Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glupo je i sa strane Barcelone sto ga prodaju, a jos vise je glupo sto ga mi odbijamo. Ako ode u Chelsea nemam ja volje vise da pratim fudbal
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Jack 10 View Post
      Imas pravo ,ali sad Wenger ima u glavi golmana,holding midfieldera,napadaca,desnog beka,sad ko zna na sta planira da ispuca vecinu para,mozda prospe pola budzeta na Hulka(vidim spominje se) i malo po malo,nema mnogo za kurcenje posle,a Cesku je prioritet minutaza svakako....,sad dal mislis sa Arsen moze da mu garantuje to..,pogotovu ako nas usere jedna sezona sa minimum povreda.Nek ostane u barsi ili nek predje kod nas,druge nema sto se mene tice...
      Jesi upravo napisao da li bi Venger mogao da garantuje minutazu Sesku?? Ne znam ko bi igrao pre njega

      p.S. Matic-Fabregas
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Chofy, a koga bi ti u Arsenalu izbacio iz prve postave i ubacio Fabregasa???

        Comment


        • Koju formaciju igra Arsenal?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Cesk moze vise pozicija da igra,al pozicija kreativca mu je glavna,sad ti imas na sredini artetu,jacka,ramziku,santija,ozila,Ox se sjajno snasao u ulozi toj na par utakm.tako da ne znam,ne bi voleo da budem u wengerovoj kozi,a treba nam neki tipa Matic pod hitno,
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack 10 View Post
              Cesk moze vise pozicija da igra,al pozicija kreativca mu je glavna,sad ti imas na sredini artetu,jacka,ramziku,santija,ozila,Ox se sjajno snasao u ulozi toj na par utakm.tako da ne znam,ne bi voleo da budem u wengerovoj kozi,a treba nam neki tipa Matic pod hitno,
              Svaka cast Jacku na potencijalu ali trenutno od ovih igraca jedino Ozil moze u komparaciju sa Fabregasom.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Jeste ali formacija je takva da Ozilu i Santiju odg,najvise pozicija iza ove trojice isturenih,to bi i Cesku odg.ali namikarili bi nekako i njega tu,neko bi izvisio,al sta sad,ima mnogo takmicenja,,podmirili bi se svi samo nek dodje
                Last edited by Jack; 05-06-14, 16:41.
                sigpic

                Comment


                • Evo prve postave veznog reda:

                  Ramzi, DM
                  Ozil
                  Volkot Santi

                  Prva izmena za vezni je Vilser.

                  Izbaciti najboljeg igraca Arsenala prethodne sezone Ramzija iz prve postave zbog nekog koji je nekoliko prelaznih rokova kukao za Barsom je glupost. A i Ramzi ima 24 godina, kada ce igrati ako ne sada.

                  Staviti Fabregasa na dm, znaci igru na gol vise.

                  Jedino da Ramzi igra na levom krilu umesto Kazorle, a staviti Fabregasa na pleja.

                  Comment


                  • Prelazni je rok, tako da nije zabranjeno razmisljati.

                    -----Luis Gustavo-Fabregas---
                    Ramzi------Ozil----------Santi

                    Uz kvalitetnog desnog beka bi neki ovakav sistem bio jako interesantan. Barem meni tako izgleda.
                    Last edited by Bogi; 05-06-14, 16:55.

                    Comment


                    • Originally posted by Bogi View Post
                      Prelazni je rok, tako da nije zabranjeno razmisljati.

                      -----Luis Gustavo-Fabregas---
                      Ramzi------Ozil----------Santi

                      Uz kvalitetnog desnog beka bi neki ovakav sistem bio jako interesantan. Barem meni tako izgleda.
                      Ne da bi bilo strasno, nego bi bilo PREMOCNO, ali
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Vec je dokazano nebrojano puta da spora krila koja ulaze u sredinu samo tupe igru... Remzi treba igrati zadnjeg veznog i ubacivati se u napad kako je cinio do sada... Krila treba da budu ostra i da lome protivnike u trku..... E, sad, to je neko moje razmisljanje... Takodje, mislim da bi sam dolazak Hulka u nase redove prodrmao sve odbrambene igrace u ligi... Em sto je lud, brz, jak i lomi sve pred sobom, on nosi i ime koje odgovara izgledu... Samo kada budu procitali da je u startnoj postavi ima da seru gace Treba nam neko ko je u glavi pobednik....

                        Comment


                        • Originally posted by Bogi View Post
                          Prelazni je rok, tako da nije zabranjeno razmisljati.

                          -----Luis Gustavo-Fabregas---
                          Ramzi------Ozil----------Santi

                          Uz kvalitetnog desnog beka bi neki ovakav sistem bio jako interesantan. Barem meni tako izgleda.
                          Vidi se batice da navijas za Barsu . Kada bi krenuli da se dodaju loptom Sesk, Aron, Santi, i Ozil to bi se svelo na barsinu tike taku.

                          Comment


                          • Realno gledajuci ove sezone mi smo gubili samo protiv jacih zbog nedostatka stjene na zadnjem veznom, sta ce nam stijena protiv levata kad mozemo da im damo vise golova, ili ce se zatvoriti i onda sutamo u bus?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Moje misljenje je da ako Diabi prezivi pripreme, da Venger nece ni dovoditi dm.

                              Comment


                              • Inace ova formacija 4-2-3-1 je napravljena da pogoduje Fabregasu i zato Arsenal igra tom formacijom
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X