Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nece mozda Liverpul i Junajted biti ispred Arsenala??

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Da nece mozda Liverpul i Junajted biti ispred Arsenala??
      Ako dođu Vidal i Di Magia plus Humels zašto da ne

      Comment


      • Samo polako..

        Comment


        • Manje vise Junajted... ali ne znam zasto ljudi tako lako otpisuju Liverpul?

          Jeste otisao Suarez ali prelazni rok traje jos vise od mesec dana, a i sa ovakvom trenutnom ekipom je meni Liverpul i dalje konkurent za TOP 4.

          Comment


          • Samo treba pogledati broj golova koji je Suarez dao i namestio i razmisliti da li neko moze to bar upola da zameni..

            Comment


            • Otisao je i RvP Arsenalu, pa su to Giroud, Podolski i Kazorla nadomjestili. I Liverpul se pojacava, a igrali su oni na momente maestralno i bez Suareza. U Mancester je dosao vrhunski strucnjak, dolaze i pojacanja. Celzi i Siti su tu korak ispred pomenutih, a i oni ce biti podebljanog rostera. Sve su to ekipe koje mogu do titule, a svakako su konkurenti za top 4. Nece biti iznenadjenje da se bilo koja od njih tu nadje na kraju sezone. Medjutim, govoriti za Arsenal da nece u top 4, da kaskaju za konkurencijom i sl. to zaista jeste ljudska glupost i provokacija kad iznova iznosis isti stav na ovoj temi, pri tom potpuno neutemeljeno. Klub koji kida zivce svojim navijacima stagnacijom po pitanju transfera do zadnjeg dana, klub kojemu uvijek ode 1 ili 2 bitna igraca tokom prelaznog roka, klub koji skrtari i gubi bitke za dovodjenje bilo koga je klub koji je tu politiku napokon promijenio, zadrzao sve bitne igrace, vec sada doveo jednog vrhunskog igraca koji bi imao mjesta u startnih 11 u bilo kojem od pomenutih, a posao definitivno nije zavrsen. Stize i Debusi, realno bolji i kompletniji igrac od Sagne, a vrlo vjerovatno i jos 2-3 pojacanja. Dakle, jeste ljudska glupost i jeste provokacija i mars! I da se razumijemo, sve da Arsenal i ne udje u top 4, tvrditi to u ovom momentu je i dalje provokacija i ljudska glupost...
              Last edited by Ves; 15-07-14, 21:27.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Jao sredina jula, a raspravlja se o top4. Prelazni otvoren 15 dana
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • http://www1.skysports.com/football/n...s-sami-khedira

                  Comment


                  • hmm
                    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Neubauer.html
                    sigpic

                    Comment


                    • “@Kike_Marin_: Arsenal haven't yet submit a bid for Khedira. It seems Madrid are in a hurry to sell in order to make room for Kroos."
                      Meni se nesto cini da ce ipak Schneiderlin doci.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Otisao je i RvP Arsenalu, pa su to Giroud, Podolski i Kazorla nadomjestili. I Liverpul se pojacava, a igrali su oni na momente maestralno i bez Suareza. U Mancester je dosao vrhunski strucnjak, dolaze i pojacanja. Celzi i Siti su tu korak ispred pomenutih, a i oni ce biti podebljanog rostera. Sve su to ekipe koje mogu do titule, a svakako su konkurenti za top 4. Nece biti iznenadjenje da se bilo koja od njih tu nadje na kraju sezone. Medjutim, govoriti za Arsenal da nece u top 4, da kaskaju za konkurencijom i sl. to zaista jeste ljudska glupost i provokacija kad iznova iznosis isti stav na ovoj temi, pri tom potpuno neutemeljeno. Klub koji kida zivce svojim navijacima stagnacijom po pitanju transfera do zadnjeg dana, klub kojemu uvijek ode 1 ili 2 bitna igraca tokom prelaznog roka, klub koji skrtari i gubi bitke za dovodjenje bilo koga je klub koji je tu politiku napokon promijenio, zadrzao sve bitne igrace, vec sada doveo jednog vrhunskog igraca koji bi imao mjesta u startnih 11 u bilo kojem od pomenutih, a posao definitivno nije zavrsen. Stize i Debusi, realno bolji i kompletniji igrac od Sagne, a vrlo vjerovatno i jos 2-3 pojacanja. Dakle, jeste ljudska glupost i jeste provokacija i mars! I da se razumijemo, sve da Arsenal i ne udje u top 4, tvrditi to u ovom momentu je i dalje provokacija i ljudska glupost...
                        Drugo je to vreme bilo kada su Robina nadomestili Ziru, Podolski i Kazorla. Danas je mnogo, mnogo jaca konkurencija za prva cetiri mesta, a posebno za titulu. U narednojj sezoni dosta jaci i kompletniji ulaze Arsenal, Celzi, Siti. Sto se tice UTD, ja ocekujem da ce LVG kao sto mu je bilo potrebno vreme u Bajernu, biti potrebno vreme i u Mancesteru da poslozi kockice, ali videcemo. Za Brendanovu ekipu koja je ostala bez Suareza necu nista da prognoziram jer je onaj Brendon lud covek, madjionicar. Ne treba otpisati ni kokoske, imaju perspektivnog trenera i ekipu, kao ni Everton sa isto ludim Martinezom. Ocekuje nas zaista nikada jaca engleska liga.
                        Last edited by Lion; 16-07-14, 23:08.

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Ocekuje nas zaista nikada jaca engleska liga.
                          Ja bas mislim da ce biti jako dosadno, makar kada se radi o tituli. Ocekujem da Celzi to prekuca minimum 7-8 kola do kraja, Siti drugi, Arsenal treci, jedino zanimljivo ce biti za taj top4 izmedju Junajteda, Liverpula i Totenhema. Mislim da Everton tu nema sta da trazi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Baron von Eric View Post
                            Ja bas mislim da ce biti jako dosadno, makar kada se radi o tituli. Ocekujem da Celzi to prekuca minimum 7-8 kola do kraja, Siti drugi, Arsenal treci, jedino zanimljivo ce biti za taj top4 izmedju Junajteda, Liverpula i Totenhema. Mislim da Everton tu nema sta da trazi.
                            Od Murinja se uvek ocekuje prekucavanje ali mu poslednjih sezona i ne ide bas nesto.

                            Comment


                            • Pa sledece sezone ce mu ici.

                              Islo bi mu i prosle, dobio je Liverpul/Siti na gostovanjima, kiksao je protiv slabih i to kod kuce. U ovoj sezoni nece sigurno, sa minimum duplo jacim timom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajde videcemo.


                                Ne znam da li je neko stavljao.

                                Uzivajte

                                Comment

                                Working...
                                X