Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ufff.. Vise bih iskreno voleo da plati Sancheza i Kuadrada nego da menja jednog od njih dvojice za Baloa.. Moze da se dovede i Remi za 10 milki da pomaze Ziruu, a i Joel moze da igra napadaca sam... Pa koliko bi se samo brz fudbal igrao na Emiratima

    Comment


    • Bolja opcija je svakako Sanchez nego Balotelli. Sto se Cuadrada tice mislim da je on nerealna opcija.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ma onda mogu i Sanchez i Balo i tu su jos i Campbell i nadamo se oporavljeni Walcott

        Comment


        • Ako Campbell ovako nastavi mislim da cemo dobiti novog napadaca i da nam nije neophodno da se trosimo za tu poziciju nego da se dovede neko levo krilo i zadnji vezni i da se tamo ne stedi.

          Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

          Comment


          • Ljudi ajde malo da realno sagledamo situaciju,zar mislite da ce Venger kupiti ofanzivno krilo,Kostarikanca vracamo,Walcott,Ox,Poldi,Gnabry,Cazorla to su nasa ofanzivna krila da li zaista mislite da ce skrtica Venger kupiti krilo pored ovolikih krila,po mojoj proceni kupice napdaca,desnoG beka i mozda defanzivnog veznog,Vidim da je Svonsi kupio Gomisa,Bony,kuva se tu nesto,desni bek mislim je da je vec kaparisan if you know what i mean,ali presudno ce biti da li cemo dovesti defanzivnog veznog to je po meni najbitnija pozicija,da ne bismo gubili od direktnih rivala po 6 0

            Comment


            • Ma kakav umrli Gnabry taj na pozajmicu ide. Ox vise u bolnici nego na terenu. Prosle sezone se igralo samo sa Podolskim kad je bio zdrav kao krilnim igracem. Campbell moze spica igrat, Walcott isto. Napadac, krilo, zadnji vezni, desni bek i golman plus jos jedan stoper u slucaju odlaska Vermalena.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mozda i kupite krilo ako ode Santi i ako Arsenica pomeri Oksa u vezni red.
                sigpic

                Comment


                • Sanchez moze da igra i kao krilo i iza napadaca, ali i kao sam u ofanzivi.. Mislim da Kazorla i Podolski ne mogu da drze tu levu stranu cele sezone.. Stizu ih godine.. A Volkot i Ox se povredjuju svakih 5 utakmica.. Potrebna je brojnost!

                  Comment


                  • Originally posted by Dimitrije View Post
                    Sanchez moze da igra i kao krilo i iza napadaca, ali i kao sam u ofanzivi.. Mislim da Kazorla i Podolski ne mogu da drze tu levu stranu cele sezone.. Stizu ih godine.. A Volkot i Ox se povredjuju svakih 5 utakmica.. Potrebna je brojnost!
                    Tako je. Neka se dovede Sancez, Vela, Remi i vratiti Kembela. I za svaki slucaj neka se dovede jos neko krilo.

                    Comment


                    • Velu smo prodali Sociedadu za 8.8 m funti, plus 4 m bonusa, plus bonus od 240k funti za kvalifikaciju u LP i 200k funti za kvalifikaciju u LE u narednih 5 godina
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment



                      • Evo pa parite oci malo.. Nisu tu svi golovi (dao ih je 21 ove sezone i oko 10-ak asistencija). Strasan igrac i u odbrani i u napadu, ima snage k'o Remzi
                        Plus, nemamo nijednog krstenog driblera u ekipi.. Fali nam te latinoamericke magije u ekipi..
                        Last edited by Dimitrije; 24-06-14, 12:55.

                        Comment


                        • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Barcelona.html

                          Ajde Wengeru, molim te!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Baloteli ocajan, neubedljiv... Samo da nam ga ne uvale.

                            Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • http://www.sportklub.rs/arsenal-posl...eksisa-sanceza

                              Comment


                              • Propaganda, sto vecina kazu, nije istina!

                                Spoiler


                                Ja hocu Grizmana a ostalo neka slobodno bira Venger, pa makar i Maria doveo
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X