Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boni i dalje na Libertiju... Ajde, vodite ga u London!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Presmjesno

      Alexis: £35m
      Debuchy: £12m
      Ospina: £3m
      Chambers: £16m

      Fábregas: £5.6m
      Vermaelen: £15m
      Vela: £12m
      Djourou: £2.5m
      CL: £25m

      Net Spend: £5.9m

      izbaci iz ovog ovih 25m CL i dobijes potrosnju od nesto vise od 19 m, za prelazni u kojem si imao na raspolaganju 75m funti, plus pozadinu od 143m funti. Smijesno..

      Veceras u 8 ocekujem ponudu 50m za Cavania, cisto da ne bude da se nije pokusalo.

      A sto se tice Falcao-a, Arsenal nije bio spreman da dogovori u principu kupovinu iduce sezone.
      Wenger je poslednji Mohikanac koji daje smisao fudbalu u eri nenormalnog bacanja novca na transfere i precijenjene i preplacene igrace.

      Tacno je da nema vise igrace poput Henry-a, Bergkamp-a i Vieira-e, ali cinjenica je i to da je njegovo povjerenje u igrace od Henry-a napravilo to sto je postao kasnije. Henry je u Juventusu potpuno podbacio i bio promasaj sezone. Sreca pa tada nije bilo internet foruma u ovolikoj mjeri, jer nema sumnje da bi i tada raznorazni "eksperti" i "Championship Manager" freak-ovi proglasili Wengera "ludim" sto dovodi Henry-a, a ne nekog iskusnijeg i dokazanog igraca. I Vieira je zahvaljujuci Wengeru postao to sto je postao.

      Kada bi bilo vise trenera poput Guy Roux-a ili Wengera, tada bi se i daleko bolji fudbal gledao. Nije Wenger kriv sto je fudbal dosao do tog nivoa da postane igracka tamo nekih seika i Abramovica ili sto cak i kod (uslovno receno) "manjih" trosadzija, poput Man Utd-a, igraci placeni 30 miliona na kraju sjede na klupi(Fellaini, Berbatov,...).

      Comment


      • KAKAV CRNI BONY?

        Nema nista od pojacanja, gotovo je za Arsenal danas, volio bih da grijesim, ali nazalost ne...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jim White kaze da zajebancija tek krece...

          Comment


          • Ne mogu, iskreno htio sam napisati brutalan post kao odgovor @Alemannia Aachen, ali ne mogu. Nemam zivaca da pricam ono sto pricam cijelo ljeto. Koji je smisao gledati kes kako skuplja prasinu u trezoru u banci?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ne mogu, iskreno htio sam napisati brutalan post kao odgovor @Alemannia Aachen, ali ne mogu. Nemam zivaca da pricam ono sto pricam cijelo ljeto. Koji je smisao gledati kes kako skuplja prasinu u trezoru u banci?
              Pa, koliko je Chelsea stukao novca za ovih 11 godina, tj. od trenutka kada ih je preuzeo Abramovich? Osvojene su samo 3 titule, a klub iz godine u godinu zavrsava sezonu u finansijskom minusu. Na stranu to da se gleda u vecini utakmica gleda praktivno negledljiv fudbal. Man Utd takodje iz sezone u sezonu igra sve ruzniji fudbal. Je li to smisao o kojem govoris?

              Kad shvatis neke osnovne stvari, onda ces shvatiti i filozofiju Wengera.

              Comment


              • Jako tuzno je da cemo da se oslonimo na covjeka koji je van terena 9 mjeseci, koje 75% navijaca kluba naziva naivnom budalom, koja je trebala da bude atleticar,a ne fudbaler. Ali eto vidjet cemo, Walcott moze da bude ogroman boost, ali u svakom slucaju mi smo u zestokom kurcu sto se odbrane tice
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kvota na Bonija 2/1.. Hoce neko da mi prevede?

                  Comment


                  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Pa, koliko je Chelsea stukao novca za ovih 11 godina, tj. od trenutka kada ih je preuzeo Abramovich? Osvojene su samo 3 titule, a klub iz godine u godinu zavrsava sezonu u finansijskom minusu. Na stranu to da se gleda u vecini utakmica gleda praktivno negledljiv fudbal. Man Utd takodje iz sezone u sezonu igra sve ruzniji fudbal. Je li to smisao o kojem govoris?

                    Kad shvatis neke osnovne stvari, onda ces shvatiti i filozofiju Wengera.
                    Covjece boziji, ako neko shvata viziju Wengera onda sam to ja. X puta sam napisao dugorocni plan koji je trebao da se slijedi, te koji se slijedio. Proslo ljeto je bio pocetak sa Mesutom, ovo ljeto je trebao CF i zadnji vezni pored Sancheza i imas ekipu koja bi vrlo vjerovatno osvojila titulu, ovako nema teorije, posebno zato sto eksperimentise sa 4-1-4-1 i igranjem Mesuta van pozicije, te nedostatak okrutno efikasnognapadaca opet ce nas kostati. Mozda i najlosija igra ove sezone, zbog tog disbalansa u formaciji i nekim eksperimentima te i sam nedostatak prave predsezone
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Dimitrije View Post
                      Kvota na Bonija 2/1.. Hoce neko da mi prevede?
                      Evo ja cu. To znaci da je 50% sanse da ce doci, a 100% da nece!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Dimitrije View Post
                        Kvota na Bonija 2/1.. Hoce neko da mi prevede?
                        Pa, nesto vise od 30% da ce potpisati. Ne bas prevelike sanse.

                        Comment


                        • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                          Pa, nesto vise od 30% da ce potpisati. Ne bas prevelike sanse.
                          kako 2/1 30%
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Ja ne znam sta se nadate bezveze, gotovo je sve, nema teorije da Wenger moze izvuci nesto iz sesira svima pred nosom, teorije nema.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Juče si nas uveravao da će potrošiti 60 miliona a sada ovo , mnogo si neozbiljan.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Originally posted by miha92 View Post
                                kako 2/1 30%
                                Po ovim standardnim evropskim koeficijentima, to je kvota 3.00.

                                Comment

                                Working...
                                X