Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post


    Desni bek, zadnji vezni i GOLMAN, jer ako nam Martinez bude branio ima da ih primamo sa 90metara.
    Sta je sa Szczesny-em?
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Ma nista nego nemamo zamenu za njega pa zato.
      sigpic

      Comment


      • Ako mu je konkurencija jebeni Damian Martinez onda ce i on primati golove sa 45 metara.

        Ne moze se ostati na jednom kvalitetnom golmanu, jednostavno ne moze. Mora se dovesti KLASA od golmana sa ISKUSTVOM. Woja ima samo 24 godine, sto je za golmana poprilicno malo

        I moze li Wenger dovesti nekoga napokon, barem da nas, navijace, smiri?


        Ako mu Cazorla ode u Atletiko, iako cisto sumnjam, navijaci ce da zapale Emirates zato sto nije Fabregas doveden
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Brate, stvarno prezali vise tog Fabregasa. I uopste nije ta atmosfera medju navijacima Arsenala koju ti pravis. Mislim da ih generalno mnogo vise boli uvo nego sto ti predstavljas. Naravno da im ne prija da vide, ali ocigledno ga klub nije zeleo i to je to.


          Pa nije Arsenal klub koji ce da crkne zbog jednog igraca. Malo su ti "deciji" rezoni i ova kukanja, ne kazem ovo zlonamerno, naravno. Ne ide to na visokom nivou bas tako, "Daaaj ovo, daj ono". Pritom sve vreme pricamo o necemu o cemu oupste nema informacija i nikad ih nece biti. Mozda je Venger izricito rekao da se Fabregas nosi u ______? Mozda je Fabregas to isto rekao?

          Daj bre, ispod casti je za Arsenal da tako razmisljas.
          Last edited by Jools; 13-06-14, 14:50.

          Comment


          • Originally posted by Jools View Post
            Brate, stvarno prezali vise tog Fabregasa. I uopste nije ta atmosfera medju navijacima Arsenala koju ti pravis. Mislim da ih generalno mnogo vise boli uvo nego sto ti predstavljas. Naravno da im ne prija da vide, ali ocigledno ga klub nije zeleo i to je to.


            Pa nije Arsenal klub koji ce da crkne zbog jednog igraca. Malo su ti "deciji" rezoni i ova kukanja, ne kazem ovo zlonamerno, naravno. Ne ide to na visokom nivou bas tako, "Daaaj ovo, daj ono". Pritom sve vreme pricamo o necemu o cemu oupste nema informacija i nikad ih nece biti. Mozda je Venger izricito rekao da se Fabregas nosi u ______? Mozda je Fabregas to isto rekao?

            Daj bre, ispod casti je za Arsenal da tako razmisljas.
            E gledaj sta sam pisao fino

            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Dobro meni je prvo suludo da Pep nije posao za Fabregasom. Kontam ja Wengera sto je odbio Fabregasa, ali ta prilika je dosla prerano. Da je ta prilika dosla pri kraju ljeta, bez pojacanja uzeo bi ga ne razmisljajuci. Ovako, Wenger mora da odradi fascinantan prelazni, a pri tome ne mislim na to da dovede kamaru igraca, vec da pretumba svoju ekipu pomocnika.

            Bould i Bnafield otkako su u timu, igra se bolje. Branimo se bolje i nemamo vise problema sa bunkerima. Glavni problem su ti doktori i kondicioni treneri.

            Desni bek, zadnji vezni i GOLMAN, jer ako nam Martinez bude branio ima da ih primamo sa 90metara.

            Jebo Fabregasa, ljut sam na Wengera, al ko ga jebe, prodat ce ga Mou za dvije godine, ako ostane na poslu

            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ako mu je konkurencija jebeni Damian Martinez onda ce i on primati golove sa 45 metara.

            Ne moze se ostati na jednom kvalitetnom golmanu, jednostavno ne moze. Mora se dovesti KLASA od golmana sa ISKUSTVOM. Woja ima samo 24 godine, sto je za golmana poprilicno malo

            I moze li Wenger dovesti nekoga napokon, barem da nas, navijace, smiri?


            Ako mu Cazorla ode u Atletiko, iako cisto sumnjam, navijaci ce da zapale Emirates zato sto nije Fabregas doveden
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ok, ok

              Comment


              • Cucemo valjda Vengericu da kaze koju rec o slucaju Fabregas, mogao je barem nekog da potpise pre svetskog bilo je toliko natpisa da smo blizu ovog i onog a nista zvanicno. Barem Remija da ozvanici pa ajd nego sad ako odigira dobro na prvenstvu naraste cena malo sutra ce ga dovesti...

                Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                Comment


                • Najveci problem ovog prelaznog roka sada je da Wenger mora da odradi FANTASTICAN posao. Ojacao je rivale sa Sagnom i Fabregasom. Glavno je srediti te gluposti unutar kluba sa kondicionim trenerima i ostalim klincima, palcima, a onda dovesti 3 kljucne pozicije. Jebiga stari sad moras potrositi najmanje 60 milki, sta cu ti ja
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dubok naklon nastavniku sto nije uzeo Fabregasa nazad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Od Wengera tesko da cemo cuti nesto o tom transferu

                      This are few words Wenger said to journalist when asked about Fabregas.
                      when he was asked of his feelings regarding Fabregas’ move to Chelsea and he simply said:
                      -“Please just leave me alone.”
                      Mirror’s Oliver Holt met Wenger at Arsene Corinthians and he asked him if he was ‘disappointed’ over the Fabregas move to which Wenger replied,
                      - “Nothing to say,” while waving his hand.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sky Sports Italia claim Arsène Wenger is prepared to "do anything to bring Mario Balotelli to Arsenal." Report says Puma also keen on deal.

                        Ovi znaju lupit ko rijetko koji Sky, ali ima istine u tome i nemam nista protiv Balotelia. Realno je da od njega IGRACINU jedino Arsene faking Wenger moze da napravi, takozvani nastavnik, ali profesor doktor za sve ove isfrustrirane ljude kojima je Wenger komplekse iznabijao sa Nepobjedivima
                        Last edited by maliajnstajn; 13-06-14, 19:36.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Dobro meni je prvo suludo da Pep nije posao za Fabregasom.
                          Pep da je ostao u Barceloni Fabregas bi dobio sut kartu,bio je na njegovoj listi za odlazak,on i Alves koliko se ja sjecam...

                          Da se razumijemo meni je drago sto je dosao Cesc jer je bolji od Ramiresa i Mikela sto i nije tesko na poziciji organziatora,ali da je mogao Kroos bio bih sretniji ili naravno Bastian otac igre recimo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa Akane iduce sezone ces ga kumit kad bude imao brojke ko Lampard iz najboljih dana. 15 golova 15 asistencija po zivot smijem da se kladim da ce da napravi iduce sezone majsotr igrice
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa Akane iduce sezone ces ga kumit kad bude imao brojke ko Lampard iz najboljih dana. 15 golova 15 asistencija po zivot smijem da se kladim da ce da napravi iduce sezone majsotr igrice
                              Jeste i cim zagusti malo jaca utakmica daj donesi novi sorc i gace usrao se Fabregas...

                              Ne kotira on dobro kod trenera uopste,ali da je bolji igrac od Mikela jeste i pojacanje je zadovoljan sam ja.Da je moglo jos bolje i to je moglo,ali ja sam zadovoljan Chelsea slaze odlicnu ekipu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • 15 golova i 15 asistencija, pazi sta kazem, osim ako se Mou ne bude proseravao.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X