerica napravi masinu od Dannya bice ludnica. Al otom potom, za sad nije ono sto sam se nadao, ali mozda bude..
                        Last edited by maliajnstajn; 02-09-14, 16:00.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jedini koji zivotinju od Welbecka je on sam. Ne moze biti vise motivisan nego sad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Webeku ce gledano igracki biti lepse u Arsenalu nego u rodjenoj kuci. Jeb` ga.
                            Ja razumem Akijevu radost kao i ostalih ovde. E da li je to bilo bas ono sto su zaista zeleli ceo prelazni rok, ja sam ubedjen da nije ali dobili su odlicnog igraca,samo jos malo Venger da mu namesti te trenutke odluke za sut i preciznost...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Normalno da je motivisan. Povrijedio ga je klub koji obozava, za koji se zrtvovao, igrao gdje mu se kaze i kako mu se kaze i oni ga tako otjeraju. Ima motivaciju da pokaze sta zna, a pravi covjek sa kojim moze raditi da to i pokaze jeste Wenger.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Aki mi ga ako sam dobro informisan nismo oterali !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X