Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VINE]M3KTpPbibZO[/VINE]
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • 16.08. Arsenal 2 - 1 C. Palace

      1. Szczesny: 7,5 - odigrao Voja solidno. Kod gola nije mogao mnogo, napravio 2 greškice, kod ispucavanja kad je istrčao sa gola i kod onog pasa koji je mogao biti presječen. Međutim, to su više rizici nego greške. Sviđa mi se njegovo ponašanje pri postavljanju igrača kod kornera. Sve u svemu, standardno dobar.
      6. Koscielny: 8,0 - ne bih ja njega krivio za primljeni gol, ono je ponajviše fantastična reakcija protivnika. S druge strane, čovjek izuzetan u duelima, siguran, motivisan, što je pokazao i postignutim golom. Nastavlja tamo gdje je stao predhodne sezone.
      21. Chambers: 9,0 - za mene igrač utakmice. Sve što je napravio trebao je napraviti, uključujući i onaj prekršaj za žuti. Odlično se gradi, izuzetan na lopti, iznenađujuće dobar na poziciji koju inače ne igra. Radio je u par navrata i Artetin posao, imao nekoliko impresivnih reakcija i pasova. Savršeno se snašao u novom klubu i vjerujem da bi mogao Peru ili Artetu poslati na klupu. Dobrodošao!
      2. Debuchy: 8,0 - oduševljen sam činjenicom da je na svakom polju ovaj lik bolji od svog predhodnika. Snažan, siguran u defanzivi, prisutan u ofanzivi, ima vrlo precizan centaršut, iako nedovoljno oštar, ali polako. Apsolutno radi svoj posao.
      3. Gibbs: 6,5 - odigrao sasvim solidno dok je igrao. Ništa spektakularno. Ipak, vidi se i želja i napredak prilikom prodora i u tim ofanzivnim zadacima. Svakodnevno napreduje.
      8. Arteta: 7,0 - mnogo radi ovaj čovjek. Istina je da usporava igru i tuši ponekad, ali je sveprisutan i na sredini i u odbrani. Kreće se odlično i vrijedi svakako više nego što se na prvu može vidjeti. Bez mnogo oscilacija.
      10.Wilshere: 6,0 - nema ga mnogo. Slabo se otvara. Nedovoljno agresivan. Čak i ne rizikuje dovoljno. Izgubio je nekoliko lopti koje nije morao. Nedostaje mu samopouzdanja.
      16. Ramsey: 8,0 - odlično se kreće, otvara, nudi, upošljava druge, pokušava i lijevom i desnom. Vrlo motivisan. Na pravom mjestu u pravo vrijeme, a potvrda toga je i onaj gol. Lijepo ga je imati u timu ovakvog. Rambo!
      19. Cazorla: 8,5 - nije trčao onoliko koliko su Aron i Arteta, ali je uradio više od njih. Duge lopte, kratke lopte, karakteristična utrčavanja u sredinu sa loptom, pravljenje viška, stvaranje šansi! Veoma, veoma dobar danas naš najveći majstor s loptom. Čovjek koji je pravio razliku.
      17. Sanchez: 6,5 - osim za trud, za malo šta bi se moglo pohvaliti ovog igrača. Previše grešaka, loših pasova, izgubljenih lopti, 1 na 1 duela. Još te čekamo, Alexis!
      22. Sanogo: 5,0 - gdje je ovaj čovjek bio danas? Onih nekoliko proturenih pasova u padu i nekako isčupanih i sačuvanih lopti nije dovoljno. Slabo iskorištena minutaža. Klupa.
      --------
      18. Monreal: 6,5 - igrao gotovo čitavo poluvrijeme i bio jako stabilan. Čak me i iznenadio kako je lijepo pročitao nekoliko protivničkih pokušaja da se organizuje napad i otklonio te lopte. Više nego dobra zamjena Gibbsu. Ovako je igrao kad je tek došao u klub i tad se praktično rotirao sa Gibbsom. Onaj stari.
      12. Giroud: 6,5 - za ovakve utakmice najbolji izbor. Izuzetno jak. Zna kako šutirati na malom prostoru. Zna se i može se graditi sa štoperima PLa. I dalje sretno asistira i spušta lopte. Džoker za bunker.
      15. Chamberlain: 7,0 - možda sam subjektivan prema meni najdražem igraču, ali sa kojom lakoćom, brzinom i preciznošću on dijeli pasove i kako se lijepo i brzo otvara, prosto me oduševio po ko zna koji put. Vrlo dobro iskorištenih 25 minuta na terenu. Vjerujem da mu samo treba dati 4-5 utakmica u kontinuitetu da uhvati ritam i gledaćemo igrača top klase. Ogromni potencijal koji mora eksplodirati ove sezone.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Lagano si Kazorli dao ocjenu 8.5, i Scesnom 7.5, koji je ocigledno mnogo gledao Nojera u zadnje vrijeme .

        Comment


        • Ima li ko sta pouzdano vezano za Rabioa??

          Comment


          • Goal javlja da je Manolas na pregledima kod nas, a RMC da je prihvacena ponuda za Rabiot-a od 5.5m evra.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Goal javlja da je Manolas na pregledima kod nas, a RMC da je prihvacena ponuda za Rabiot-a od 5.5m evra.
              Jesmo li zadovoljni ovim Manolasom? Pojma nemam kako igra. Znam da ga je Bajern navodno htio.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Mene mnogo vise zanima Francuz.. Porede ga sa Petitom..

                Comment


                • Manolas je jako blizu, za sad to znam pouzdano. Za Rabbiota nisam nista cuo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Juce Carvalho popio crveni i dobio ocenu 3/10 u portugalskim novinama.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • To on namjerno da ga prodaju
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Prica se o pozajmici Vargasa..

                        Comment


                        • Pisu da je to vec gotovo? Dolazi na godinu dana?

                          A takodje se pise da Falkao ide u Liverpul na godinu dana? Sta je sa svim tim pozajmicama?
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Sve se vise i vise pise o Manolasu i o pozajmici Eduarda Vargasa iz Napolija. Citao sam neke komentare i kazu da je Vargas prosle sezone kidao u Valenciji. Na SP su on i Alexis fino funkcionisali.

                            Ukoliko se realizuju ovaj transfer i pozajmica Vargasa i onda se baciti na dovodjenje zadnjeg veznog i prelazni rok je uradjen perfektno.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Bas su fino on i Sancez pikali na svetskom

                              Comment


                              • To za Vargasa je vrlo vjerovatno fabrikovana prica agenta da mu podigne rejting i da ga proda negdje drugo uvalit
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X