Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahhahah Sanogooo
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • brutalno
      sigpic

      Comment


      • Vidim ja da će ono drvo Ziru da leti pre početka sezone

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

        Comment


        • FM pogrešio za Adua ali za Sanoga neće

          Podseća na Kanua...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Pa je l' ovo isti covek??

            Comment


            • Auuu, Sanogo i Campbell
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Brutalna partija, pogotovo prvo poluvreme. Ramsey Ja ga jesam uvek branio i verovao u njega, ali ovo sto on radi na terenu nije realno.

                Sanogo odlican, na Adebayora me podseca. Joel takodje, fantasticna partija. A tek Hector Bellerin Brz, prodoran, dobar centarsut, svaka mu cast.
                Malo je smaralo 2. poluvreme kad su poulazili Arteta,Santi,Wilshere,Coquelin,Miguel.

                A jos Wilshere kaze pre utakmice bolje da ne gleda prvo poluvreme igraju rezervisti, kad ono ti rezervisti pravu predstavu napravili.

                EDIT: Samo nesto u vezi Ramseya. Kako likom podseca na Beckhama sa ovom frizurom i bradom.
                Last edited by Tobdzija; 02-08-14, 18:39.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Chambers
                  Odlican potencijal, potpuno mirno odigrao, svetla buducnost je pred momkom.
                  Campbell ostaje u Arsenalu ove sezone, potvrdio Wenger.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment






                  • Last edited by Dejan78; 02-08-14, 19:11.
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Kos-Chambers stoperski tandem za Community Shield. Sanogo razjebo sviju ovom partijom. Campbell fali mu jos malo fitnesa, ali super odigrao. Vidjet cemo, fali jos zadnji vezni i ekipa je kompletna. Debuchy bi se trebao zabrinuti poslije onakve partije Bellerina, ali momku fali jos malo defanzivne discipline. Mozemo zaboraviti na traktora, Jenkinsona, Chambers i Bellerin ima da drze tu poziciju narednih 10 godina, plus sto ce Chambers biti stoper za godinu dvije i to standardni.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bilo je uzivanje gledati prvo poluvreme. Najvise me odusevio Balerin, strasna tehnika...Chambers rutinski na stoperu odigrao. Kembel ce dobiti priliku u ovoj sezoni i zalsuzio ju je. Inace Dijabi nije povredjen, nego nisu svi mogli na teren. Igrace sutra verovatno.
                        sigpic

                        Comment




                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment




                          • Wengerica
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.sportske.net/vest/transfe...sa-189316.html

                              Ajnstajne, koliko je ovo realno?

                              Procitao sam juce kao Wenger planira jos 2 pojacanja, eto Hummels i Khedira i nama dosta.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Pozdrav topdzije... Dugo smo cekali ovako dobro odradjen prelazni rok... Sta reci polako ali sigurno se swe wraca na svoje mesto. Swe pohwale za jucerasnju partiju samo tako da nastawimo i to je to... mi uglawnom prwi deo sezone tamo do boxing day-a odradimo ok i onda nam pada koncentracija i iskreno se nadam da ce owe sezone Wenger da obrati paznju na to jer ipakto su mladi igraci. Mislim da bi trebalo jos Kedira da se dovede i to je to. Sanogo je juce razvalio,slican je tipu igraca kao sto je Adebayor izuzew brzine na kojoj bi trebalo malo da poradi Joel je klasa.

                                Comment

                                Working...
                                X