Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Baron von Eric View Post
    Pa sledece sezone ce mu ici.

    Islo bi mu i prosle, dobio je Liverpul/Siti na gostovanjima, kiksao je protiv slabih i to kod kuce. U ovoj sezoni nece sigurno, sa minimum duplo jacim timom.
    Protiv "slabih" se osvaja titula , dzaba mu sve pobjede protiv top ekipa.
    Last edited by Rossonero; 16-07-14, 23:30.

    Comment


    • Imao je u Realu kompletniji tim nego sto sad ima sa Chelsijem. Ronaldo davao po 50 golova i jedva titulu osvojio. Koliko god mocan Mou bio, protiv slabih ne zna, jer je egomanijak, koji nikada nece realno da sagleda situaciju po pitanju toga da ce da Big Sam da mu zatvori tekmu i da posto nema Ronalda da sa pola kilometra krene, baci magiju i ubaci eurogol, nece moci pobjediti slabijega. Sve dok se on bude kurcio po presicama, glumio neki kurac nece on vidjeti titulu u Engleskoj ponovo.

      Vidjet cemo ga. Izdominirat ce protiv Top5 ekipa, ali protiv slabijih, klasika, mucenje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Otisao je i RvP Arsenalu, pa su to Giroud, Podolski i Kazorla nadomjestili. I Liverpul se pojacava, a igrali su oni na momente maestralno i bez Suareza. U Mancester je dosao vrhunski strucnjak, dolaze i pojacanja. Celzi i Siti su tu korak ispred pomenutih, a i oni ce biti podebljanog rostera. Sve su to ekipe koje mogu do titule, a svakako su konkurenti za top 4. Nece biti iznenadjenje da se bilo koja od njih tu nadje na kraju sezone. Medjutim, govoriti za Arsenal da nece u top 4, da kaskaju za konkurencijom i sl. to zaista jeste ljudska glupost i provokacija kad iznova iznosis isti stav na ovoj temi, pri tom potpuno neutemeljeno. Klub koji kida zivce svojim navijacima stagnacijom po pitanju transfera do zadnjeg dana, klub kojemu uvijek ode 1 ili 2 bitna igraca tokom prelaznog roka, klub koji skrtari i gubi bitke za dovodjenje bilo koga je klub koji je tu politiku napokon promijenio, zadrzao sve bitne igrace, vec sada doveo jednog vrhunskog igraca koji bi imao mjesta u startnih 11 u bilo kojem od pomenutih, a posao definitivno nije zavrsen. Stize i Debusi, realno bolji i kompletniji igrac od Sagne, a vrlo vjerovatno i jos 2-3 pojacanja. Dakle, jeste ljudska glupost i jeste provokacija i mars! I da se razumijemo, sve da Arsenal i ne udje u top 4, tvrditi to u ovom momentu je i dalje provokacija i ljudska glupost...
        But, in no particular order, my top four for next season would be Chelsea, Man City, Man United and Liverpool.
        Covek nigde nista nije tvrdio. Samo je izneo svoje misljenje koje je veoma subjektivno, tako da nema potrebe dokazivati tezu o ljudskoj gluposti na osnovu ove izjave. To ti je isto kao kada bi neki navijac Arsenala rekao da ce Arsenal osvojiti titulu, a ja dosao i rekao "Dokaz ljudske gluposti."
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ma Owen je jedan izgubljeni djecacic koji veze o zivotu nema. Najjaca izjava mu je da Ozil nece osvojiti nijedan trofej sad kad je presao u Arsenal, a momak osvojip FA Kup i Svjetsko otkako je u Arsenalu. Lupa gluposti.

          Owen je javna licnost, 'strucni' komentator i on treba da se suzdrzi lupanja gluposti, ali ne on i jos par novinara klasicno udaraju po Arsenalu i igracima tog kluba. Kada pogledam koliko je kriticizma podnio Mesut ove sezone povraca mi se. Jednostavno svi napadaju ovaj Arsenal, svake godine zadnjih 18 godina, a u tih 18 godina najkonstantniji rezultati u Evropi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Baron von Eric View Post
              Ma od nejga vrlo vjerovatno nema nista. On navodno trazi 130k funti sedmicno, ali neto vrijednosti, sto je basnoslovna cifra u Engleskoj zbog njihovog kretenskog poreza na sportska primanja i nagrade. Ima tu vatre sigurno, ali vjerovatno ce Khedira potpisat prejeben ugovor sa Realom, a mi cemo uzeti Schneiderlina
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dobar je i Snajderlin, mada bih ja na vasem mestu probao da dovedem Larsa Bendera sada.
                sigpic

                Comment


                • Nece covjek iz Leverkuzena, nije mi jasan, al eto.

                  Moguce je da Khedira zavrsi i u Chelsea, e onda bi stvarno Mou se kurcio al bas
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nece covjek iz Leverkuzena, nije mi jasan, al eto.

                    Moguce je da Khedira zavrsi i u Chelsea, e onda bi stvarno Mou se kurcio al bas
                    Navodno ga je Mou licno zvao da pricaju o mogucem prelasku u Celzi.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Prvo sam jedno 5 minuta zverao u ovu prepicku da bih tek onda izvalio Baloa A da ovo ne znaci mozda nesto, pu pu daleko bilo..?

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Baron von Eric View Post
                              Bas visis na twitteru, prije mene si uspio da vidis i objavis
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Bas visis na twitteru
                                Danas je Van Galov dan .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X