Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neprovjereno!

    Transfer Fabregasa u Chelsea je gotov, samo jos potpisi fale. ALI. Tek sada ce Arsenal biti obavjesten o tom transferu i bit ce im ponudjeno da ga oni uzmu. S obzirom na 50% sell on fee klauzu, Arsenal bi trebao da dobije 16.5 m funti od tog transfera. Ponuda od 18 m Arsenala, plus onih 13 m sto nam dodju jos Katalonci bi bila dovoljna danse Fabregas dovede u Arsenal.

    Iskreno ova info se pojavila priije par minuta na jednom instagram profilu koji je navodno ispogadjao svasta nesto, ali cisto sumnjam da ovdje ima ista da se desi, jer je Ornstein rekao da necemo Fabregasa..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Let it go Aki. Sto se pre pomiris, bice bolje za tebe.

      Ortacki savet.
      sigpic

      Comment


      • Ma pomirio sam se, ali jos uvijek ima ono malo nade u meni.

        Atletico Madrid hoce Velu kao zamjenu za Costu. Oni nisu nikad fulili za napadaca, eto ga znak da ga vratimo za ona presmijesna 4 ma
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Fora je sto Vela po komentarima ne zeli uopste da se vrati u Arsenal, tako da od toga verovatno nista, iako ima smesnu buy back klauzulu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Odbio onaj Kinez, vlasnik Kardifa, 6 milki za golmana Marshala ili kako vec se zove.

            Comment


            • Izjavio je Vela da nikad nije bio srecan u Londonu i da mu se uopste ne svidja grad tako da od toga nema nista verovanto...
              sigpic

              Comment




              • Dobra fotka.
                sigpic

                Comment


                • Pod broj jedan bbc je preneo da Arsenal ne zeli Fabregasa nazad,bbc je najpouzdaniji medij u svetu fudbala i to je verovatno istina.Druga stvar nama je potrban defanzivni vezni,napadac,ofazivni levi,desni bek,golman.Prateci Vengera tokom svih ovih godina na trzistu mislim da ce dovesti napadaca,desnog beka,golmana i mozda ofazivno krilo.Sto se tice napadaca mislim da ce Vengerov prvi izbor biti Benzema,veliki je fan ovog igraca i po meni pun pogodak.Secam se dok je Benzema igrao za Lion protiv Partizana,gledao sam ga uzivo koliko je on majko moja odskakao kvalitetom od svih ostalih na terenu to nije normalno.Moja zelja za levog ofanzivnog je Insigne iz Napolija,desni bek Huanfran,defanzivni vezni moja zelja i mislim da bi nam legao kao budali samar Javi Martinez ali gledajuci realno mislim da ce to biti Sven Bender,i na poziciji golmana vidim da smo vec poslali ponudu za njega onaj prvi golman Kardifa ne znam mu ime ali sjajan golman.Venger vise nema izgovora,ima novac ima dobru osnovu sto se tice igrackog kavaliteta sad samo mogu da mu porucim SPEND SOME FUCKING MONEY

                  Comment


                  • Omaleni Insinje bi pometnju pravio po Engleskoj

                    Comment


                    • Goal.com spominje da smo zainteresovani za Balotellija, kom bi cena bila 20 miliona. Takodje, tamo spominju da je Real odredio cenu za transfer Angela Di Marie, navodno nekih 50-ak miliona. Ja bih bez razmisljanja trazio da mi se dovede Angel Di Maria, nakon ovakve sezone.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • A sto bi Real prodao Di Mariu?

                        Comment


                        • Sve ima svoju cenu... ako pregovaraju trenutno sa Krosom, a za Di Mariju mogu da dobiju 50m onda je verovatno to za njih isplativo.

                          Comment


                          • Pa sve je isplativo tom logikom, I za Ronalda mogu da dobiju 200 miliona, ali sto bi to uradili? I ne bi ja poredio Kroosa i Di Mariu nikako...

                            Comment


                            • Predsednik Napolija Aurelio De Laurentis istakao je da je ponuda Arsenala od 20 miliona evra za napadača Lorenca Insinjea (23) u najmanju ruku “smešna”.

                              - Ponuda od 20 miliona za Insinjea je “smešna”. Lorenzo vredi između 60 i 70 miliona evra – rekao je prvi čovek tima iz podnožja Vezuva i osvrnuo se na moguća pojačanja u letnjem prelaznom roku.



                              Stvarno ne razumem pokusaj da se dovede Insinje.

                              Comment


                              • Ja ne razumijem da Laurentis ima obraza reci da mu igrac vrijedi 60-70 m. Igracibkoji toliko vrijede sami tim nose i vode ga ka tituli skoro
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X