Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCE View Post
    Ide Arteta u Juve da zameni Pirla koji nece da peva, a Miha je veliki fan Artete.
    Koji Miha ?

    Peva Pirlo moj brat prvi do rođenog ko slavuj

    Comment


    • Kako koji Miha. To ti je prva alternativa za Kontea. Sada si Brajko imao srece pa ostao Konte, ali sledeca godina je Mihina godina .
      I Adem bi pevao himnu da je bio pijan.
      Arteta plus Lord pa da se ne brukate u toj nepostojecoj ligi evrope.

      Comment


      • A mozda je Velina klauzula samo smokescreen za Fabregasovu klauzulu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by PRINCE View Post
          Kako koji Miha. To ti je prva alternativa za Kontea. Sada si Brajko imao srece pa ostao Konte, ali sledeca godina je Mihina godina .
          I Adem bi pevao himnu da je bio pijan.
          Arteta plus Lord pa da se ne brukate u toj nepostojecoj ligi evrope.
          Pa ne bi se ja bunio previše sa Artetom, ne bih lepote mi moje, odličan igrač to, kidao dok nije došao pod kontrolu nastavnika, sada je ziheraš ko Džo Obi Mikel, ali vrati njega Kontara u život, kad Padoin može kod Kontare da bude otac može i Arteta

          Čuj da se brukamo u nepostojećoj ligi, 102 boda bato, prekucali mi to, prvo bez poraza, sada 100 over bodova, rutina.

          Nego nisam izmislio za Artetu ovo ako si to istripovao, stvarno postoji konekcija http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...nue-stall.html , isto važi i za Vermalena.

          Comment


          • Sagna to City, done deal (L'Equipe)

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Attached Files
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Sto bi voleo ovog "klinca" da dovedemo ,brz ko metak,odlicna tehnika,samo ne verujem da bi imao mesto u prvih 11.al kao prva rezerva bi bio odlican http://www.givemesport.com/468089-be...sk?autoplay=on I jos se dovodimo u vezu opet sa Grizmanom i Michy Batshuayi
                sigpic

                Comment


                • “If Arsene has asked for any player then we have always backed him to go and buy. With the exception of Messi, Ronaldo or Bale; we could buy most players.”

                  http://www.standard.co.uk/sport/foot...s-9416975.html
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Evo Vilsirice zasto Milner.

                    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ary-Sagna.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Doveo bih ja Milnera, bih sigurno, ali kada bi bio menadžer Njukasla.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Doveo bih ja Milnera, bih sigurno, ali kada bi bio menadžer Njukasla.
                        Taman da udje kad Hatem majstor treba da se odmori.
                        Smesno to za Milnera, Aurier je prva mete, eventualno Chambers. Jung otisao u Wolfsburg.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ozil, Fabregas, Ramsey, Wilshere, Cazorla i DM
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ozil, Fabregas, Ramsey, Wilshere, Cazorla i DM
                            Moze na kapiju, hvala lepo dovidjenja. Pod uslovom da dodje Fabregas, u sta sumnjam.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Pa dobro koji je vama, samo bi neke igrace prodavali.

                              Ako pogledamo sezonu, poslje Remzike najvise KLJUCNIH golova je dao Santi Cazorla, influentalan igrac. Ne vidi se njegov rad, al kad obratis paznju da kad niko nista ne igra on dize energju tima i pokrece ga.

                              Kakva prodaja igraca, plus produzio Santi ugovor.

                              Samo da vas pitam, da li se LP osvaja sa 17 igraca ili sa 25 koji su predvidjeni?

                              Da li se EPL osvaja sa 17 igraca? Vidjeli smo ove sezone, 17 igraca igralo do marta i bum na peto mjesto u 3 sedmice padose. Liga se osvaja sa 25 svjetskih igraca.

                              Fabregas, usput ja sam siguran poprilicno ako se nesto pocne mandzijat da dolazi nazad, previse ga voli Wenger da ga prepusti nekome drugom.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pa dobro koji je vama, samo bi neke igrace prodavali.

                                Ako pogledamo sezonu, poslje Remzike najvise KLJUCNIH golova je dao Santi Cazorla, influentalan igrac. Ne vidi se njegov rad, al kad obratis paznju da kad niko nista ne igra on dize energju tima i pokrece ga.

                                Kakva prodaja igraca, plus produzio Santi ugovor.

                                Samo da vas pitam, da li se LP osvaja sa 17 igraca ili sa 25 koji su predvidjeni?

                                Da li se EPL osvaja sa 17 igraca? Vidjeli smo ove sezone, 17 igraca igralo do marta i bum na peto mjesto u 3 sedmice padose. Liga se osvaja sa 25 svjetskih igraca.

                                Fabregas, usput ja sam siguran poprilicno ako se nesto pocne mandzijat da dolazi nazad, previse ga voli Wenger da ga prepusti nekome drugom.
                                Da se ne lazemo, Rosicky i Remzika su oni koji nasu igru cine dinamicnom, Cazorla ume da povuce ali nije "motor" tima.
                                Ako dodje Fabregas, u ekipi bi i on i Ozil sigurno dobili prednost na poziciji 10-ke, a i Wilshere trazi svoje minute. Santi na levom krilu mi nije dovoljno ubedljiva opcija za ekipu koja osvaja LS/PL, godine krecu da cine svoje. Nije realno da ga Wenger proda jer ga voli, dobio je nov ugovor, ali je ovo sasvim povoljan trenutak za prodaju. Od novca koji bi se dobio za Cazorlu, mogao bi da se uzme Griezmann uz skidanje klauzule Veli. Po mom misljenju, Griezmann je najbolja moguca opcija za poziciju levog krila, ako se uzme u obzir sta nedostaje ovoj ekipi. Plejmejkera i onih koji traze loptu ima sasvim dovoljno vec sad, nama je potrebna jos neka opcija u zavrsnici.
                                Last edited by Wilshere_10; 22-05-14, 23:58.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X